Thread Introduction
Page 2429 of 2441 FirstFirst ... 1429192923292379241924262427242824292430243124322439 ... LastLast
Results 48,561 to 48,580 of 48806

Thread: WoT - Discutii generale

1. Back To Top | #48561
    Registered User cosmin-jojo's Avatar
    Quote Originally Posted by Killing one View Post
    Ei zic ca prin martie ar fi chestia asta sa vedem daca se vor tine de cuvant.
    Sper sa se tina de cuvint ca prea bine arata , e schimbat total jocul foarte realistic , acum ca nu o fii martie , o fii aprilie tot nu i rau , merita asteptarea

2. Back To Top | #48562
    Registered User alexx12's Avatar
    WoT - Discutii generale-untitled.png
    Destul de ok pentru un i5 6400 amarat si r9 380 4GB, eu is multumit
    No! Try not. Do, or do not. There is no try.

3. Back To Top | #48563
    Am luat 11 cutii, m-am ales cu PZ B2, 4000 gold si 4 zile de premium.
    FML

4. Back To Top | #48564
    Registered User Scorpio's Avatar
    538115745259T34108 - 10 cutii

5. Back To Top | #48565
    Quote Originally Posted by Scorpio View Post
    Activat , multumesc . Sarbatori Fericite !

6. Back To Top | #48566
    Registered User DasModell's Avatar
    idem
    Originally said by Murphy the Bear
    Girls and Frogs reserve the right to change their minds – often.
    RIP Marco Simoncelli
    PC Garage Discount 1% SIDY4276

7. Back To Top | #48567
    Codul activeaza o misiune foarte usor de facut,nu iti da cutiile automat .

8. Back To Top | #48568
    Registered User Killing one's Avatar
    Quote Originally Posted by Scorpio View Post
    Multam colegul si Craciun fericit tuturor colegilor de aici, multa sanatate si la cat mai multe tancuri si kills.

9. Back To Top | #48569
    Craciun fericit tuturor!

10. Back To Top | #48570
    Si care este misiunea ?

11. Back To Top | #48571
    Sa castigi o batalie. Mersi Scorpio.
    JDM trio.

12. Back To Top | #48572

13. Back To Top | #48573
    Acum vreo luna si ceva m-a luat flama cu arty-urile asa ca m-am apucat de cercetat.Inca imi place asa ca vreau sa mai continui o vreme cu ele doar ca cred ca m-am apucat cam de multe deodata si vreau un sfat sa renunt macar la o linie.
    La englezi sunt cel mai departe cu Crusader de 7 doar ca mi se pare cam meah. Citisem pe gugle ca ar fi cea mai buna linie dar nu sunt sigur. Pana la asta au fost bunicele chiar daca raza lor de tragere e mica. Cum sunt celelalte? Merita sa ma axez pe linia asta?
    LA nemti am ajuns la Hummel la 6. Nici asta nu ma da pe spate fata de ce a fost pana la el dar parca e mai bine decat crusader. Dupa el vad niste namile in tech tree... Sa continui linia?
    La americani am ajuns tot la 6 la M44. Asta parca ma incanta cel mai tare. Si am vazut prin meciuri ca si cel de 8 face cate ceva (M40/43). Au si ceva arc, incarca cam greu dar si damage-ul e pe masura. Ce ziceti?
    Pe de alta parte ma mananca sa ma apuc si de aia de la francezi. Poate doar mi se pare mie dar in meciuri parca au cel mai bun reload si precizie chiar daca au damage mai mic. Cateodata imi vine sa dau alt+F4 cand stau 30 de secunde sa incarce, inca vreo 10 sa pun tinta si sa trag si sa se duca pe langa tanc. Daca la astea franceze as sta mai putin macar ar fi un castig...

So... cei dibaci in arty, imi dati vreun sfat?

14. Back To Top | #48574
    Nu stiu de restul, dar iti pot spune la nemti ca mergi din prost in mai prost. GW-urile deja sunt extrem de naspa, la t8 imi vine sa opresc linia.
    JDM trio.

