Thread Introduction
Page 6 of 2473 FirstFirst ... 345678916561065061006 ... LastLast
Results 101 to 120 of 49447

Thread: WoT - Discutii generale

1. Back To Top | #101
    Registered User slicker's Avatar
    lol 2x Maus vs IS3 . Acum cu platoons , balansul va fi si mai aiurea. Nu ai cum sa faci balans perfect . Am fost intr-un meci in care eram singurul IS7 si in cealalta echipa era 1 Maus si 4xIS7 . Mi-am luat-o instant

2. Back To Top | #102
    Mai nu stiu dar am observat cu ultimul patch scade frame-ul aiurea de la 35 la 2 asa dintr-o data
    Eu ma duc cu tierul spre T-44 medium tank
    Am inteles ca de la heavy incolo la germani(Tiger) probabil si la rusi(IS) incepe sa te rupa la buzunar cu repair

3. Back To Top | #103
    Quote Originally Posted by slicker View Post
    lol 2x Maus vs IS3 . Acum cu platoons , balansul va fi si mai aiurea. Nu ai cum sa faci balans perfect . Am fost intr-un meci in care eram singurul IS7 si in cealalta echipa era 1 Maus si 4xIS7 . Mi-am luat-o instant
    Da, cu platoons e si mai si probabil de aia au si limitat marimea plutonului la 3 blindate max. Dar daca te uiti in poza aia unul din mausi nici nu era in pluton. Asa ca puteau sa puna un maus in fiecare echipa si la fel cu jagdtiger, dar exemplul asta arata clar hibele sistemului de "imperechere". Lol. Dar am avut noroc cu ei ca au stat la distanta si au stationat mult si au fost rasi de arty.
    Si intr-adevar, la IS-7 de exemplu iesi pe minus si la victorie cu premium daca mori. O data am iesit pe minus desi omorasem un alt IS-7 si inca alte doua tancuri plus cine stie ce dmg am mai facut dar au capat aia baza noastra si eu eram avariat in proportie de 75%. Repair de vreo 20k, ammo 15k+, si tot asa.
    Ce sa zic.... S-51 FTW.
    With or without religion, good people can behave well and bad people can do evil;
    but for good people to do evil—that takes religion.

4. Back To Top | #104
    Avem TeamSpeak 3.

Adresa: ts.spqr-guild.ro
    Port: 9987
    Parola: vitamine

Nu ezitati sa-l folositi !

5. Back To Top | #105
    Avem un server nou de TeamSpeck 3

Address: dream.maxbit.ro
    port: 9987
    parola: NU ARE

INTRATI PE TS, ESTE IN AVANTAJUL VOSTRU SA VA CUNOASTETI COLEGII. SI CRESTE COEZIUNEA IN GRUP!!!!!

6. Back To Top | #106
    Galaxy Commander Azmodan's Avatar
    joc si eu de 2 zile WoT. super tare mi se pare jocu. (nick: Azmodanrom)

is tare curios daca genu asta de joc o sa aiba succes pe termen lung. (MMOBA - MMO Battle Arena)
    joci pana ai cel mai bun tanc cu toate upgrade-urile..si dupa aia s-a cam terminat jocu. nu vad cum ar putea sa-l tina fresh pe termen lung (ani de zile).
    dar pana atunci.. ii fun

Remember Tukayyid!

7. Back To Top | #107
    Nick anterior: EvilGod gogusrl's Avatar
    Il tin fresh ca o sa bage Clan Wars unde drumu pana la tancu de tier 8-9-10 e levelingu sa stii sa joci cum trebuie

Momentan jocu n-are endgame dar sper sa fie introdus inante de release sau nu o sa iasa prea bine pentru ei.

edit /wave Azmodan.

8. Back To Top | #108
    ori au inceput sa apara cheaturile ori nu stiu ce sa mai zic... ARTi trage dupa dealuri dupa munti, fara scout, imposibil asa ceva, dupa patch a ajuns bataie de joc

9. Back To Top | #109

10. Back To Top | #110
    Registered User jeblond's Avatar
    Se trage foarte usor fara scout. Cand tragi se vede de unde tragi si da acolo. Spun asta ca asa fac si eu.

