Page 6 of 80 FirstFirst ... 34567891656 ... LastLast
Results 101 to 120 of 1584

Thread: WoT - Replays & Scores

1. Back To Top | #101
    Registered User doru2010's Avatar
    127.000 credite cu BatChat, 4600 spoting damage, 7700 direct damage.

WoT - Replays & Scores-shot_083.jpg

Sa mai zic ca mai aveam 1 proiectil ramas?

2. Back To Top | #102
    Registered User SVT's Avatar
    YOOP iar stai in tufis ?

3. Back To Top | #103
    Cu 4600 damage spotat tu ce crezi?
    Crezi ca pun screen shooturi doar cu team panel sa se vada numai damage-ul direct? Asa fac altii, eu nu fac asa doar de dragul sa ma laud ca am dat damage pe seama papagalilor care s-au dus in fata sa-mi spoteze.
    Am pus screen shoot cu ambele realizari.
    Noobule.. uita-te mai bine

4. Back To Top | #104
    Registered User
    Desi jocul a fost pierdut rezistenta Mausului este inbatabila:
    WOT [VXM] - Maus Power - YouTube

5. Back To Top | #105
    Daca nu aveam natarai in echipa iesea super meci.
    Dar am dat si damage, am avut si mult potential damage primit, si ceva spotat si sunt fericit. Chiar daca s-a pierdut.
    WoT - Replays & Scores-shot_135.jpg

6. Back To Top | #106
    Registered User AWE's Avatar
    Cum naiba se deschid fisierele astea .wotreplay?
    LE: Nevermind, m-am prins, dar am alta problema: replay-ul e incompatibil cu versiunea curenta a WoT. Sa inteleg ca toate replay-urile de pe o versiune nu mai pot fi vizionate dupa update?
    Ma multumesc cu mult.

7. Back To Top | #107
    Release: Replay Companion (play replays from v0.7.2 - v0.8.5) - Replay Discussion & Analysis - World of Tanks official forum

Nu am folosit deci nu stiu daca functioneaza,insa multi au raportat ca le merge,backwards compatibility cu mai multe replays din versiuni mai vechi.

8. Back To Top | #108
    Primul meci de dimineata cu boxtank-ul. A fost epic, am intors meciul de la 4-9 si 3 tancuri in baza noastra. Am luat si asul cu ocazia asta.
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails WoT - Replays & Scores-shot_001.jpg   WoT - Replays & Scores-shot_002.jpg   WoT - Replays & Scores-shot_003.jpg  

9. Back To Top | #109
    Moderator Ivan's Avatar
    Frumos. Pentru momentele astea merita grindul si nervii facuti cu jucatorii prosti+rauvoitori.

De curiozitate: joci doar cu premiumuri? Ai adunat ceva credite?
    Eu aseara n-am avut bani sa cumpar un tun de Tier VI, sunt mana-sparta.

10. Back To Top | #110
    In prezent joc intre 15-20 jocuri pe zi in medie. Din astea, 10-15 meciuri sunt cu tancuri premium pentru ca imi trebuie credite. In meciurile astea scot un profit de 850k - 1mil. credite, cu cont premium desigur. Ponderea mare o au JT8.8 si apoi KV-5 pentru ca au munitie foarte ieftina, cu celelalte premium iau doar dubla ca nu am timp de ele.

Daca vrei sa scoti bani eu unul recomand pentru inceput cont premium si farmuit cu KV-1 sau BDR. Daca dublezi cu PAK-ul premium de la francezi poti face bani frumusei. Chiar daca momentan nu joc cu el jucaria aia e fantastica. Fara cont premium cresti mai greu.

11. Back To Top | #111
    WoTReplays - 8.8 cm Pak 43 JagdTiger Inferion777

Un meci de ... 432.506 credite! Replay-ul in sine nu e tulburator de interesant mai ales ca baiatul face risipa de munitie premium si prefera ciocolata in loc de extinctor, dar creditele facute, da, merita atentia. Ce event o fi fost?

12. Back To Top | #112
    Moderator Ivan's Avatar
    Eu n-am rabdare pentru farming. Pana acum banii au curs de la sine pentru ca am jucat tiere mici, de la 8 presimt ca nu mai merge atat de fluent. Acum fac bani si la Tier VIII, dar putini si datorita contului premium.
    Am un T-25 cu care n-am mai jucat de vreo luna :/

13. Back To Top | #113
    Cu dedicatie pentru Mystik Am scapat un gold pe Ferdi.

Tupeu maxim, mers peste ei, panica totala. Cheia succesului in 30% din cazuri cand esti top-tier.
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails WoT - Replays & Scores-shot_008.jpg   WoT - Replays & Scores-shot_009.jpg   WoT - Replays & Scores-shot_010.jpg  

14. Back To Top | #114
    Registered User darlykappa's Avatar
    7k damage, si tot n-a ajuns pt victorie.

WoT - Replays & Scores-shot_049.jpg

15. Back To Top | #115
    Tancul asta ma face sa ma simt vinovat, dar nu ma pot abtine. Cica profit de 3x crew exp (2x pentru toate tancurile, 50% in plus pentru el) ca sa fac rost the sixth sense pentru 59-16, dar adevarul e altul.
    Megacarry aici, dar uitati-va la replay sa vedeti faza tare (nu imi amintesc sa mi se mai fi intamplat asa ceva)
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails WoT - Replays & Scores-shot_003.jpg  
    Attached Files Attached Files

16. Back To Top | #116
    Foolin' around.

Inca 5 hp si aveam si al 10-lea kill.
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails WoT - Replays & Scores-shot_001.jpg   WoT - Replays & Scores-shot_002.jpg   WoT - Replays & Scores-shot_003.jpg  

17. Back To Top | #117

18. Back To Top | #118
    2 idioti nu au fost in stare sa bata un Tiger 2 cu 100 hp.
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails WoT - Replays & Scores-shot_006.jpg   WoT - Replays & Scores-shot_007.jpg   WoT - Replays & Scores-shot_008.jpg  

19. Back To Top | #119
    Registered User rockets's Avatar
    Foch155 in primele meciuri, echipaj 96%.

Meci numai de tier 10, damage 12k, 8 kills... dupa 8.6 cu acc crescuta este o bestie.
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails WoT - Replays & Scores-dddddd.jpg  
    ©Eficenta nu conteaza, dar prefer o echipa de violeti. Pentru restul rosiilor s-a inventat salata.

20. Back To Top | #120
    Un meci bunicel facut de mine. WoT - Replays & Scores-shot_007.jpg

1.  
Page 6 of 80 FirstFirst ... 34567891656 ... LastLast

Bookmarks

Bookmarks