Page 4 of 80 FirstFirst 12345671454 ... LastLast
Results 61 to 80 of 1584

Thread: WoT - Replays & Scores

1. Back To Top | #61
    Manic Miner burebista's Avatar
    L-am vindut de mult. Aiming time-ul mare, accuracy meh si gun traverse/depression naspa i-au pus capac. Ma impac cu reload-ul mare la drum (doar sunt jucator de arty) dar nu cu restul.
    Pare OP pe hirtie cind dintr-un drum termini majoritatea Tier 10 dar in practica mai apare un crit hit cu 0 damage, un detrack cu 0 damage, un bounce in lateral de nu's ce rusesc si iaca asa nu mai e chiar OP cum crede lumea.
    Plus de asta nu mai e asa de bouncy ca Foch-ul mai mic. Poate e si de la gold-ammo dar cu Foch-ul simplu ma duceam la brawl, cu asta mi-o luam in goarna de nu ma vedeam.
    ...un fleac... m-au ciuruit...
    ...asa ca foloseste codul de voucher W33XPSQD in comenzile tale la PC Garage si vei primi discount 1%...

2. Back To Top | #62
    Un meci cu 8 meds tier 8 vs 7 meds+IS3, pentru cine vrea sa vada doua wolfpack asa mai mari. Asta cred ca-i motivul pentru care nu baga astia plutoane de 5. De la 3 meds in sus iese dezastru.
    Attached Files Attached Files

3. Back To Top | #63
    Registered User sebid2k3's Avatar
    Un replay in care reusesc sa omor un Churchill cu HE aproape de la full HP cu un M4A2E4 dupa ce ma chinui sa-i gasesc weakspot demential de armat tanculetul ala.

4. Back To Top | #64
    Quote Originally Posted by sebid2k3 View Post
    Un replay in care reusesc sa omor un Churchill cu HE aproape de la full HP cu un M4A2E4 dupa ce ma chinui sa-i gasesc weakspot demential de armat tanculetul ala.
    Cati bani ai scos la meciul asta?

5. Back To Top | #65
    Registered User sebid2k3's Avatar
    ~ 2500 xp dublat si vre-o 45k si ceva.

6. Back To Top | #66
    Doua ammorack unul dupa altul, asta cand vrea BL10 sa nimereasca. Apare prima maimuta rosie cu T29, pac ammorack de la full hp. Unde a murit T29 se baga un polac rosu cu IS-3, ia ala o lovitura si urmat de ammorack de la ~1100. Dupa aia s-a gandit wargamming ca am facut destule pagube si a luat-o razna bl10.
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails WoT - Replays & Scores-zegoldrounds.jpg  

7. Back To Top | #67
    Cu ce mi-am mancat ultimul 5X de azi.

In echipa inamica a fost doar un JPE100, doua arty tier 8 si 12 light tanks. La noi un IS4,E50, 3 arty, amx 12 90 al meu iar restul T-50-2 si Chaffee.
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails WoT - Replays & Scores-scoutinfestation.jpg  

8. Back To Top | #68
    Urmariti acest replay. Nu este al meu. Nu am eu noroc sa intalnesc jucatori ca aia in random. A se observa cum saliveaza pe langa e100 ala si nu au ce-i face. Vin pe rand gastele.
    e100 - 2293 exp - 10887 damage - 129684 credite
    pointer4 - E-100 - Mines - World Of Tanks Replays

9. Back To Top | #69
    amuzant replay-ul, omu a jucat cum trebuie, ceilalti au jucat si ei cum trebuie pentru E100 ca sa zic asa - nu pot sa nu remarc ca a tras numai gold, asta e si motivul pentru care nu imi iau E100( pen extrem de mic pentru ultimul tun) cu toate ca il am research-uit de mai bine de un an de zile

10. Back To Top | #70
    Registered User doru2010's Avatar
    Mihai eu am luat ace tanker cu e100 cu munitie standard. Am facut si 100.000 credite cu el tot pe munitie standard acu multa vreme. Deci se poate.
    Parerea mea este sa-ti iei E100 ca e iti da o senzatie interesanta cand joci cu el.
    Nu e tanc de crescut eficienta cu el (asa cum faci cu e5, batchat, 268 si alte bazaconii OP) dar e un tanc frumos care in unele situatii iti aduce multe bucurii. Am zis unele, ca in general nu prea faci mare lucru, mai ales cand pici pe harti deschise unde te vaneaza toata artileria.
    Repet, daca te doare in cur de eficienta, eu zic sa-l iei ca e frumos.

