Thread Introduction
Page 2468 of 2475 FirstFirst ... 146819682368241824582465246624672468246924702471 ... LastLast
Results 49,341 to 49,360 of 49499

Thread: WoT - Discutii generale

1. Back To Top | #49341
    Registered User Scorpio's Avatar
    Lasa prostiile; pregateste banii sa-mi faci cadou tancul spaghetti ca altfel vin peste tine .

2. Back To Top | #49342
    Singurul tanc pe care-l mai cumpar de la astia e TR-85 Bizonul O sa-ti iau si tie unul, nu da ca se invineteste!
    JDM trio.

3. Back To Top | #49343
    ala e de tier 15 . Mai ai de asteptat. N-ai niciun tanc premium ?

4. Back To Top | #49344
    Registered User
    Uite eu nu am nici un tank premium... Am primit doar zile premium in trecut dar nu am cumparat gold sau tancuri(cu gold).

5. Back To Top | #49345
    Nick anterior: Lewis.Orne meganic's Avatar
    @wisepiggy o sa joci si tancuri cacacioase, fara turela sau cu alte handicapuri majore, si o vei face nici macar ca sa ajungi la nu stiu ce capat de linie, ci doar ca sa vezi daca poti sa le faci sa functioneze, ca pe o provocare, sau din curiozitate, sau din rutina, sau pentru o caracteristica anume care te coafeaza la momentul ala, cum ar fi penetratia standard de td(pentru ca ti-e scarba sa mai tragi gold)/alfa-ul/gun handling/camuflaj/armura. pariu. si pariu ca o sa le joci cu o rabdare si obstinare de care nu te vezi capabil acum. mai mult, in momentul ala probabil nu vei fi epuizat toate mediile si ht-urile din joc si o vei face stiind, ca si acum, ca joci un tanc cu handicap maricel. tu zici ca nu, dar cu timpul o sa dezvolti placerea aia sado-maso de a juca un tanc infect din cand in cand. ai o problema cu td-urile in general, nu doar cu cele fara turela se vede, dar sa stii ca nu toti jucatorii de td-uri le joaca conventional, si prin asta nu vreau sa zic ca le scot neaparat la asalt, in prima linie.

uneori, vezi jucatori de td-uri care doar prin pozitia luata iti strica meciul (daca joci mai agresiv ca mine). imagineaza-ti ca un td inamic cu alfa considerabil, fara turela, decide sa se tina dupa un e100 si il urmeaza pe flancul de heavy. eu merg intr-un mediu pe flancul de heavy si astept ca ht-urile sa schimbe lovituri ca sa ies si sa trag cand incarca, pot sa pedepsesc un e100 daca vine un foch cu el? nu. nu iese sa traga, nu se misca, nu face nimic, sta langa e100 ca botul si ocheste un pixel in caz ca cineva vrea sa-l flancheze pe e100, care poate sa incarce linistit 2 saptamani si scapa nepedepsit. mai e un alt td din stealth in spatele lor si deja 3 tancuri imi tin in loc 6 tancuri si pana sa le transmiti ca vrei sa faci yolo, 3 din alea 6 sunt one shot.

imagineaza-ti, pe westfield, un jucator de td care sprijina dealul din boscheti. unul din 300 de jucatori stie sa joace acolo si nu se duce la case sau coboara, si te pedepseste din stealth daca incerci sa joci pe varful dealului pentru ca intelege cum functioneaza boschetii, sau poate nu o face nici din stealth, poate e un jagtiger care sta acolo ca taranul si iti prezinta superstructura din hulldown. ce trebuie sa faci ca sa castigi dealul? sa impingi pe jos un is7 care joaca hulldown. sau imagineaza-ti un tortoise obraznic care joaca pe deal, tot pe westfield, dar nu isi arata rotiile si intimideaza tancurile tale care joaca sus pe deal pana castiga efectiv pozitia. apoi se pune deasupra tancurilor tale si le stinge opaitul de sus, ce faci? incearca sa-i dai cand e in contra panta, cand e pe spate; nu iti arata senilele, i se vede putin din cupola, iar heat-ul de 310 de skoda, amx 30, apcr-ul de is7, apcr-ul de conqueror, chiar si heat-ul rusesc si chinezesc de 330/340 nu ii mai fac nimic. te duci aproape si incerci sa-l senilezi cand se ridica, canci, are doua repair kit-uri si ai schimbat deja 3 lovituri cu el. te trezesti ca un jucator cu 48% iti da nana pe deal in mediul tau cu -10 gun depression si castiga meciul in timp ce tu faci spume. iti recomand sa fii atent data viitoare pe himmelsdorf cand ai un jg pz e100 in echipa si merge banana (strada curbata ca o banana de sub castel, unde se dueleaza ht-urile), vezi de cate ori imping ht-urile inamice acolo. nu numai ca inca au un rol, dar sunt baieti care fac ca td-urile fara turela sa fie competitive si greu de combatut.
    Last edited by meganic; 01-04-2018 at 07:15.

