Thread Introduction
Page 2426 of 2441 FirstFirst ... 1426192623262376241624232424242524262427242824292436 ... LastLast
Results 48,501 to 48,520 of 48806

Thread: WoT - Discutii generale

1. Back To Top | #48501
    Bun așa Și fără echipaj!

2. Back To Top | #48502
    Registered User Scorpio's Avatar
    Joci cu toate modurile posibile .. si mai pui si printscreen-uri pe-aici.

3. Back To Top | #48503
    Registered User Killing one's Avatar
    Quote Originally Posted by Caal-Shto View Post
    Slab slab
    Slab?? din cate vad rezultatele sunt foarte ok, ce este asa slab?? mai facut curios?!
    Vad ca ai o tona de modurii ...nu stiu cum poti juca cu atatea mascareli

4. Back To Top | #48504
    Registered User cosmin-jojo's Avatar
    Slab slab
    Pai e slab , daca jucam full gold ..........

5. Back To Top | #48505
    Registered User Caal-Shto's Avatar
    Ma refeream la tanc...era o gluma la cei care spuneau ca e tancul praf fata de cand a aparut. O fi nu ii contrazic fiindca nu l-am avut inainte. Dar face fata cu brio chiar si azi

Scorpio@ Si ma rog ce au modurile? trage singur tancul? Crezi ca restul jucatorilor nu folosesc? sunt o groaza care scot pomii, tufisuri etc sa poata avea un avantaj semnificativ. Eu prefer calitate maxima si un mic ajutor.
    PS: Daca esti prost, esti si cu si fara moduri!
    PS2: Daca erau interzise nu existau, sau erai banat pentru ele

Full gold? doar la oni am tras cu gold 5 bucati, in rest ap-uri. Am 13 bucati pentru T9 cand sunt tancuri care nu le pot penetra
    Uite la sfarsit cat am cheltuit pe proiectile

Si inca un meci de data asta full tier 8
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails WoT - Discutii generale-shot_011.jpg   WoT - Discutii generale-shot_013.jpg  
    Last edited by Caal-Shto; 22-12-2017 at 13:14.
    Intel I5 2500k@4.5 Ghz || Cooler Noctua NH-U12P || MSI P67A-GD65 || Mushkin Blackline Ridgeback 4GB@2000Mhz || Sapphire R9 390 Nitro Backplate || SSD Samsung 840 EVO 240Gb
    || DVDRW Samsung SH-S183L/RSMM || Creative X-Fi XtremeGamer Fatal1ty Pro|| Roccat ISKU Multicolor Keyboard || Logitech G502 Proteus Spectrum RGB || JoyStick Top Gun Afterburner 2 || Sursa Corsair RM750i 750W 80+ Gold....updating system components
    ...finished

6. Back To Top | #48506
    ma mir ca nu ai ban inca.

7. Back To Top | #48507
    Registered User cosmin-jojo's Avatar
    Ma refeream la tanc...era o gluma la cei care spuneau ca e tancul praf fata de cand a aparut. O fi nu ii contrazic fiindca nu l-am avut inainte. Dar face fata cu brio chiar si azi

Scorpio@ Si ma rog ce au modurile? trage singur tancul? Crezi ca restul jucatorilor nu folosesc? sunt o groaza care scot pomii, tufisuri etc sa poata avea un avantaj semnificativ. Eu prefer calitate maxima si un mic ajutor.
    PS: Daca esti prost, esti si cu si fara moduri!
    PS2: Daca erau interzise nu existau, sau erai banat pentru ele

Full gold? doar la oni am tras cu gold 5 bucati, in rest ap-uri. Am 13 bucati pentru T9 cand sunt tancuri care nu le pot penetra
    Uite la sfarsit cat am cheltuit pe proiectile

Si inca un meci de data asta full tier 8
    Nu am zis ca trage tancul singur , oricum nu joc cu gold pe tanc premium niciodata , singurul tank care trag cu gold e100 si in clan trageam cu majoritatea , in rest ap sau ce foloseste tancul respectiv apcr .
    In fine un meci frumos , nu stiu in ce stil ai jucat jocul , oricum joc mai agresiv cu mediile , de aici si faza ca nu mi place type 59 , dar na vad ca la unii prinde bine .

8. Back To Top | #48508
    Registered User bogrado's Avatar
    Quote Originally Posted by Scorpio View Post
    ma mir ca nu ai ban inca.
    Nu vad nimic ilegal acolo. Ca arata ca pomu' de craciun, e alta discutie.

9. Back To Top | #48509

8 spotted, 900 assisted, 1700 blocked, as zice ca a juncat destul de agresiv.

De ce n'ai trage gold cand joci un premium? Daca penetrezi iesi pe plus.

10. Back To Top | #48510
    Nu vad care e problema ca folosesti gold, practic jocul te cam forteaza. La t8 ai AP cu 234-246, la t10 ai... 246
    JDM trio.

