Thread Introduction
Page 3 of 2442 FirstFirst 12345613531035031003 ... LastLast
Results 41 to 60 of 48829

Thread: WoT - Discutii generale

1. Back To Top | #41
    E un mmo destul de tare, pe viitor o sa ne asteptam la tancuri americane,japoneze, britanice +moduri de joc,clan battle(parca fiecare clan o sa aibe o stema ceva pe care o poti pune pe tanc)
    Si dev. team par baieti de treaba

2. Back To Top | #42
    Registered User slicker's Avatar
    Bai taticule dar e fun de tot WoT asta Pacat ca uneori se teleporteaza inamicii din cauza lagului . Il voi cumpara cu siguranta cand apare .

3. Back To Top | #43
    Registered User SunDy's Avatar
    Bai taticule dar e fun de tot WoT asta Pacat ca uneori se teleporteaza inamicii din cauza lagului . Il voi cumpara cu siguranta cand apare
    Dar nu va trebuii sa-l cumperi,deoarece va fi gratis.Singurul lucru pe care il vei putea cumpara cu bani adevarati este gold-ul.
    Oricum jocul este foarte distractiv si cred ca va avea succes in randul iubitorilor de tancuri si WWII. Baieti v-am bagat la friends , pe mine ma gasiti pe user-ul UberSundy.Ne vedem pe campul de lupta.
    "The fear of blood tends to create fear for the flesh."
    PSN:HalfRabbit93

4. Back To Top | #44
    Si mai bine . Atunci voi cumpara gold macar pentru o zi , acum am vazut ca nu se poate Si rata de transfer vad ca e foarte buna , 1 gold = 400 credits . Gagii astia merita suportul meu .

5. Back To Top | #45
    Nick anterior: EvilGod gogusrl's Avatar
    Se explica pe forum care-i faze cu tancurile care se teleporteaza.
    Ele de fapt intra si ies din range-ul radiourilor, daca remarci, asta nu se intampla decat la distanta, nu o sa se teleporteze niciodata cand e langa tine.

6. Back To Top | #46
    Explicatia cu intratul si iesitul din raza radiourilor e pure BS. Un blindat cand iese ori din raza radioului ori din raza vizuala a unui coechipier dispare si reapare doar cand este detectat din nou. Asta e situatia in care practic se pierde contactul cu tinta.
    Pe cand in situatia de care ne lovim noi, inca ii vedem intr-un loc pe cand ei sunt cu totul altundeva. Ba chiar daca pui autoaim pe ei, teava tunului ii urmareste numai ca tu inca ii vezi la vechea pozitie si apoi dispar si reapar INSTANT in alta pozitie. In aceasta a doua situatie contactul cu tinta nu este pierdut.

Asta-i principalul bug pe care eu nu cred ca-l vor rezolva prea curand. Per total jocul e destul de finisat, iar daca n-au reusit sa scape de problema asta in betaul rus nu-mi pun mari sperante in privinta asta.
    With or without religion, good people can behave well and bad people can do evil;
    but for good people to do evil—that takes religion.

7. Back To Top | #47
    Poti sa intri in training game cu un prieten si sa te convingi cum functioneaza chestia

8. Back To Top | #48
    Au zis ca o sa rezolve,din cate am inteles parca e din cauza motorului grafic...

9. Back To Top | #49
    Ti-am explicat foarte clar ca n-are legatura cu raza radio, tancurile respective sunt in raza statiilor in tot acel timp. Mai bine faci tu cateva partide eventual pe harta standoff poate iti dai seama la ce problema se refera lumea.
    Si daca tot nu esti convins, uite mai jos un mod care explica ce si cum:

http://forum.worldoftanks.com/index....post__p__29410
    Last edited by dutzulica; 17-07-2010 at 23:09.
    With or without religion, good people can behave well and bad people can do evil;
    but for good people to do evil—that takes religion.

10. Back To Top | #50
    Registered User
    E misto jocul si finisat , la exploziile tancurilor ar putea sa mai lucreze ceva adica o turela care zboara sau dc e lovita munitia ar trebui sa fie o explozie serioasa , ma rog dc e gratis nu prea poti sa emiti pretenti dar dc tot isi dau silinta ....
    Trebuie mai muuuulte harti ca acum sunt doar cateva care se joaca , PZIV la nivelul upgradat arata ridicol cu turela si tunul ala imens cmon ...
    La antitancuri nu au bagat Jagttiger nush dc in fine e joc reusit si ce imi place cel mai mult e ca intri instant in battle si mai mult poti sa iesi dintr-o lupta dc ai tancul distrus si sa joci cu alt tanc alta batalie asta e tare ca teoretic poti sa iti dezvolti mai multe vehicule simultan de ex tanc , tanc destroyer si artilerie ceea ce e tare .
    I7 4770k;Cooler:Noctua NH-U14S; 2X8Gb DDr 3 1600; 1X SSD 250Gb; 1X Hdd 650Gb; GTX 780Ti 3Gb DDr5; Z87; Corsair Ax860; Dell U2412M(1920X1200);Case: LianLi PC A70; Win 8.1 Pro

11. Back To Top | #51
    Registered User Osmium's Avatar
    Foarte interesant jocul, imi place ideea de Tech-Tree si arata bine de tot tech-tree-urile finale.

