Thread Introduction
Page 2472 of 2472 FirstFirst ... 147219722372242224622469247024712472
Results 49,421 to 49,432 of 49432

Thread: WoT - Discutii generale

1. Back To Top | #49421
    Registered User alexx12's Avatar
    Quote Originally Posted by Killing one View Post
    Toate bune pana la ultimul cu steam, orice ai face spune ca ceva este gresit desi sunt logat la steam si am intrat la free games ...cred ca este o vrajeala ceva
    Merge.. l-am primit
    Il vandusem odata (sincer nu am habar de ce) si acum il am din nou. Ce ma mai distram cu tanculetul asta .
    Si oricum ai intrat pe steam, dar join group ai dat? Ca asta trebuie sa faci, nu doar sa intri pe pagina grupului.
    No! Try not. Do, or do not. There is no try.

2. Back To Top | #49422
    Quote Originally Posted by Killing one View Post
    Toate bune pana la ultimul cu steam, orice ai face spune ca ceva este gresit desi sunt logat la steam si am intrat la free games ...cred ca este o vrajeala ceva
    Nu este nici-o vrăjeală, merge...

3. Back To Top | #49423
    Registered User Killing one's Avatar
    La mine nu vrea sub nici o forma
    Am facut toate mai putin cel cu steam care cand dau sign in spune page dont exist

4. Back To Top | #49424

Mi'a dat 2 garage slots. Nici macar credite. Vina mea ca nu mi'a dat prin cap sa vand tancul inainte de a activa codul. Sau ma rog, mi'a dat, dar speram sa'mi primesc gold.

5. Back To Top | #49425
    Quote Originally Posted by 86C415 View Post
    Mi'a dat 2 garage slots. Nici macar credite. Vina mea ca nu mi'a dat prin cap sa vand tancul inainte de a activa codul. Sau ma rog, mi'a dat, dar speram sa'mi primesc gold.
    Mda, cam bulangii la faza asta, și eu țin bălăriile de tancuri premium de la tier 6 în jos în ideea că, dacă vor mai fi date pe la evenimente, voi ciuguli ceva gold, se pare că degeaba

6. Back To Top | #49426
    Nu se mai da gold la tancuri, doar slot in garaj.

7. Back To Top | #49427
    Registered User bogrado's Avatar
    Ce magari sunt astia. Luna de premium e tot timpul la oferta cu un rahat de tanc de tier 2. Tancul e gratis dar fiind oferta nu poti sa aplici cupoanele de reducere care le ai.

8. Back To Top | #49428
    Registered User
    Ce tot fac rusii cu serverele ziua si ieri si azi nu merg tancurile si navele.

9. Back To Top | #49429
    Registered User Wembley's Avatar
    Scuze de off topic, dar asta e o veste trista. Sper sa ramana forumul

10. Back To Top | #49430
    Registered User
    Completati chestionarul din joc cand intrati, ii va ajuta la optimizarea mm-ului se pare.

11. Back To Top | #49431
    Quote Originally Posted by adriancyborg View Post
    Si nimeni n-a zis multumesc .

12. Back To Top | #49432
    Incep sa cred ca e o conspiratie a WG.
    Nu pot neam sa trec de WR de vreo 50.15%
    Si am juma de an de acum cred. Indiferent ce as face, orice progres as realiza, vine o perioada in care pierd pe banda rulanta si ma aduce inapoi la punctul de plecare. Cu orice tank, la orice tier. Si multe partide dintre astea pierdute, cand echipa pierde cate 5-6 tancuri in primele 2 sau 3 minute.
    De parca jocul ar zice, "bah plm ai castigat prea mult aseara. Ia poftim niste odds daca te crezi asa bun"

1.  
Page 2472 of 2472 FirstFirst ... 147219722372242224622469247024712472

Bookmarks

Bookmarks