Page 19 of 19 FirstFirst ... 916171819
Results 361 to 375 of 375

Thread: Samsung Galaxy Note 8

1. Back To Top | #361
    Asta am si vrut sa subliniez

Trimis de pe al meu SM-G950F folosind Tapatalk

2. Back To Top | #362
    Asta am si vrut sa subliniez..plus ca nu i-au interesat decat tel si incarcatorul..am ramas cu cutia ,casti,adaptor

Trimis de pe al meu SM-G950F folosind Tapatalk

3. Back To Top | #363
    Jumătate din București este la Emag la coadă pentru buyback...

4. Back To Top | #364
    Registered User Iiii's Avatar
    Pai e Note 8 la buy back? Eu stiam ca doar S8 si S8 Plus

5. Back To Top | #365
    Emag are numai parțial la Note 8, dar este, da.

6. Back To Top | #366
    Da? Pe site nu am vazut ori nu m am uitat atent. Sa fim sinceri.. nu merita diferenta in niciun fel intre S8+ si Note 8. Poti sa iei de la Emag cu 1100 de lei mai ieftin S8+. Inteleg ca are 2 camere, 2 GB Ram in plus (si ca s-ar misca mai bine), are S-Pen.. dar atat. Si se pare o baterie un pic mai slaba pe Note vs S8+. Chiar si din datele declarate de Samsung.
    Si are un pic mai luminos ecranul Note decat S8, l-am comparat si am vazut si pe displaymate.
    Ma asteptam la mai multe chestii in plus fata de seria S. Ce nu inteleg eu de ce e asa greu, daca bateria e mai mica. Si S-Penul ala nu e asa greu.
    Asta e parerea mea.

7. Back To Top | #367
    Eu aș da oricând ceva în plus pe băț. Dacă nu îți trebuie, nu prea are sens nici Note.

8. Back To Top | #368
    Am avut Note 3 si 4, dar nu am folosit pen-ul mai mult de cateva ori. Mai mult sa vad ce face. Mi se pare timp pierdut pana il scoti..si ori nu am inteles eu utilitatea..dar ce poti face cu el si nu poti face cu degetul ?

Eu l-am cumparat mereu Note-ul pt ca era mai bun ca S-ul, era mai mare si mereu bateria mai buna. Intre timp diferenta de dimensiune nu prea mai exista, iar bateria nu mai e un plus fata de S.

9. Back To Top | #369
    Pentru că nu sunt implementate funcții. Tu vrei bățul pe post de click click? Sau ce ai făcut cu el? Și numai dacă îmi facilitează însemnări și modificări pe imagine sau mă scutește de semnat contracte altfel și tot își scoate banii lunar.

10. Back To Top | #370
    Registered User Croocodillul's Avatar
    Quote Originally Posted by Iiii View Post
    Am avut Note 3 si 4, dar nu am folosit pen-ul mai mult de cateva ori. Mai mult sa vad ce face. Mi se pare timp pierdut pana il scoti..si ori nu am inteles eu utilitatea..dar ce poti face cu el si nu poti face cu degetul ?

Eu l-am cumparat mereu Note-ul pt ca era mai bun ca S-ul, era mai mare si mereu bateria mai buna. Intre timp diferenta de dimensiune nu prea mai exista, iar bateria nu mai e un plus fata de S.
    Bo$$, nu cred ca realizezi ce simplu e sa faci o poza si sa indici pe ea exact ce trebuie, in cateva secunde, cu precizie.

Gen:http://uploads.tapatalk-cdn.com/201...fddba4d175.jpg

11. Back To Top | #371

12. Back To Top | #372
    Registered User
    Eu nu inteleg de ce au scos action memo. Chiar e enervant.
    era super util. Gen scriai nr de telefon si nume si ti l baga direct in agenda.

13. Back To Top | #373
    Pfff. Da? Eu sunt plin de gălbenele ) Era super util pentru că îmi rămânea deschis peste și notam diverse.

14. Back To Top | #374
    Registered User
    Quote Originally Posted by ptcptc View Post
    Eu nu inteleg de ce au scos action memo. Chiar e enervant.
    era super util. Gen scriai nr de telefon si nume si ti l baga direct in agenda.
    Am rezolvat intre timp. e un topic pe xda cu S-Note mai vechi portat catre note 8.
    Deci cine vrea, un search pe google rezolva tot.

Dupa ce instalati aplicatia descarcati si S-note Expansion Pack de pe galaxy apps.

15. Back To Top | #375
    Quote Originally Posted by Iiii View Post
    Da? Pe site nu am vazut ori nu m am uitat atent. Sa fim sinceri.. nu merita diferenta in niciun fel intre S8+ si Note 8. Poti sa iei de la Emag cu 1100 de lei mai ieftin S8+. Inteleg ca are 2 camere, 2 GB Ram in plus (si ca s-ar misca mai bine), are S-Pen.. dar atat. Si se pare o baterie un pic mai slaba pe Note vs S8+. Chiar si din datele declarate de Samsung.
    Si are un pic mai luminos ecranul Note decat S8, l-am comparat si am vazut si pe displaymate.
    Ma asteptam la mai multe chestii in plus fata de seria S. Ce nu inteleg eu de ce e asa greu, daca bateria e mai mica. Si S-Penul ala nu e asa greu.
    Asta e parerea mea.
    daca vrei mai mult, de ce nu ne zici tu ce vroiai sa bage? vroiai sa aibe o functie de facut sandwich-uri sau ce?

1.  
Page 19 of 19 FirstFirst ... 916171819

Bookmarks

Bookmarks