6. Back To Top | #49346
    Registered User
    Mi se intampla o chestie de ceva timp. Uneori primul proiectil tras nu pleaca la primul click. E un bug sau am eu problema cu mouse-ul?

7. Back To Top | #49347
    Quote Originally Posted by Rocri View Post
    Mi se intampla o chestie de ceva timp. Uneori primul proiectil tras nu pleaca la primul click. E un bug sau am eu problema cu mouse-ul?
    la mine a fost mouse-ul

8. Back To Top | #49348
    Quote Originally Posted by Scorpio View Post
    ala e de tier 15 . Mai ai de asteptat. N-ai niciun tanc premium ?
    Ba da, am 3 cumparate, 1 bulan nesimtit la cutii de craciun si vreo 5-6 prostii castigate in joc.
    JDM trio.

9. Back To Top | #49349
    Inca de cand 1.0 era in beta, se intampla foarte des ca tunul sa nu traga atunci cand vreau, pur si simplus dau click si nu se intampla nimica, devine deja foarte frustrant, a mai patito careva?

10. Back To Top | #49350
    Registered User GcristianI's Avatar
    @smp99 posibil moduri premium WG?!Am patito si eu mai ales cand era in catare un tank premium

11. Back To Top | #49351
    Am cam 300 jocuri in beta 1.0 si nu am patit asa ceva.

12. Back To Top | #49352
    Registered User alexx12's Avatar
    WoT - Discutii generale-shot_005.jpg WoT - Discutii generale-shot_006.jpg

Aparent tipu' asta avea impresia ca foloseam ceva hack-uri pentru ca i-am nimerit un snapshot. Ar fi interesant chiar sa fi facut ciumpalacul ticket.
    Totusi e destul de fain sa te faca lumea hacker...
    No! Try not. Do, or do not. There is no try.

13. Back To Top | #49353
    Știe cineva clanuri foarte active la raiduri de tier 8? romanesti
    Ma cheama roSeful

14. Back To Top | #49354

15. Back To Top | #49355
    Registered User bogrado's Avatar
    Eu nu prea vad marele avantaj la tancul asta. Nu impresioneaza nici daca golesti tot clipul nici daca joci shot by shot. Cam aberant sa am tinta si glont pe teava dar sa nu trag pana nu se incarca urmatorul pentru a nu fi penalizat la reload.

16. Back To Top | #49356
    vedeti ca e x2 pe fiecare win.

17. Back To Top | #49357
    Registered User Kristion's Avatar
    PCNG-R4D2Y-67XMD pt cine incepe jocul si primeste T-127 (U.S.S.R.), cu 100% crew.

18. Back To Top | #49358
    Registered User bogrado's Avatar
    E o bijuterie tanculetul asta

WoT - Discutii generale-shot_347.jpg

19. Back To Top | #49359
    Registered User Killing one's Avatar
    WoT - Discutii generale-30221822_1723020554402318_159504575588466688_n.jpgHristos a inviat! Paste fericit tanchistilor

20. Back To Top | #49360
    Have fun.

Ceva despre ce vorbeam acum ceva timp pe thread:
    T10 tanks that are NOT worth it in World of Tanks - YouTube

1.  
Page 2468 of 2475 FirstFirst ... 146819682368241824582465246624672468246924702471 ... LastLast

Bookmarks

Bookmarks