Thread Introduction
Page 2447 of 2451 FirstFirst ... 144719472347239724372444244524462447244824492450 ... LastLast
Results 48,921 to 48,940 of 49018

Thread: WoT - Discutii generale

1. Back To Top | #48921
    Registered User bogrado's Avatar
    Care e treaba cu Valentina asta? Am strans 8 tokenuri dar n-am primit nimic.

WoT - Discutii generale-shot_330.jpg

le: nvm

If you complete the mission, you need to log in between 14 February at 06:00 and 19 February at 06:00 CET (UTC+1), so the main prize will be credited to your account. Should you already own the Valentine II, you will receive 200,000 instead of the tank.

2. Back To Top | #48922
    Quote Originally Posted by 86C415 View Post
    Tiger II nu a primit recent decat buff-uri, doar ca template MM-ul a distrus gameplay-ul la T8. Oricum era o gluma proasta.

Iar E 75 este unul dintre cele mai bune tancuri din joc...
    Ca tot ai mentionat asta... Eu de-abia am luat E75-ul si sunt praf cu el. Am winrate de vreo 37% dupa vreo 100 de meciuri.
    Pur si simplu nu inteleg cum trebuie sa il joc. Si e frustrant mai ales ca eram boss cu Tiger II (57% wr in aprox 400 de meciuri) sau cu T-10. Cu E5 la tier 10 iarasi ma descurc binisor, si e chiar enjoyable dupa mizeria de 103.

Numai cu E75 ma chinui in ultimul hal. Se misca si reincarca atat de greu, ca tot timpul ma violeaza tancurile medii si lights de t9 si t10.
    Ba chiar si aim time mi se pare atroce.
    Am si un Jagdtiger cu care ma descurc incomparabil mai bine. I just don't get it...

3. Back To Top | #48923
    Quote Originally Posted by Scorpio View Post
    Mama cat xp pentru 430U
    Da, dar 430-ul este superb. Plus ca tier IX pare a fi sweetspot-ul momentan.

4. Back To Top | #48924
    Registered User
    Quote Originally Posted by Alexneo View Post
    Ca tot ai mentionat asta... Eu de-abia am luat E75-ul si sunt praf cu el. Am winrate de vreo 37% dupa vreo 100 de meciuri.
    Pur si simplu nu inteleg cum trebuie sa il joc. Si e frustrant mai ales ca eram boss cu Tiger II (57% wr in aprox 400 de meciuri) sau cu T-10. Cu E5 la tier 10 iarasi ma descurc binisor, si e chiar enjoyable dupa mizeria de 103.

Numai cu E75 ma chinui in ultimul hal. Se misca si reincarca atat de greu, ca tot timpul ma violeaza tancurile medii si lights de t9 si t10.
    Am si un Jagdtiger cu care ma descurc incomparabil mai bine. I just don't get it...
    +1 pentru E75! E printre putinele tancuri de tier 9 pe care le-am pastrat. Nu e deloc greu de jucat tancul, ba e chiar simplu. Ascunzi lp cat poti, inclini tancul (inclusiv turela, altfel o iei frontal cu gold) si te misti usor inainte - inapoi ca sa nu ti-o iei la maciulie. Indrepti turela doar cand trebuie sa tragi. Practic, il joci la fel ca si pe E100/Maus.
    O sa te obisnuiesti pana la urma, chiar e bun tancul.
    Never say never!

5. Back To Top | #48925
    Registered User Scorpio's Avatar
    Quote Originally Posted by bogrado View Post
    Da, dar 430-ul este superb. Plus ca tier IX pare a fi sweetspot-ul momentan.
    yes yes ...
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails WoT - Discutii generale-430.jpg  

6. Back To Top | #48926
    Un Pool's. 1488 base xp si doar 1st class

WoT - Discutii generale-shot_331.jpg

7. Back To Top | #48927

Cred ca jucand T9 vezi mai putine T10-uri decat jucand T8, asa de scrantit e MM-ul.

Quote Originally Posted by Alexneo View Post

Parca nu jucai pe PC, posibil sa existe diferente intre versiuni.

Te duci acolo unde's HT-uri inamice si faci trade-uri cat mai bune. Niciodata pe cont propriu insa din cauza reload-ului lung. Daca nu ai echipa, joci cat mai defensiv. Daca mori des din cauza LT/MT-urilor poate esti prea agresiv.

