Page 3 of 80 FirstFirst 1234561353 ... LastLast
Results 41 to 60 of 1584

Thread: WoT - Replays & Scores

1. Back To Top | #41
    Ai tu impresia ca e op ca ai cazut cu din aia mici pe care i-ai maturat rapid m3lee , su76, hetzer kv1 alea ce au fost mai rasarite . Sa cazi intr-un meci cu vreo 3 buc de kv1 s sa primesti una de 450 damage sa vezi ce op e atunci . Oricum la tier-ul ala sunt multi pe dinafara de la t29-t32 o sa fie mai serios .

2. Back To Top | #42
    Registered User rockets's Avatar
    Nu ai inteles. Eu vorbesc despre tancuri cu turela. Nu despre T1. Asta e vai de el.
    ©Eficenta nu conteaza, dar prefer o echipa de violeti. Pentru restul rosiilor s-a inventat salata.

3. Back To Top | #43
    Manic Miner burebista's Avatar
    Tocma' am mai dres pe la motoare/tunuri la Carnivor si Centaur si parca e mai OK acu'. Macar 226 pen la Tier 8 suna mai uman chiar daca dau 230 damage din 7 in 7 secunde.
    Da' pina la heavy Tier 8 ai de trecut prin 3 abominatii. La medii e mai fun.
    ...un fleac... m-au ciuruit...
    ...asa ca foloseste codul de voucher W33XPSQD in comenzile tale la PC Garage si vei primi discount 1%...

4. Back To Top | #44
    Infrangere desi s-a dat 4500 dmg cu M6 (tier VI) si 920xp, cel mai mult dintre toate tancurile aflate in lupta.
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails WoT - Replays & Scores-shot_417.jpg  
    ©Eficenta nu conteaza, dar prefer o echipa de violeti. Pentru restul rosiilor s-a inventat salata.

5. Back To Top | #45
    Registered User slicker's Avatar
    Asta e, foarte bine dat, dar te intreb, the fuck, de cand joci tu cu Heavies

---------- Post added at 18:51 ---------- Previous post was at 18:47 ----------

Quote Originally Posted by doru2010 View Post
    Cum se traduce peste 4000 damage dat cu VK2801?
    Rezultatul este 2905 EXP, un nou record pentru mine.
    De observat totodata cat damage a dat colegul de pluton Jamy cu T50-2 !!!

Attachment 1045337
    Attachment 1045338
    Jos palaria. Bravo. Nu pot sa imi imaginez ce maimute aveati in echipa adversa de ati reusit asa ceva.

Incredibil!

6. Back To Top | #46
    Registered User doru2010's Avatar

2619 XP cu 3002DB

2619 XP cu 3002DB, recordul meu la tancuri medii.
    Victory! Map: Mines Sunday, January 13, 2013 12:50:06 PMVehicle:: VK 3002 (DB)
    Exp: 5,238 (x2) + Credits: 63,288
    Achievements: : Radley-Walters's Medal, Top Gun, Sniper, Spartan
    WoT - Replays & Scores-shot_142.jpg

Reluarea o gasiti aici:yoop - VK 3002 (DB) - Mines - World Of Tanks Replays

7. Back To Top | #47
    Is-3, Himmelsdorf. Joc rapid, simplu. Gen Solitaire.
    Attached Files Attached Files

8. Back To Top | #48
    Mda, forum stupid ... nu merge sa fac attachment sa pun reply-ul de la meciul asta :

http://i50.tinypic.com/fnuwio.jpg

Pacat ca nu am avut bani sa dau full refill si am intrat in meci cu doar 25 obuze, altfel mai faceam inca cel putin 1 kill daca nu 2 ... am avut 5 kills + confederate si am ratat si inca vreo 2 kills pt ca am dat minimum damage.

9. Back To Top | #49
    Poti atasa doar fisiere cu anumite extensii. Asa ca arhiveaza mai intii si pe urma "Go advanced" (acolo vezi si extensiile acceptate.)