Nu s-a pus accent pe acuratete istorica, evident, dar fiind un joc cu dificultate redusa si "learning curve" scurt, nu deranjeaza. Desi se poate face o balansare a jocului oarecum, la rusi T44 e momentan imbalanced si primul lor tanc heavy costa 370k. La germani costa 1,3kk.

Mi'ar placea sa rezolve bugurile legate de viteza, momentan sunt intr'un light tank si merg cu o treime din viteza pe majoritatea locurilor din harta.

Cam atat, cu siguranta o sa il joc cand apare.
    Hate is more lasting than dislike.

12. Back To Top | #52
    Inca este beta. O sa vedem cum este varianta oficiala. Dar am impresia ca o sa ne doara capul la ce vor astia sa implementeze
    Oricum o sa dam iarasi de rusi la greu. Doar in Star Treck online scapasem de iei

13. Back To Top | #53
    Sunt destul de sigur ca o sa fie servere separate pentru EU / RU / US / etc.

14. Back To Top | #54
    Quote Originally Posted by Osmium View Post
    Foarte interesant jocul, imi place ideea de Tech-Tree si arata bine de tot tech-tree-urile finale.

Mi'ar placea sa rezolve bugurile legate de viteza, momentan sunt intr'un light tank si merg cu o treime din viteza pe majoritatea locurilor din harta.

Cam atat, cu siguranta o sa il joc cand apare.
    Nu cred ca e bug ci mai mult tine de tipul terenului si motor.

15. Back To Top | #55
    Registered User Raziel01's Avatar
    Trecerea de la light la medium este foarte inceata.

||ASUS Z87-C||I7 4790k||Noctua NH-U12S/2xNoctua NF-F12||Corsair Vengeance 2x4Gb DDR3 CL9 1600Mhz 1.5v||MSI GTX 1070 Armor OC 8GB||HyperX SSD 3k 480GB||WD 750Gb 32MB||Cooler Master CM 690 II||Super Flower Golden Green 750W||Razer Kraken 7.1 Chroma||Razer DeathAdder 2013/Steel Series qck||BENQ 24" GL2450||

"To know everything like me... You must endure everything like me..."

16. Back To Top | #56
    Eu sincer nu prea imi bat capul acum cu el ca e close beta

17. Back To Top | #57
    Nici eu nu planuiesc sa trec de tier 5. e stupid sa grinduiesti atat cand o sa fie reset la release.

18. Back To Top | #58
    Registered User jeblond's Avatar
    mie imi place la nebunie sa joc cu artileria.
    mai am putin si imi cumpar al 3-lea tun de la nemti.
    "Rebreanu ne înfatiseaza în "Padurea spânzuratilor" o
    padure plina cu pomi în care spânzuratii tin loc de crengi
    "

19. Back To Top | #59
    Registered User
    Din ce am vazut esti mai avantajat daca joci bine cu arty sau at decat cu un tanc , la nemti tancurile grele abia se misca in timp ce cele ale rusilor desi au blindaj mai subtire sunt mai rapide deci teoretic mai greu de nimerit ... ce e bine la beta asta e ca te ajuta sa te decizi pe ce sa joci cand incepe jocul dupa reset ceea ce e bn , eu deja incep sa imi fac o idee dar tre sa joc macar cu Tiger II ca sa vad dc merita sa trec pe altceva sau nu
    I7 4770k;Cooler:Noctua NH-U14S; 2X8Gb DDr 3 1600; 1X SSD 250Gb; 1X Hdd 650Gb; GTX 780Ti 3Gb DDr5; Z87; Corsair Ax860; Dell U2412M(1920X1200);Case: LianLi PC A70; Win 8.1 Pro

20. Back To Top | #60
    Registered User Raziel01's Avatar
    Poti sa campezi la un capat de strada cu heavy tanks the la nemtiu sau sa stai pe langa baza si sa aperi artileria.

||ASUS Z87-C||I7 4790k||Noctua NH-U12S/2xNoctua NF-F12||Corsair Vengeance 2x4Gb DDR3 CL9 1600Mhz 1.5v||MSI GTX 1070 Armor OC 8GB||HyperX SSD 3k 480GB||WD 750Gb 32MB||Cooler Master CM 690 II||Super Flower Golden Green 750W||Razer Kraken 7.1 Chroma||Razer DeathAdder 2013/Steel Series qck||BENQ 24" GL2450||

"To know everything like me... You must endure everything like me..."

1.  
Page 3 of 2442 FirstFirst 12345613531035031003 ... LastLast

Bookmarks

Bookmarks