Thread Introduction
Page 2437 of 2441 FirstFirst ... 143719372337238724272434243524362437243824392440 ... LastLast
Results 48,721 to 48,740 of 48806

Thread: WoT - Discutii generale

1. Back To Top | #48721
    Cica A44 nu mai are armura... Zise unu pe un review... WoT - Discutii generale-shot_228sdd.jpg

2. Back To Top | #48722
    Quote Originally Posted by Irenicus View Post
    Cine joaca artilerie si nu da prioritar dupa camperi nu o joaca corespunzator. Artileria are 2 prioritati - in ordinea asta: tancuri spotate care se ingramadesc in acelasi loc si apoi camperi. Preferabil camperi in td-uri care nu se urnesc din loc tot meciu.
    Cum tragi in camperi daca nu sunt spotati tot meciul sau foarte rar ca stau ascunsi in boscheti sau cat mai in spate?
    Eu chiar vreau sa ma apuc de artilerie, am auzit ca-i cea mai tare clasa de tancuri.

3. Back To Top | #48723
    Se pare ca discutia despre arty a secatuit lumea
    Sa-mi bag... Am stat sa ma gandesc intre A-44 si T-43 si am ales T-43 din discutiile de pe forumuri. Bine, am fost si influentat de T-54 pe care il lauda lumea tare si am zis ca e linia mai buna.
    Nu a fost nici asa chiar rau, dar daca se putea si mai bine? O sa ma apuc si de T-54, e cercetet de ceva timp dar m-am apucat de arty pentru misiuni. Si de light-uri... Cele mai nasoale tancuri mi se par.

WoT - Discutii generale-t-43.jpg

4. Back To Top | #48724
    Registered User cosmin-jojo's Avatar
    Quote Originally Posted by MOISES View Post
    Sa-mi bag... Am stat sa ma gandesc intre A-44 si T-43 si am ales T-43 din discutiile de pe forumuri. Bine, am fost si influentat de T-54 pe care il lauda lumea tare si am zis ca e linia mai buna.
    Nu a fost nici asa chiar rau, dar daca se putea si mai bine? O sa ma apuc si de T-54, e cercetet de ceva timp dar m-am apucat de arty pentru misiuni. Si de light-uri... Cele mai nasoale tancuri mi se par.

La fel si mie mai ales arty am terminat misiunile cu ea si sell , acum o intrebare am la misunea asta e bug ceva , ca de vre o 4 ori am facut cam ce mi zice acolo si vad ca nimk ....
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails WoT - Discutii generale-shot_059.jpg   WoT - Discutii generale-shot_060.jpg  

5. Back To Top | #48725
    Registered User alexx12's Avatar
    Quote Originally Posted by cosmin-jojo View Post
    La fel si mie mai ales arty am terminat misiunile cu ea si sell , acum o intrebare am la misunea asta e bug ceva , ca de vre o 4 ori am facut cam ce mi zice acolo si vad ca nimk ....
    Se pun doar modulele interne, deci daca ai distrus cumva senile, tunuri sau vizoare alea nu se pun. Daca totusi ai distrus destule module interne+membri de echipaj si tot nu iti arata ca e facuta, iti sugerez sa faci un ticket.
    No! Try not. Do, or do not. There is no try.

6. Back To Top | #48726
    Registered User cosmin-jojo's Avatar
    Quote Originally Posted by alexx12 View Post
    Se pun doar modulele interne, deci daca ai distrus cumva senile, tunuri sau vizoare alea nu se pun. Daca totusi ai distrus destule module interne+membri de echipaj si tot nu iti arata ca e facuta, iti sugerez sa faci un ticket.
    Acum m am uitat am un ammo rack dat , o turela si fuel tank care ultimul nu stiu daca se pune la nr si ar trebui sa fie 3 de toate .

7. Back To Top | #48727

Cred ca turret ring-ul e considerat extern.

8. Back To Top | #48728
    Quote Originally Posted by MOISES View Post
    Sa-mi bag... Am stat sa ma gandesc intre A-44 si T-43 si am ales T-43 din discutiile de pe forumuri.

