Nume Clan: Divizia Romana Anti-Tero[ATERO]
Adresa spre pagina principala a clanului: http://eu.wargaming....lans/500058437/
Numar de jucatori (in data de ..): 13. 04.06.2016
Persoane de contact: NonSt0p3R, nasta73.
Data infintarii clanului: 28.12.2014
Program de comunicare (ex. TS, RaidCall): TeamSpeak.
Alte informatii referitoare la clan: Clanul a luat amploare in anul 2014, mai exact 28/12/2014, impreuna cu tatal meu am decis sa ne cream un clan deoarece in mai toate clanurile in care am fost, erau scursuri sau nu se juca pur si simplu, nu era activitate. Dupa 1 saptamana de la deschiderea clanului, au inceput sa vina oameni, ne stransesem in jur de 40-50 de oameni, care chiar erau activi si nu erau copii erau oameni in toata firea, si nu erau dornici de gluma cum sunt unii "copii". La inceput jucam Detasament, team battle insa nu am jucat Clan Wars, deoarece nu eram inca pregatiti, o programam si nu veneau, incet-incet am inceput sa-i dam afara pana cand am ajuns la numarul de 35 de oameni in clan, am luat o pauza de inactivitate eu, pentru ca aveam niste probleme cu scoala, si trebuia sa ma axez mai mult pe ea, dupa ce am revenit m-am trezit ca mai am 10 oameni, era si normal daca nimeni nu mai juca cat si conducerea la fel, insa acum am revenit si vrem sa ducem pana la capat munca si nu ne vom da batuti, va asteptam si pe voi!