Page 3409 of 3421 FirstFirst ... 2409290933093359339934063407340834093410341134123419 ... LastLast
Results 68,161 to 68,180 of 68419

Thread: Apple iPhone - discutii generale, deblocare etc.

1. Back To Top | #68161
    Registered User
    Poate putin offtopic dar aveti vreo recomandare de service pentru inlocuire baterie Iphone SE?

2. Back To Top | #68162
    Registered User
    Aveti si voi probleme cu conectarea aplicatiilor la facebook? Imi da o eroare si am inteles ca sunt probleme doar pe ios, pe android merge bine.

3. Back To Top | #68163
    Ghost Hardware vLD's Avatar
    Quote Originally Posted by DarkSun View Post
    Si nu se blocheaza ecranul ca e facut de altii.

Azi la frig de 5 grade a refuzat sa mai mearga touch-ul. 11.1.2

Parca au facut un update software acu 2 saptamani, cum spuneam mai sus, se testeaza pe genunchi software .

After installing iOS 11.1.2 users shouldn’t suffer from frozen screens in cold weather, Apple said. The update “fixes an issue where the iPhone X screen becomes temporarily unresponsive to touch after a rapid temperature drop,” Apple explained in notes to the software.
    metoda de contact : organized_nature@rocketmail.com

4. Back To Top | #68164
    Registered User SBU's Avatar
    Quote Originally Posted by trandafirdoru View Post
    Așa am dat și eu 7-le, pentru ca eram ferm convins ca voi rămâne cu 8 sau X. Faci ce am făcut și eu: iei un SE pana la noi apariții Apple
    Între SE și 7 nu sunt mari diferențe de viteza in utilizare. De fapt nici fata de 8.
    I8 plus, săracul, se mișca la început mai prost decât i7, (din cauza iOS-ului, evident, dar asta era realitatea)
    L-am returnat curierului azi, am comandat unul alb de 256. Oare update-ul de soft pentru problema ecranului chiar va rezolva problema ? A testat cineva?
    0722636080

5. Back To Top | #68165
    Husa cu incalzire. Sau poate scot Apple un nou OS, care sa comute pe Android cand apar probleme, iar dupa inapoi pe iOS, ptr cool factor.

6. Back To Top | #68166
    Dude, ai deja vreo 3-4 posturi de master troll, r.e.s.p.e.c.t.

Cele de pe pagina anterioara sunt cele mai bune, mai ales ca ti-au dat quote si te-au luat in serios...

10/10

prea multe probleme la X, 6-ele meu desi merge din ce in ce mai incet, sper sa tina pana la un X+ sau ce urmeaza.
    With the Power of My Mind
    I make the End of this sentence disa
    6D | 85mm 1.2L | I7700K | GTX1080SC | PS4Pro | One S | LG65C6

7. Back To Top | #68167
    Partea frumoasa e ca, deși toată lumea se vaită cât de prost e Iphone X, majoritatea preferă să se chinuie cu el, in loc sa-l înlocuiască cu unul din zecile de telefoane mai bune si mai ieftine de pe piata la ora actuala.
    Probabil ca din cauza mărului mușcat de pe spate se intampla toate astea.

8. Back To Top | #68168
    Speed maniac Ice_2k's Avatar

Apple iPhone - discutii generale, deblocare etc.

Nush ce sa zic, eu sunt mega mulțumit de el până acum, s-a comportat exact cum speram să o facă. Ca bonus, deși în general nu sunt foarte interesat de aparatul foto al telefoanelor, ăsta m-a cam dat pe spate, în special pentru partea de portret pe camerele din spate

9. Back To Top | #68169
    Registered User

Finally, l-am luat dintr-un vodafone store azi

Sent from my iPhone using Tapatalk

10. Back To Top | #68170
    Registered User
    O ditamai husa de la uag)). Cred că imi fac comandă pentru un kit de la dbrand.

11. Back To Top | #68171
    Registered User Mandea's Avatar
    arata infect voda ala neterminat din cauza partii negre, dar infect. cred ca m-as enerva zilnic. mi-e mila la anul de mine insumi .

12. Back To Top | #68172
    Registered User
    Nu înțeleg o fază. Dacă glisez de jos în sus cam dă rateu. Ori nu sunt eu obișnuit ori e din cauza husei.Și dacă într-un final se înșiruire aplicațiile nu pot să le inchid, decât dacă țin apăsat până apare butonul roșu în colțul aplicațiilor

13. Back To Top | #68173
    Registered User
    Quote Originally Posted by BladeOne View Post
    Poate putin offtopic dar aveti vreo recomandare de service pentru inlocuire baterie Iphone SE?
    iStyle
    Service Autorizat Apple

14. Back To Top | #68174
    Registered User mudpie's Avatar
    Pentru cine are iPhone X, ati avut cumva senzatia ca sunetul in casca se aude cumva infundat in timpul convorbirii? Sau s-au plans interlocutorii ca nu va aud bine?
    Last edited by mudpie; 30-11-2017 at 17:17.
    Women might be able to fake orgasms, but men can fake whole relationships.

15. Back To Top | #68175

Apple iPhone - discutii generale, deblocare etc.

Quote Originally Posted by Mandea View Post
    arata infect voda ala neterminat din cauza partii negre, dar infect. cred ca m-as enerva zilnic. mi-e mila la anul de mine insumi .
    Nu mi-e clar de ce apare asa acolo, la mine incape si cu un operator mai lung de “vodafone”.

Imi dau seama acum ca notch-ul nu se vede in screenshot da’ crede-ma pe cuvant ca incape Anyway, dupa ce faci unlock acolo ramane doar ora.

Quote Originally Posted by giogio View Post
    Nu înțeleg o fază. Dacă glisez de jos în sus cam dă rateu. Ori nu sunt eu obișnuit ori e din cauza husei.Și dacă într-un final se înșiruire aplicațiile nu pot să le inchid, decât dacă țin apăsat până apare butonul roșu în colțul aplicațiilor
    Cel mai probabil husa nu te lasa sa incepi swipe-ul de la baza.

16. Back To Top | #68176
    Registered User
    Dar faza cu aplicațiile?? Ele pot fi închise doar dacă ții apăsat până apare butonul roșu, apoi rămâne la decizia fiecăruia cum închide ?? Doar clasic nu-mi merge !?!

17. Back To Top | #68177
    Trebuie sa tii ca sa activezi modul de inchidere, apoi faci swipe up sau tap pe x rosu.

18. Back To Top | #68178
    Registered User 2dor's Avatar
    Cam asa arata Vodafone.
    Be nimble as a greyhound, as tough as leather, as hard as Krupp steel and so you shall be the German warrior incarnate.

19. Back To Top | #68179
    Quote Originally Posted by giogio View Post

Am si eu UAG Monarch Carbon si nu am avut nici o problema cu slide.
    Be nimble as a greyhound, as tough as leather, as hard as Krupp steel and so you shall be the German warrior incarnate.

20. Back To Top | #68180
    Quote Originally Posted by mudpie View Post
    Pentru cine are iPhone X, ati avut cumva senzatia ca sunetul in casca se aude cumva infundat in timpul convorbirii? Sau s-au plans interlocutorii ca nu va aud bine?
    Tocmai ca nu mi-a mai spus nimeni ca tin telefonul nu stiu cum si nu ma aude bine. Ce mi se pare insa diferit de 8 Plus, e volumul la difuzoare cand ma uit la un film pe Youtube, pare mai slab.

1.  
Page 3409 of 3421 FirstFirst ... 2409290933093359339934063407340834093410341134123419 ... LastLast

Bookmarks

Bookmarks