A44 e f misto. Eu joc linia asta ca se anunta modificari la rusi. Daca iti iei obj430 se pare ca vei primi noul decar gratis... si asta iti ramane in garaj ca tier9...

9. Back To Top | #48729
    cand se va intampla asta? e oficiala informatia?

10. Back To Top | #48730
    Pai nu e oficiala inca dar in general ce se scrie pe site-ul asta se cam confirma:
    https://thedailybounce.net/2018/01/01/world-of-tanks-update-0-9-22-ussr-tech-tree/

11. Back To Top | #48731
    Fratilor, abia asteptam sa iau obj416 si am constatat ca sunt praf cu el. Care aveti recomandari de cum sa il joc?
    Ma refer la gameplay nu altceva.
    Am incercat in fel si chip si o sug artistic cu el in meciuri...
    La consumabile am renuntat la ratii ca mi-am luat foc de cateva ori.

12. Back To Top | #48732
    Registered User alexx12's Avatar
    Quote Originally Posted by Sorin D View Post
    Fratilor, abia asteptam sa iau obj416 si am constatat ca sunt praf cu el. Care aveti recomandari de cum sa il joc?
    Din cate am inteles, cu tancul ala trebuie sa joci in spate, nu la bataie intre medii, avand in vedere faptul ca nu prea il ajuta armura si nici turela nu se roteste la 360 de grade.
    No! Try not. Do, or do not. There is no try.

13. Back To Top | #48733

14. Back To Top | #48734

15. Back To Top | #48735
    Tocmai am împlinit 5 ani de când joc WoT, mi-au dat un cupon cu reducere de 30% indiferent ce cumpăr din premium shop. Exact când mă hotărâsem să nu mai bag bani în joc

16. Back To Top | #48736
    Quote Originally Posted by Sorin D View Post
    Nu prea ai ce ii face. Honestly. E unul dintre cele mai praf tancuri. Daca esti descoperit, te penetreaza absolut orice tanc. Daca stai la distanta prea mare, nu nimeresti nimic.
    Singurele situatii cand am observat ca e oarecum bun, este pe la final de meci, cand mai faci niscaiva curatenie printre tancurile avariate.
    Insa in orice caz, nu e un tanc cu care sa poti influenta soarta partidei. Suck it up and move on.

17. Back To Top | #48737

Daca bagi gold pe teava e unul dintre cele mai OP T8-uri. Nu in sensul retard proof gen defender/chrysler, dar ca damage farmer e unul dintre putinele tancuri care a sfidat power creep-ul.

Object 416

18. Back To Top | #48738

WoT - Discutii generale-shot_159.jpgWoT - Discutii generale-shot_164.jpgWoT - Discutii generale-shot_165.jpg

Recunosc, trebuie ceva skil sa iei 25% din hp-ul unui HT de tier superior ce goneste cu 30km/h...

Daca sarea strategic niste tancuri ajungea in FAME pana acum.

19. Back To Top | #48739
    WoT - Discutii generale-worldoftanks_2018-01-07_21-35-51.jpg

Hurrdurr. Cam 50 cutii totuşi, dar numa' pe Lorena o aveam în vizor deci nu sunt chiar nervos că am aruncat atâta ban. Mult noroc acum la ultimu set de 11 cutii. 3x Tier IV care, fiind dubluri, au adăugat extra gold. Chiar nu ştiu ce pot să fac cu 27k dar aia e.

20. Back To Top | #48740
    Multumesc ptr sfaturi. Nu m-am descurcat cine stie ce dar weekendul asta beneficiind de bonusul de x2 la fiecare win, chiar cu un WR de rahat mai am 5 k xp si imi iau obj 430 II. Banuiesc ca se joaca la fel...
    WoT - Discutii generale-175453.jpg

1.  
Page 2437 of 2441 FirstFirst ... 143719372337238724272434243524362437243824392440 ... LastLast

Bookmarks

Bookmarks