15. Back To Top | #48575
    Quote Originally Posted by MOISES View Post
    Acum vreo luna si ceva m-a luat flama cu arty-urile asa ca m-am apucat de cercetat.Inca imi place asa ca vreau sa mai continui o vreme cu ele doar ca cred ca m-am apucat cam de multe deodata si vreau un sfat sa renunt macar la o linie.
    La englezi sunt cel mai departe cu Crusader de 7 doar ca mi se pare cam meah. Citisem pe gugle ca ar fi cea mai buna linie dar nu sunt sigur. Pana la asta au fost bunicele chiar daca raza lor de tragere e mica. Cum sunt celelalte? Merita sa ma axez pe linia asta?
    LA nemti am ajuns la Hummel la 6. Nici asta nu ma da pe spate fata de ce a fost pana la el dar parca e mai bine decat crusader. Dupa el vad niste namile in tech tree... Sa continui linia?
    La americani am ajuns tot la 6 la M44. Asta parca ma incanta cel mai tare. Si am vazut prin meciuri ca si cel de 8 face cate ceva (M40/43). Au si ceva arc, incarca cam greu dar si damage-ul e pe masura. Ce ziceti?
    Pe de alta parte ma mananca sa ma apuc si de aia de la francezi. Poate doar mi se pare mie dar in meciuri parca au cel mai bun reload si precizie chiar daca au damage mai mic. Cateodata imi vine sa dau alt+F4 cand stau 30 de secunde sa incarce, inca vreo 10 sa pun tinta si sa trag si sa se duca pe langa tanc. Daca la astea franceze as sta mai putin macar ar fi un castig...

Nu sunt jucator de arty, doar ca dintre cele de care mi-e mie cel mai frica e aia de noua de la americani (M53-55 parca). Incarca repede, e destul de precisa, are si turela (chiar daca nu are rotatie full, ci numai 90 de grade parca), iar dintre liniile pe care mi le-ai zis, aia e cea de care ma tem cel mai tare. Si alea nemtesti au unghiul de tragere mic si o sa iti manance nervii, iar alea britanice sunt ok-ish, aia de 10 trage cu rachete nucleare totusi.

16. Back To Top | #48576
    Registered User cosmin-jojo's Avatar
    Quote Originally Posted by MOISES View Post

Eu zic sa te opresti aici au nerfuit arty ca erau prea multi plingaciosi pe forumuri , nu mai sint ce au fost, cind incarci cu t92 la 39 sec si cind dai 400 maxim 600 dmg iti vine sa plingi , eu unul le am vindut , de fapt am recumparat t92 sa fac ultima misiune de la arty dar nici o sansa la dmg care il ,da acum , daca mai nerfuiesc astia din WG ceva din joc fac ceva .pe el de joc si vind contul , nu ca ar fii prima data e al 3 lea cont .

17. Back To Top | #48577

Poate se trezesc la realitate pana la urma si o scot cu totul.

18. Back To Top | #48578
    Quote Originally Posted by 86C415 View Post
    Sa o mai lase acolo pana imi fac damblaua... Oricum ma uit ca mi-a scazut rau wn8 de cand m-am apucat de arty. Cam 150 din ce imi dau seama, nu stiu cat am avut maxim. Dar imi place sa trolez meciul . Si parca in ultima vreme oricum se joaca prost in general si ma agitam aiurea cu celelalte tancuri.

19. Back To Top | #48579
    Strv S1 sau WZ-120-1 FT?
    Inclin catre S1 pentru ca as avea nevoie de camo factor-ul lui pentru misiuni. Am Obj. 704 pentru restul misiunilor, dar il joc relativ agresiv, ceva mai in fata din cauza ca BL-10 nu e tun de snipe, si de obicei ma spoteaza si ma bag rapid in cover, dar WZ-ul am vazut ca rupe fasul si are si armura decenta, viteza, iar tunu ala e foarte troll.

20. Back To Top | #48580
    Quote Originally Posted by 86C415 View Post
    Este o mizerie cu artileria,iti iei si damage si echipajul ramane socat saracul de nu mai sti ce este cu el,chiar ar fi un joc decent WoT fara mizeria de artilerie!

1.  
Page 2429 of 2441 FirstFirst ... 1429192923292379241924262427242824292430243124322439 ... LastLast

Bookmarks

Bookmarks