Thread Introduction
Page 2412 of 2414 FirstFirst ... 14121912231223622402240924102411241224132414 LastLast
Results 48,221 to 48,240 of 48261

Thread: WoT - Discutii generale

1. Back To Top | #48221
    Registered User
    Quote Originally Posted by cretud View Post
    Fratilor, nu mai bagati bani degeaba. S-au kkt pe el de joc, sunt 1000% convins ca userii nostri sunt folositi ca si boti pentru ca oamenii nu mai joaca. Nu se poate ca un jucator cu 47k batalii sa aiba 2765 scor si sa stea in tufis cu heavy in spatele bazei toata runda. Refuz sa cred ca exista astfel de persoane. Refuz sa cred ca acel jucator are creier. Sincer, nu se poate asa ceva. Sunt boti creati de retardatii de la WG si sunt pusi cu numele jucatorilor. Am mai prins unul cu med de tier X care a stat 3 minute jumate in afara bazei dupa cladire in timp ce inamicul cucerea. Cand inamicul a terminat de cucerit a iesit si el. Oare exista om care sa nu gandeasca ca degeaba iasa dupa ce inamicul deja a cucerit? Scorul era 12-8 pentru echipa noastra. Pacat...
    Cati jucatori cu scor peste 2.5k crezi ca sunt? Eu zic asa 10%, care chiar stiu sa joace, nu amatori ca noi. Iar cu 10% jucatori experimentati ce pretentii ai sa ti se faca un mm doar cu jucatori buni? Foarte mici sansele la fel ca si procentul lor
    Acum daca vrei sa te pui putin in pielea celor care au scor mare si urmarind stilul lor de joc pe canalele de twich si youtube, o sa vezi ca joaca in alta liga si anume: se uita la lista de tancuri inamice si cea din care face parte la inceputul luptei, in functie de harta isi da seama unde are cele mai multe sanse sa faca damage si killuri, cand se angajeaza intr`o lupta intodeauna isi calculeaza o metoda de a fugi din respectiva zona in siguranta, citeste terenul astfel incat tancul lui sa fie cat mai bine pozitionat sa nu poata primi damage. Toate aceste lucruri nu le fac marea majoritate a jucatorilor din luptele random, nici eu nu ating toate punctele enumerate, pur si simplu ma duc cu turma si aia e, foarte rar ma uit la echipa adversa sa vad ce tancuri au.... etc.

2. Back To Top | #48222

3. Back To Top | #48223

4. Back To Top | #48224
    Registered User Scorpio's Avatar
    Quote Originally Posted by Killing one View Post
    not .. e retardat.

5. Back To Top | #48225
    Registered User cretud's Avatar
    Cristi, eu nu ma refream la WN8, ma refream la scorul ala pe care il vezi la service record. Sunt multi jucatori peste 2500 acolo, dar din pacate putini sunt in stare sa faca ceva...
    NZXT Phantom 530, Seasonic X-750, Asus P8Z77-V, Intel Core i5 3570K@4,2 GHz, Thermalright HR-02 Macho, 2x8GB DDR3 1600 Kingston HyperX, Saphire Nitro R9 390 Back Plate, 1x 250 GB SSD Samsung 850EVO, 1xHDD S-ATA2 WD 500GB, 1xHDD S-ATA2 WD 2 TB, Genius 5.1, Logitech MX518, Logitech G610, Samsung 24"

6. Back To Top | #48226
    Cristi, eu nu ma refream la WN8, ma refream la scorul ala pe care il vezi la service record. Sunt multi jucatori peste 2500 acolo, dar din pacate putini sunt in stare sa faca ceva...
    Păi la service record ar trebui să aibă peste 6000-6500 ca să ai pretenții de la ei, nu 2500-3000

7. Back To Top | #48227
    Registered User Killing one's Avatar
    Sunt multi care cumpara cont cu WN8 2500, 2800...ETC, numai ca nu realizeaza ca acel cont o sa fie asa doar pentru un timp adica da bani doar sa se bucure putin, daca te vei uita dupa o perioada de timp si vei monitoriza de curiozitate acel jucator pe wotlab sau pe wotlife, o sa vezi o scadere dramatica in tot wn8, hit rate, scor personal, wr, de acea se intampla chesti de genul, spre exemplu aseara eram pe lakevile, unicum 38mii batalii, wn8 3050 cu lttb omu sa bagat in boschet in partea care merge spre oras la munte acolo si a stat la snipe tot jocul am luat bataie i-am dat raport ca bot, a dat doar 340 damage, cum se poate explica? exact cum am zis mai sus.

