Page 42 of 42 FirstFirst ... 3239404142
Results 821 to 837 of 837

Thread: Apple Watch - Discutii Generale

1. Back To Top | #821
    EnhanceD SpEEdY's Avatar
    Quote Originally Posted by linbetwin View Post
    De o săptămână, am intrat şi eu în clubul purtătorilor de Apple Watch. Aluminiu gri, 42mm, curea sport gri.

Cer ajutorul celor cu experienţă de aici. De unde vă luaţi brăţări/curele de calitate şi la preţuri acceptabile? Nu vreau să dau zece meleoane pe lupul milanez al lui Apple.
    Ebay si aliexpress. Cele de silicon sunt identice si poti sa iei 5 bucati cu 8 eur. Eu asa am prins la set. Si milanese loop este decenta de la chinezi, dar din experienta mea tot la silicon trec pentru zi cu zi.

2. Back To Top | #822
    Nick anterior: sushy OVyDiK's Avatar
    Incearca si leather loop.foarte comoda

Sent from my iPhone using Tapatalk

3. Back To Top | #823
    Registered User Mandea's Avatar
    eu mi-as lua un leather loop, imi place mult cum arata. dar parca e cam scumpa aia originala. iar alternativele sunt la o cincime de pret, ceea ce insa nu imi suna bine ca si calitate. adica mai ieftin e ok, dar mi-e ca apoi primesc o calitate de 2 bani.

4. Back To Top | #824
    50 ron, 2 saptamani si cateva dusuri cu ea la mana

5. Back To Top | #825
    Am mai mult de un an cu un milanese loop neagra pe un s2 negru. Acum mi-am dat comanda de un leather loop neagra. Sper sa ajunga si sa fie faina.

De aici:

https://www.miniinthebox.com/p/apple...l?prm=2.1.92.0
    With the Power of My Mind
    I make the End of this sentence disa
    6D | 85mm 1.2L | I7700K | GTX1080SC | PS4Pro | One S | LG65C6

6. Back To Top | #826
    De unde trimit oamenii aia? Și mai ales cu ce vine? Prin posta sau curier rapid?

Pe mine m-ar interesa asa ceva: https://m.miniinthebox.com/ro/p/38mm..._p4919325.html

7. Back To Top | #827
    Am ales cea mai ieftina metoda de livrare dar cu tracking. Dureaza mai mult insa. Pt cateva lire in plus vine mai repede si mai sigur cred.

le: dupa putin timp a venit si primul update: Your package is shipped by Malaysia Post logistics company.
    Last edited by 495; 02-04-2018 at 23:03.

8. Back To Top | #828
    Leather SM's Avatar
    Leather loop mi se pare cel mai ok de zi cu zi, apoi cea de silicon stock.
    Vreau si eu un leather loop, da cineva comanda? Transfer banii

9. Back To Top | #829
    Eu ma gândesc să-mi comanda una de aici: Accesorii pentru Smartwatch - iUni

Nu ma gândesc ca ar fi mari diferențe calitative.

10. Back To Top | #830
    Acolo le comanda baietii de pe ebay in locul tau

11. Back To Top | #831
    Speed maniac Ice_2k's Avatar
    Mi-a ajuns si mie comanda de pe aliexpress

12. Back To Top | #832
    Foarte tare cureaua. Cum se prezintă calitativ? Link?

13. Back To Top | #833
    Registered User
    Nu te enervează acel spațiu dintre zale și acel argintiu care se vede între acestea pe dedesubt ? Acum nu știu cât de tare se vede la a ta, dar eu o primisem cadou, a fost achiziționată de pe emag, cam 150 de lei, însă nu mi-a plăcut, mă obseda parcă era spațiul mai mult decât ar fi trebuit. Am returnat-o și am luat milanese la schimb. Am înțeles că pe argintiu e ok, dar ceasul fiind negru n-ar fi dat bine .

14. Back To Top | #834
    Speed maniac Ice_2k's Avatar
    Quote Originally Posted by wisepiggy View Post
    Foarte tare cureaua. Cum se prezintă calitativ? Link?
    Pare destul de ok, singurul minus ar fi ca deranjeaza putin “fluturele” ala de pe interior, de la incuietoare (vezi poza). Momentan vad ca nu mai e disponibila de unde-am luat-o eu, nu merge linkul... o gasesti la alte magazine de pe ali dupa poza

Quote Originally Posted by giogio View Post
    Nu te enervează acel spațiu dintre zale și acel argintiu care se vede între acestea pe dedesubt ? Acum nu știu cât de tare se vede la a ta, dar eu o primisem cadou, a fost achiziționată de pe emag, cam 150 de lei, însă nu mi-a plăcut, mă obseda parcă era spațiul mai mult decât ar fi trebuit. Am returnat-o și am luat milanese la schimb. Am înțeles că pe argintiu e ok, dar ceasul fiind negru n-ar fi dat bine .

Nu mi se pare asa o problema, se vede doar cand bate soarele direct in ea si e f mic spatiul, chiar nu ma deranjeaza.

15. Back To Top | #835
    Arata foarte fain! Eu inca astept comanda facuta acum doua saptamani, sper sa ajunga de prin malaysia, daca nu, paguba de 8 lire.

16. Back To Top | #836

17. Back To Top | #837
    N-am mai suportat cureaua stock de silicon pe caldura si dupa 1 an jumate de ceas am luat si eu 3 curele. Am zis ca astept sport loop-ul in culorile noi. Dar, dar-ar dracii, tot un nylon cu arici e si-ala. Initial voiam numai leather loop-ul, dar daca tot au promotie 2+1 astia de la iuni am luat un leather loop, milanese loop si woven nylon. Si mie leather loop mi se pare varianta cea mai buna, e si comoda si arata bine.

1.  
Page 42 of 42 FirstFirst ... 3239404142

Bookmarks

Bookmarks