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk
    "Rebreanu ne înfatiseaza în "Padurea spânzuratilor" o
    padure plina cu pomi în care spânzuratii tin loc de crengi
    "

11. Back To Top | #111
    da, am vazut si eu ca din arty viewpoint poti vedea trasorul fiecarui obuz, chiar daca nu vezi tancu. chiar vroiam sa intreb, daca tragi orbeste, se pune lovitura? ca atunci ar trebui sa schimbe felu cum fac trasoarele.

/wave gogu - ce nick ai in WoT?

Remember Tukayyid!

12. Back To Top | #112
    ca sa raspund la propria intrebare..da, se poate. am tras blind intr-un tank care l-am vazut dar disparuse (omorase scout-ul) si l-am distrus blind (cu artileria)

alta intrebare: premium tanks. am vazut Churchill si alte tancuri strange. Cum si cand se primesc/cumpara? Eu aveam un M3 Stuart cand am intrat in joc prima data, dar l-am vandut.

Remember Tukayyid!

13. Back To Top | #113
    Nick anterior: EvilGod gogusrl's Avatar
    Premium tanks se cumpara cu gold (1000-1500g), sunt tier 4-6 si sunt foarte ieftine de intretinut si sunt recomandate pentru farmare de credite.

Din ce am inteles, sunt destul de naspa comparate cu alte tancuri de acelasi tier asa ca nu le recomand.

14. Back To Top | #114
    Zee German Panzer_General's Avatar
    mi se pare mie sau progresia spre tancuri medium si grele merge cam greu btw sunt Panzer85 daca dati peste mine prin servere.
    Quod me non necat me fortiorem facit

15. Back To Top | #115
    Panzer85 intra pe canalul romania (Xaviola), si o sa gasesti multi romani acolo.

16. Back To Top | #116
    pot sa mut echipajul de pe un tanc pe altu? adica..merita?
    sa zicem ca am un tank mediu, cu crew pe la 80%. cand cumpar urmatorul tank mediu .. merita sa transfer echipajul? ca parca fiecare e specializat pe tancu lui. (retrain pe noul tank face la 50%... deci ala 80% pe tancu mediu anterior se pierde?)

Remember Tukayyid!

17. Back To Top | #117
    MaX's Avatar
    poti da costa la fel de mult ca si cum ai face fast train
    Free space

18. Back To Top | #118
    tot ca raspund singur: merita, si nu prea.
    am facut retrain la un echipaj de pzIII la 68% pe pzIV ..si au ajuns la 55%. (asta gratis)
    partea nashpa e ca nu raman si cu specializarea de pzIII. au fost brainwashed si acuma numa pzIV stiu

deci ar merita doar daca ai un echipaj de 100% si nu vrei sa dai gold sa ii faci 100% again.

Remember Tukayyid!

19. Back To Top | #119
    Registered User Raziel01's Avatar
    Daca schimbi tank-ul si ii ai la un procentaj destul de mare se merita sa schimbi crew-ul. Ce rost mai are sa tii p3 daca iti iei p4.

||ASUS ROG STRIX Z370-H||I7 8700K||Noctua NH-U12S/2xNoctua NF-F12||Hyper-X Predator 2x8GB DDR4 3000Mhz||EVGA GTX 1080 TI FTW3||HyperX SSD 3k 480GB||WD Blue 1Tb 64MB||Thermaltake Versa C23||Super Flower Golden Green 750W||Razer Kraken 7.1 V2||Razer DeathAdder 2013/Steel Series qck||Razer Black Widow Ultimate Stealth 2016||DELL S2417DG/BENQ 24" GL2450||

"To know everything like me... You must endure everything like me..."

20. Back To Top | #120
    pai eu am schimbat echipajul si dupa aia am platit trainu la 75%. deci nu a contat.
    merita daca dupa retrainu de 50% ramai peste 75%. atunci da...

Remember Tukayyid!

1.  
Page 6 of 2473 FirstFirst ... 345678916561065061006 ... LastLast

Bookmarks

Bookmarks