8. Back To Top | #48928
    Un Pool's. 1488 base xp si doar 1st class

WoT - Discutii generale-shot_331.jpg
    mhm ... mi -a dat asul la 7k si 1574 base xp. Dar pana atunci tot asa... doar 1 si 2 la 5k dmg.

A dat si sotia un meci cu el ... 1.4k dmg dat . E frumusel tancul.

9. Back To Top | #48929
    Care e treaba cu Valentina asta? Am strans 8 tokenuri dar n-am primit nimic.

WoT - Discutii generale-shot_330.jpg

le: nvm
    deci tre sa faci 8 sau toate cele 10 ca nu mai inteleg acum am si eu 8/8

10. Back To Top | #48930
    Din cate inteleg maine se dau premiile.

11. Back To Top | #48931
    muama ce premiu . De-abia astept .. not

12. Back To Top | #48932
    8 minim, dar ca sa-l primesti trebuie sa te loghezi din 14 pe joc. Adica de maine incep sa-l dea

13. Back To Top | #48933
    ah ok good ... pe mine personal nu ma intereseaza pe contul meu am facut misiunile fara sa vreau (la asa misiuni asa premium acu doar nu voiati tier 8 prem cu misiuni din astea) , dar fac maratonul asta si pe contul unui prieten care abia e la inceput si caruia i-ar folosi premium tank gratis .... si voiam sa stiu daca mai tre sa mai intru sa fac 3500 xp ....ca e oarecum time consuming la tier mic (cel putin 10 meciuri). Dar e ok .. am 8/8 acu mai intru doar de Valea-ntinede-o

14. Back To Top | #48934
    Registered User Kristion's Avatar
    cica nici asa nu e cine stie ce, nici pt unul care abia incepe jocul, e ca si cum ai da unui copil sarac o jucarie stricata, e bataie de joc

15. Back To Top | #48935
    Salutare băieți de defender ce ați auzit se mai intoarce în shop și dacă aveți idee pe cînd.

16. Back To Top | #48936
    Am citit pe undeva o stire din partea wargaming ca in viitorul apropiat nu o sa mai apara. Nu stiu daca era reala sau nu.

17. Back To Top | #48937
    oricum e meh. eu prind doar tier 10 cu el....

Loreta e de 10 ori mai fun si mai buna pentru mine.

18. Back To Top | #48938
    sunt nou in wot si m-am decis sa imi fac un medium de la usa. ( am m3 lee acuma daca nu ma insel ) . Vreau sa continui pe ramura asta, si eventual daca nu imi place, ma duc pe cea de jos, de heavy.

As dori ceva ponturi de la voi ( cum sa fac experienta mai repede, cum sa maresc acuratetea gloantelor etc...)

As dori sa imi spuneti cam ce tankuri sunt op .. mi-ar place ceva care merge rapid ( am incercat pz 1 c - dar nu mi-a placut fiindca nu prea nimeream/dadeam dmg cu el) ).

Daca sunt chestii care se dau gratis, iarasi as dori sa stiu.
    Mersi
    Nu fi prost ca tara geme !

19. Back To Top | #48939
    Registered User cangri's Avatar
    tutoriale pe youtube gramada

20. Back To Top | #48940
    Registered User XanRO's Avatar
    Pentru cineva nou, multa lume recomanda linia de heavy de la Rusi. IS3 - IS7
    De ceva timp insa, au aparut multe linii interesante.

Ca sa te hotarasti, uita-te la Tier 8 ce tanc iti place, pentru ca acolo va fi sweetspot sau momentul cand o sa te lasi, avand cel mai mare increase in XP necesar pana la urmatorul tier.

Pentru "free" stuff urmareste astea:
    The Armored Patrol – WoT, WoWS & WT: News, leaks, and more!
    Status Report
    The Daily Bounce: World of Tanks, Warships and Warplanes News – Bringing you the latest news about WoT, WoWS and WoWP.
    Nu e nimic free, doar mult grind pentru orice, insa in economia jocului rewardurile fac diferenta.

Spor la joc.

1.  
Page 2447 of 2451 FirstFirst ... 144719472347239724372444244524462447244824492450 ... LastLast

Bookmarks

Bookmarks