Results 1 to 12 of 12

Thread: Caut clan ...

1. Back To Top | #1

Caut clan ...

Va salut . Numele meu este Marius si dupa cum spune si titlul de mai sus , caut clan decent ca Wn8 , activ in Cw si Lupte pe Echipe. Decizia de a-mi cauta un clan nou a aparut de ieri cand am intrat pe WoT si pe Raidcall si cu parere de rau am auzit ca , clanul [BF-RO] se desfiinteaza...Infine e prea mult de povestit si am sa ma abat de la discutie. Statisticele mele sunt: 6200+ Scor personal , Win Rate 52%+ , Hit Ratio 70%+ (pt. ca joc cu arty de Tier X) , Wn8 1350+... Astept un clan decent apropiat de statisticele mele...As avea o rugaminte , clanul ce doreste sa ma recruteze as prefera sa foloseasca RAIDCALL ca program de comunicare.

2. Back To Top | #2
    Sper sa gasesc ceea ce caut eu...

3. Back To Top | #3
    Registered User Dr_V's Avatar
    Ce varsta ai? Cat de des joci?

0722859607

4. Back To Top | #4
    Dr_V am uitat sa mentionez un lucru foarte important. EU JOC NUMAI DE LA SALA DE INTERNET !!! Asta inseamna ca nu pot juca in fiecare zi. In general joc cam 30-45 de ore pe saptamana.Si in legatura cu varsta , am 20 de ani recent impliniti.

5. Back To Top | #5
    Salut,

Uita-te putin aici te rog frumos.

Clan [ALLI] | World of Tanks and World of Warplanes Clans

Suntem un clan prietenos si glumet care doreste sa faca performanta impreuna.

Jucam in fiecare seara plutoane si mai nou lupte pe echipe.
    Caut clan ...-screenshot_2015-09-21-22-54-31.png

Cat despre programul de comunicare folosim Team Speaker deoarece se aude mai OK decat raidcall.

Bafta in gasirea unui clan potrivit.

6. Back To Top | #6
    [QUOTE=real AL3XxX;48167905]Salut,

Uita-te putin aici te rog frumos.

Clan [ALLI] | World of Tanks and World of Warplanes Clans

Suntem un clan prietenos si glumet care doreste sa faca performanta impreuna.

Jucam in fiecare seara plutoane si mai nou lupte pe echipe.
    Caut clan ...-screenshot_2015-09-21-22-54-31.png

Cat despre programul de comunicare folosim Team Speaker deoarece se aude mai OK decat raidcall.

Bafta in gasirea unui clan potrivit.[/QU Mda clanul sta binisor. Da mie TS-ul im rupe PC-ul. Nu stiu dc de la 160 fps-uri i-mi scade instant la 30-40 cand intru pe TS. Din cauza asta am pierdut o gramada...

7. Back To Top | #7
    Mda se pare ca nu-mi gasesc clan. Nu-i bai , raman solo...

8. Back To Top | #8
    [/QU Mda clanul sta binisor. Da mie TS-ul im rupe PC-ul. Nu stiu dc de la 160 fps-uri i-mi scade instant la 30-40 cand intru pe TS. Din cauza asta am pierdut o gramada...[/QUOTE]

Da-mi add pe joc real_AL3XxX si poate reusesc sa te ajut,acuma depinde de configuratia ta de pc + internet provider

Eu in joc am intre 50 si 80 dar nu am nici o diferenta daca merge ts-ul sau nu.

9. Back To Top | #9
    Cand o sa ajung la sala de net o sa-ti dau add...Defapt da-mi tu add la nick-ul Mrs_Zew si eu cand o sa intru ii dau accept.

10. Back To Top | #10
    Cati ani ai? Cat de des joci?

11. Back To Top | #11
    Quote Originally Posted by buzduganbogdan View Post
    Cati ani ai? Cat de des joci?
    Daca n-o fi implinit intre timp 21 de ani probabil ca are tot 20 cum a spus cateva postari mai sus. Iar daca a primit de aceasta presupusa zi de nastere cadou un calculator probabil ca intra in joc mult mai des, de acasa, si nu va mai intra rar de la sala, cum a spus mai sus in aceeasi postare.
    Prietenele prietenilor mei sunt si prietenele mele!

12. Back To Top | #12

recrutare

• Nume Clan: god_s
    • Numar de jucatori (in data de ..):35
    • Persoane de contact: bepanthen_1
    • Programul de Comunicare (. Ex TS, RaidCall): 85.186.144.48
    • Alte informatii referitoare la clan: acest clan se bazeaza pe " MUNCA DE ECHIPA "
    Last edited by bep2; 10-09-2017 at 23:07. Reason: recrutare

1.  

Bookmarks

Bookmarks