Din pacate prea multi se ghideaza dupa cat damage dau si alte bazaconii din astea.
    Dar mai important e sa-ti placa tancul si sa te distrezi cu el.
    Valabil si pentru MAUS pe care eu il iubesc foarte mult. Cred ca si Iulian are aceeasi parere.

11. Back To Top | #71
    Quote Originally Posted by mihaim5 View Post
    amuzant replay-ul, omu a jucat cum trebuie, ceilalti au jucat si ei cum trebuie pentru E100 ca sa zic asa - nu pot sa nu remarc ca a tras numai gold, asta e si motivul pentru care nu imi iau E100( pen extrem de mic pentru ultimul tun) cu toate ca il am research-uit de mai bine de un an de zile
    Hai sa fim seriosi ! Daca era putina coordonare si maimutele alea se foloseau de creier, ala cu e 100 tb sa fie distrus usor. Chiar si alea 3 arty. Tot ce tb sa faca era sa vina toti ca ala mai avea 200 hp. Au ales altceva ca atat i-a dus capul.

12. Back To Top | #72
    Asta n-am crezut ca am sa patesc.
    Steel Wall cu tanc light AMX 13 - 90 in meci de tier 9.
    WoT - Replays & Scores-shot_390.jpg

13. Back To Top | #73
    Quote Originally Posted by alekx View Post
    Hai sa fim seriosi ! Daca era putina coordonare si maimutele alea se foloseau de creier, ala cu e 100 tb sa fie distrus usor. Chiar si alea 3 arty. Tot ce tb sa faca era sa vina toti ca ala mai avea 200 hp. Au ales altceva ca atat i-a dus capul.
    pai asta am scris ei eu, ca ceilalti au jucat pentru E100, doar T34 a fost aproape sa il termine....

Quote Originally Posted by doru2010 View Post
    Parerea mea este sa-ti iei E100 ca e iti da o senzatie interesanta cand joci cu el.
    Nu e tanc de crescut eficienta cu el (asa cum faci cu e5, batchat, 268 si alte bazaconii OP) dar e un tanc frumos care in unele situatii iti aduce multe bucurii. Am zis unele, ca in general nu prea faci mare lucru, mai ales cand pici pe harti deschise unde te vaneaza toata artileria.
    Repet, daca te doare in cur de eficienta, eu zic sa-l iei ca e frumos.

Din pacate prea multi se ghideaza dupa cat damage dau si alte bazaconii din astea.
    Dar mai important e sa-ti placa tancul si sa te distrezi cu el.
    Valabil si pentru MAUS pe care eu il iubesc foarte mult. Cred ca si Iulian are aceeasi parere.
    Doru, nu ma intereseaza de nici un fel sa cresc eficienta, indiferent de tanc - daca joc bine, creste de la sine gold ammo nu folosesc la nici un tanc, indiferent de tier, cu atat mai mult la T10, deci daca l-as lua, as merge doar cu AP

Legat de MAUS, imi instalez versiunile beta cand sunt disponibile doar ca sa ma dau cu el, deci pot sa iti spun ca si mie imi place f.mult

14. Back To Top | #74
    Lol. Am luat Pool's Medal cu tanc de tier 9. Saracul e mai mult stoc, fara motor, fara tun.
    WoT - Replays & Scores-shot_398.jpg

15. Back To Top | #75
    FADIN cu amx 13 90: )
    WoT - Replays & Scores-shot_403.jpg

16. Back To Top | #76
    2707 XP cu VK3002DB
    WoT - Replays & Scores-shot_002.jpg

17. Back To Top | #77
    Noobish play cu KV1 ... ca de la un incepator ca mine, nu ma compar cu zeii de aici
    38k + 1440 xp

Btw, funny faza cu steel wall pe amx.

18. Back To Top | #78
    Meciul lu peste cu jumate de echipa numai light tank de tier 4 si restul 5 maimute de tier 7 care nu au facut mai nimic.

Mai posteza lumea screenshot cu ceva de genul: am facut dmg cat jumate de echipa sau am facut dmg cat toata echipa inamica. Cred ca nu a avut nimeni ceva de genul 2X cat toata echipa. Echipa in total ~1500 dmg, eu 3000.

Si inca o ciudatenie, 15 critical la un T150. Are tancul ala in total 15 module+echipaj?
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails WoT - Replays & Scores-dbldmg.jpg   WoT - Replays & Scores-15crit.jpg  

19. Back To Top | #79
    Registered User
    cred ca i-ai dat foc si a folosit un stingator premium....nu?

20. Back To Top | #80
    Registered User
    E posibil ca fiecare detrack sa fie contabilizat ca un critical.

1.  
Page 4 of 80 FirstFirst 12345671454 ... LastLast

Bookmarks

Bookmarks