Page 29 of 30 FirstFirst ... 192627282930 LastLast
Results 561 to 580 of 588

Thread: Samsung Galaxy Note 8

1. Back To Top | #561
    il Dottore coldone's Avatar
    Beneficiul este ca ai un telefon mai îngust cu câțiva mm fata de unul echivalent cu ecran plat.

2. Back To Top | #562
    Quote Originally Posted by Stefan820 View Post
    Am si eu cateva intrebari pentru utilizatori:

-La versiunea dual-sim se pot configura 2 conturi de whatsapp? Mai bine zis daca pot avea 2 desktopuri paralele sa nu mai car 2 telefoane dupa mine.Inclusiv 2 galerii de poze.
    -Bateria in comparatie cu S8.

Sunt interesat sa inlocuiesc actualul S6 si am gasit doar 3 variante :Note 8;S8 si Mate 10 pro.

Multam
    Asa cum a mai scris cineva, se poate, optiunea se afla in Advanced features, iti creeaza o clona pentru al 2-lea numar de telefon dar ATENTIE !, nu vei avea 2 galerii, pozele primite pe clona se duc tot in galeria whatsapp principala si nici nu vei putea sa dai restore la mesajele la care ai facut anterior backup pe numarul de telefon al contului clona. Iti spun aceste lucruri din propria experienta, fiind posesor de Note 8 Duos. Nu stiu ce sa va intampla daca schimb telefonul si voi incerca sa fac backup la contul clona. Dar avand in vedere ca sunt foarte multumit de telefon si m-am obisnuit foarte bine cu dimensiunea (vin de la S8), cred ca o sa mai dureze.
    Cat despre baterie, sigur ca nu tine la fel de bine ca la S8, dar una peste alta, trec linistit peste zi cu o utilizare zic eu normala.

3. Back To Top | #563
    Registered User KashunatoR's Avatar
    As fi platit in plus pentru un Note 8 cu ecranul plat...
    Last edited by KashunatoR; 02-01-2018 at 16:28.

4. Back To Top | #564
    Trancestatic Iceman's Avatar
    L-am comandat, ce husa recomandati?
    ​Questionable ethics.

5. Back To Top | #565
    Registered User
    Posibil ca urmatorul security update pentru ianuarie sa ne faca o surpriza

6. Back To Top | #566

7. Back To Top | #567
    Salutare, la Note 8 DS/SIngle Sim cum stati la capitolul Cell Standby -> Time Without Signal (x%). Am incercat mai multe Simuri si stau intre 35-60%, fapt observat pe doua Note 8. Comparat cu asta, un S7 Edge cu acelasi sim sta in 0% - caz ideal.
    Nota: Am observat diferenta in 4G si 3G, am semnal 4G+ cu minim 3 linii in zona mea.

8. Back To Top | #568
    Quote Originally Posted by Ice Shark View Post
    Salutare, la Note 8 DS/SIngle Sim cum stati la capitolul Cell Standby -> Time Without Signal (x%). Am incercat mai multe Simuri si stau intre 35-60%, fapt observat pe doua Note 8. Comparat cu asta, un S7 Edge cu acelasi sim sta in 0% - caz ideal.
    Nota: Am observat diferenta in 4G si 3G, am semnal 4G+ cu minim 3 linii in zona mea.
    2% pe un Note 8 Duos intr-o zona din Sibiu cu semnal slab in Vodafone/Digi.

9. Back To Top | #569
    Registered User
    Am o husa Spigen Neo Hybrid Gunmetal pentru Note 8, folosita o zi. O donez. Cine vrea sa o ia si are drum pe soseaua pantelimon PM. Eventual sa aiba si telefonul la el ca sa ma asigur ca nu o vad pe la publicitate.
    "I always felt that I had to work harder than the next guy, just to do as well as the next guy. And to do better than the next guy, I had to just kill. And you know, to a certain extent, that's still with me in how I work, you know, I just... go in"

10. Back To Top | #570
    Registered User G-ZUS's Avatar
    Cu ce te-a suparat?
    Mie mi se pare foarte ok.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
    Sick my duck

11. Back To Top | #571
    Registered User
    Am returnat telefonul acum ceva timp si husa zace intrun dulap...

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
    "I always felt that I had to work harder than the next guy, just to do as well as the next guy. And to do better than the next guy, I had to just kill. And you know, to a certain extent, that's still with me in how I work, you know, I just... go in"

12. Back To Top | #572
    Registered User KashunatoR's Avatar
    Poate cineva sa dea o sugestie pentru o folie de sticla pentru Note 8 case friendly si care sa nu diminueze prea mult senzitivitatea display-ului? Husa de pe telefon este Spigen Neo Hybrid.

13. Back To Top | #573
    Nick anterior: niggaru GabrieLL's Avatar
    Whitestone dome.
    It's not revenge, it's punishment!

14. Back To Top | #574
    Registered User megatooth's Avatar
    Eu am pus cu odin:
    AP_N950FXXU2BQKG_CL12472670_QB15920626_REV00_user_low_ship_meta.tar
    BL_N950FXXU2BQKG_CL12472670_QB15920626_REV00_user_low_ship.tar
    CP_N950FXXU2BQL3_CP8378553_CL12472670_QB16163668_REV00_user_low_ship.tar
    HOME_CSC_OXM_N950FOXM2BQKG_CL12472670_QB15920626_REV00_user_low_ship.tar

CP-ul are radio update: Fixed an issue that of intermittent interruption of LTE data. (Radio has been updated to N950FXXU2BQL3)

Semnal ok!

Ghid: OFFICIAL STOCK Firmware-update (Odin) thread… | Samsung Galaxy Note 8
    Losing My Religion

15. Back To Top | #575
    Va salut colegi. Sunt interesat de schimb cu un Samsung Galaxy note8 in garanție, in caz ca dorește sa facă cineva trecerea la iOS. Ofer un iPhone 7 32GB in garantie și internațională și la eMAG fullbox. Pentru mai multe detalii și cei interesați puteți trimite PM. Scuze de spam!

Sent from my iPhone using Tapatalk

16. Back To Top | #576
    O zi bună la toata lumea! Stie cineva cat costa un display ? L am scapat pe ciment si s ă facut praf . Multumesc

Trimis de pe al meu SM-N950F folosind Tapatalk

17. Back To Top | #577
    Registered User Telboy's Avatar
    Undeva la 1200 lei

Sent from my ONEPLUS A5010 using Tapatalk

18. Back To Top | #578
    Off..vai de capu meu

19. Back To Top | #579
    Multumesc mult

20. Back To Top | #580
    Registered User son1kss's Avatar
    Ma bate gandul sa imi iau un NOTE 8 dar imi este teama sa nu fiu cu loteria... Am gasit pe olx cu factura si garantie la 2900-3100 ron..
    Garantie as avea.. Dar ce fac.. mi-l cumpar ca sa il duc dupa a 2-a zi in service ca am LIGHT BLEEDING sau albul cu tenta rosie..
    Sunt pe ganduri rau de tot..

1.  
Page 29 of 30 FirstFirst ... 192627282930 LastLast

Bookmarks

Bookmarks