8. Back To Top | #48228
    Registered User
    O fi fost cont vandut cum zic colegii aici, dar tot asa o sa vezi tendinta de a juca conservativ in meciurile random, doar cand ii gasesti in pluton de 2-3 joaca mai agresiv.

9. Back To Top | #48229
    Quote Originally Posted by Scorpio View Post
    not .. e retardat.
    adica?

10. Back To Top | #48230
    Adica ce intelegi tu din video-ul acela ? Ca trebuie sa dea pen si sa nimereasca fiecare shot ?

"[COLOR=var(--ytd-comment-text-color)]201 pen vs the lowerplate of the e5 which is not even under 200 and with a dispersion of 0.36 at a distance of 400m, and saying it's rng's fault when you can't hit and pen that, is retarded. You have choosed the brawler gun on the t-54, which got a accuracy nerf, would not suprise me If u didn't know this because u can just press 2. The other gun has much better accuracy and pen, and would fit this situation much, much better. And you want everyone to be able to hit that shot all the time, why brawl then?Why have armour if it has weakspots? Why be at the frontline and recive dmg, when u can just sit in the base, snipe and still hit all your shots and pen them. That would make everyone camp. If wg made the gold rounds have 25% less dmg everything would be perfect, your armour makes you live for longer, and it would become a such more skilled based game, you need to know if u can pen him with normal rounds or if u have to switch to gold but do 25% less dmg, it would also remove alot of the toxcicity in the game. Having 20K+ subs and making statements like this is just unbeliveble."[/COLOR]

11. Back To Top | #48231
    Pai si normal, atat timp cat foloseste un t54 si se vede clar ca el nu stie ce este aia dispersie in plus de asta probabil a uitat de RNG, e si normal sa nu faci pen la fiecare shot iar proiectilul sa se duca in alte parti mai ales daca stai fara sa te misti cu tinta intr-un unghi in care nu vei lovi lower plate.

12. Back To Top | #48232
    Quote Originally Posted by Scorpio View Post
    Adica ce intelegi tu din video-ul acela ? Ca trebuie sa dea pen si sa nimereasca fiecare shot ?
    Pentru ca este o situatie ideala ar fi normal sa nimereasca tancul tinta cu fiecare shot. Pen nu, dar de nimerit ar fi logic, pentru ca tunul e calibrat pe un punct fix.

Quote Originally Posted by Killing one View Post
    Pai si normal, atat timp cat foloseste un t54 si se vede clar ca el nu stie ce este aia dispersie in plus de asta probabil a uitat de RNG, e si normal sa nu faci pen la fiecare shot iar proiectilul sa se duca in alte parti mai ales daca stai fara sa te misti cu tinta intr-un unghi in care nu vei lovi lower plate.
    Stie foarte bine ce e aia dispersie lol, si nu in mod sigur nu a uitat de RNG. Fix despre asta vorbeste.

13. Back To Top | #48233
    Quote Originally Posted by Alexneo View Post
    Pentru ca este o situatie ideala ar fi normal sa nimereasca tancul tinta cu fiecare shot. Pen nu, dar de nimerit ar fi logic, pentru ca tunul e calibrat pe un punct fix.

Stie foarte bine ce e aia dispersie lol, si nu in mod sigur nu a uitat de RNG. Fix despre asta vorbeste.
    Am observant ...

14. Back To Top | #48234
    Quote Originally Posted by Alexneo View Post

.
    doamne fereste ... ar fi cea mai mare idiotenie.

15. Back To Top | #48235
    Registered User
    A venit si compensatia.
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails WoT - Discutii generale-shot_002.jpg  

16. Back To Top | #48236
    vezi ca ai si un order in plus... de aseara s-au dat.

17. Back To Top | #48237
    AKI akileon's Avatar
    am observat ca am primit un salt de 80 puncte in wn8 peste noapte, e ceva general sau un bug la mine ?
    emigrant

18. Back To Top | #48238
    Quote Originally Posted by akileon View Post
    am observat ca am primit un salt de 80 puncte in wn8 peste noapte, e ceva general sau un bug la mine ?
    Mos Craciun cine stie

19. Back To Top | #48239
    Quote Originally Posted by akileon View Post
    Și eu am observat chestia asta acum vreo 10 zile, probabil că au schimbat modul de calcul, bănuiesc că s-a schimbat la toată lumea.

20. Back To Top | #48240
    AKI akileon's Avatar
    sa fie primit
    emigrant

1.  
Page 2412 of 2414 FirstFirst ... 14121912231223622402240924102411241224132414 LastLast

Bookmarks

Bookmarks