10. Back To Top | #50
    il facusem arhiva rar ... nu pot sa pun nici poze nici attachments, nu stiu de ce.

11. Back To Top | #51
    WoT - Replays & Scores-shot_040.jpg WoT - Replays & Scores-shot_041.jpg Frumos meci, pacat ca nu am si reluare la el. Gw tiger inamic a zis ca da video la ticket suport ca am trisat
    BL-10, restul e cancan... si da corespunde datelor tehnice Binilii invingii ! http://www.youtube.com/watch?v=E1Y8Q9Vr1Qo
    Jiji despre cultura:
    Ce cultură, mă? În capitalism nu există decât banul, asta-i singura cultură.

12. Back To Top | #52
    Un joc bunicel cu AMX 12 90

Din pacate nimeresc numai echipe de prosti si trebuie sa ma lupt din tier 8 cu din aia de tier 10

13. Back To Top | #53
    Registered User doru2010's Avatar
    Am sanse cu asta la Chinese Tank Showdown

shot_241.jpg

?

14. Back To Top | #54
    Quote Originally Posted by doru2010 View Post
    Am sanse cu asta la Chinese Tank Showdown

shot_241.jpg

?
    si replay file?

15. Back To Top | #55
    Ai sanse sigur de Top 100 cu 1800 XP. Tin pumnii.
    ...asa ca foloseste codul de voucher W33XPSQD in comenzile tale la PC Garage si vei primi discount 1%...

16. Back To Top | #56
    Meci pe test server. Singur la final impotriva a 5 adversari. 268, ce tanc...

17. Back To Top | #57
    Bai e OK dar din pacate nu stie ce-i aia ding. Primeste cu larghete tot ce se trage in el.

18. Back To Top | #58
    @bure, sincer acum, nu mai dau ding nici macar cu E3. A apus era ding-urilor odata cu gold ammo. Sa iti mai zic cum este 263 acum? Sita in fata oricarui tanc de tier 8-10 care foloseste gold ammo. Nu am mai jucat cu el de 2 luni de cand am prins unul cu 101 si l-am facut sita de la 600 metri cu HEAT. Jocul s-a redus la viteza, dpm, alpha dmg si cat mai mult ninja style. Tot ce inseamna armura si mersul testoasei nu isi are rostul in noile versiuni wot. Vorba cuiva de pe forum, ne adaptam.

Daca eram cu E3 la final impotriva a 5 tancuri adverse nu aveam absolut nici o sansa. Armura fiind zero in conditiile de fata dar in schimb avand viteza unui melc turbat si rof-ul unui 268 castrat nu aveam ce sa fac decat sa pierd onorabil. Asa in schimb cu 268-ul in loc sa stau la cutie si sa sper ca imi pierd aia urma am plecat dupa ei si i-am luat unul cate unul. Skill? Sa fim seriosi, doar un tanc clar OP fara de alte tancuri de tier 10.

Dupa atatea jocuri cu td-urile, in mainile mele un clasament al td-urilor de tier 10 ar fi asa: 268 > foch 155 > E4 > E3 > 263 > FV > JPE100.

19. Back To Top | #59
    Io nu mai am decit 268-ul dar si pe asta il scot doar la DD. Sunt pe cale sa vind si SU-122-54 ca inca n-am ajuns nici macar la tunul minune si deja am fire de par alb.
    In continuare recomand calduros meciurile de Tier 8. E boierie, nema arty (daca e una la citeva meciuri iar cind vad doua este eveniment), pic cap de lista in 90% din meciuri si nici gold-ammo parca nu e chiar asa de prezenta.

Nu merita bataia de cap la Tier 10. De ce sa ma enervez din cauza de polaci retarzi cu E-100 si/sau 5 arty de Tier 8 cind ma pot juca frumos doua tier-uri mai jos?
    Am mai zis, Tier 10 joc cu placere cind sunt in arty de Tier 8.

20. Back To Top | #60
    Io nu mai am decit 268-ul dar si pe asta il scot doar la DD. Sunt pe cale sa vind si SU-122-54 ca inca n-am ajuns nici macar la tunul minune si deja am fire de par alb.
    Nu mai ai foch155? 263 chiar nu merita, poate daca scot astia gold ammo dar nu cred ca o vor face.

1.  
Page 3 of 80 FirstFirst 1234561353 ... LastLast

Bookmarks

Bookmarks