11. Back To Top | #48511
    Quote Originally Posted by bogrado View Post
    Nu vad nimic ilegal acolo. Ca arata ca pomu' de craciun, e alta discutie.
    cum adica ? el vede "weakspot-urile" si pe tancurile inamice.

12. Back To Top | #48512
    Registered User bogrado's Avatar
    Sunt doar niste texturi cu locatia aproximativa a modulelor, nu sunt hitbox-urile reale. Si da, modul e legal
    Last edited by bogrado; 22-12-2017 at 15:37.

13. Back To Top | #48513
    Corect, este un mod pentru începători. După niște mii de lupte ar cam trebui să ști pe unde trebuie să tragi...

14. Back To Top | #48514
    Registered User alexx12's Avatar
    Quote Originally Posted by Scorpio View Post
    cum adica ? el vede "weakspot-urile" si pe tancurile inamice.
    Sunt locuri in care daca penetrezi e o sansa sa avariezi modulul respectiv. Nu arata fix locul in care penetrezi, degeaba ai acolo iconita cu ammorack pe tancul inamic daca nu intra . Si in plus, fie ca iti instalezi un mod ca sa vezi, fie ca te uiti la un video care iti arata unde sunt modulele interne, tot aia e.
    Only RNG "ma frend"
    No! Try not. Do, or do not. There is no try.

15. Back To Top | #48515
    Registered User Caal-Shto's Avatar
    Exact, jocul te forteaza sa ai si gold pe tanc indiferent ca e premium sau nu.
    Am avut un meci in care eram top tier, de partea cealalta un TVP tot 8, a tras cu gold din prima clima si pana m-a pus jos, am tras numai cu ap, fiindca stiam ca il pot penetra. Nu folosesc gold ca sa fac killuri sau dmg, doar cand situatia o cere
    Skinurile le-am pus prima data cand am avut misune cu dat foc de doua ori la un tanc. Crezi ca am facut misiunea imediat, doar ca imi arata cu aproximatie unde ar lua foc? Sa cunosti fiecare tanc in parte presupune sa iei tot tech-treeul la puricat, google sau youtube si vazut weak spoturi pentru fiecare tanc inj parte e consumator de timp. Cine il are nu are decat.Eu m-am obisnuit cu el si de atunci l-am lasat.
    Arata ca un pom de craciun, dar m-am obisnut cu el. acum cateva seri i-am instalat acelasi mod unui baiat cu skill mai mare ca mine, dupa primul meci l-a scos, a zis ca e mult prea incarcat.
    Sunt foarte multi care au moduri, cel mai grav sunt cei care au auto-aim pe hitboxuri, sa vezi distractie cum din full speed el, de la distanta mare iti da un ammo rack sau foc, ramai prost si cu un gust amar
    Intel I5 2500k@4.5 Ghz || Cooler Noctua NH-U12P || MSI P67A-GD65 || Mushkin Blackline Ridgeback 4GB@2000Mhz || Sapphire R9 390 Nitro Backplate || SSD Samsung 840 EVO 240Gb
    || DVDRW Samsung SH-S183L/RSMM || Creative X-Fi XtremeGamer Fatal1ty Pro|| Roccat ISKU Multicolor Keyboard || Logitech G502 Proteus Spectrum RGB || JoyStick Top Gun Afterburner 2 || Sursa Corsair RM750i 750W 80+ Gold....updating system components
    ...finished

16. Back To Top | #48516
    sunt jucatori care nu folosesc gold. Asta e scopul WG sa se foloseasca cat mai mult gold in joc.

25k lupte si ai nevoie de mod de genul asta? de vreo doua luni tot in jos duci WR, ceva nu merge, nu?

17. Back To Top | #48517
    Ai prins grai?
    Las-o ușor...

18. Back To Top | #48518
    Registered User Killing one's Avatar
    WoT - Discutii generale-shot_008.jpgWoT - Discutii generale-shot_009.jpg A venit si mult astepata jucarie Type59 cred ca e cel mai frumos cadou de Craciun dus de aburii de vin fiert am mai riscat inca 75 de cutii

19. Back To Top | #48519
    Quote Originally Posted by dianaada View Post
    sunt jucatori care nu folosesc gold.
    Or fi, dar cand esti cu 246 pen fata in fata cu un maus care are gold iti urez succes cu ap simple.
    JDM trio.

20. Back To Top | #48520
    Quote Originally Posted by Killing one View Post
    WoT - Discutii generale-shot_008.jpgWoT - Discutii generale-shot_009.jpg A venit si mult astepata jucarie Type59 cred ca e cel mai frumos cadou de Craciun dus de aburii de vin fiert am mai riscat inca 75 de cutii
    Bravo!!! Te vei bucura de el, vei vedea!
    Este un tanc bun, indiferent de cârcotași...

1.  
Page 2426 of 2441 FirstFirst ... 1426192623262376241624232424242524262427242824292436 ... LastLast

Bookmarks

Bookmarks