Page 20 of 20 FirstFirst ... 1017181920
Results 381 to 398 of 398

Thread: Russian Tanks - General discussion

1. Back To Top | #381
    4 sunt rateuri si una este ori ding ori fara dmg ...careva vreo idee ? , Va multumesc !
    Dumnezeule mare... foloseste HE, omule, nu AP!

2. Back To Top | #382
    Registered User Dr_V's Avatar
    Quote Originally Posted by Fedaykin89 View Post
    Dumnezeule mare... foloseste HE, omule, nu AP!
    Ai tu pacatele tale Fedaykin dar replica asta e geniala

0722859607

3. Back To Top | #383
    Nick anterior: turbatul turby's Avatar
    Kv-2 ul asta e bun de ceva ? De la distanta mi s-a parut foarte interesant , acum ca l-am luat si i-am deblocat toate modulele mi se pare cel mai de rahat tanc (foarte greu si tinta sigura cu cutia aia de conserva pe el) , desi arata ca da dmg pana la 900 ... rar reusesc sa penetrez ceva de tier mai mare de 6 Trage total aiurea .. precizia e varza si necesita ceva echipamente pentru un aim mai rapid , care se aseamana cu a celor de arty .
    Cu ce naiba sa-l joc ? Cu ap slabe sperante ... He .. costisitor .
    Macar cu Kv-1 e distractie la maxim datorita mm-ului . Nu ma mira c-au fost fabricate doar cateva sute si au fost toate distruse intr-un an :P ... Cred ca si istoria te ajuta-n joc sa faci alegerile potrivite .

4. Back To Top | #384
    KV-2 e de jucat numai pentru troll . Normal ca nu merge in fiecare lupta,dar si atunci cand iti ies oneshoturile,simti de ce l-ai luat .
    Vezi tutoriale pe youtube despre cum trebuie jucat si ai rabdare,vor veni kilurile singure la tine .
    P.S. Fedaykin e inca banat ? Pacat !

5. Back To Top | #385
    Mai mult de aia l-am si luat , oneshotkillurile . Cu tutorialele pe youtube si cititul nu stau bine ... e un joc n-am de gand sa fac din el o stiinta . Eu le invat pe pielea mea . Am vrut insa sa citesc si alte pareri despre el .
    P.S. Parca e totusi liniste cum ar trebui pe un forum . Dar nu-i bai oricand poate sa sa inregistreze iar .

6. Back To Top | #386
    Cu ce munitie se joaca cel mai bine ? Am observat ca munitia He e cea mai convenabila in raport pret penetrare dar are dmg mai slab decat cea Ap regular iar celalalt tip de ap banuiesc ca e cea gold la cat costa . A inceput sa-mi placa cutia de conserve .. sunt meciuri unde e o placere sa vezi cum bubuie inamicul dintr-un 1 shot .

7. Back To Top | #387
    Registered User DasModell's Avatar
    mergi pe HE
    Originally said by Murphy the Bear
    Girls and Frogs reserve the right to change their minds – often.
    RIP Marco Simoncelli
    PC Garage Discount 1% SIDY4276

8. Back To Top | #388
    Mersi , intradevar face fata si la tier 7 cateodata si ma distez amarnic cu el , pacat ca-i lent ca o artilerie . Dar e un tanc de pastrat asta-i clarr .
    Vreau sa plec spre is-7 , banuiesc cai mai bun si fiabil ca is-4 .. nu ?
    Mai am is-8 de jucat cercetat de mult . Cum e is-8 .. se aseamana cu is-3 la tierul 9 ? Ce trebuie sa pun pe el .. ventilatie , incarcatorul rapid si ...?

9. Back To Top | #389
    Quote Originally Posted by turby View Post
    Mersi , intradevar face fata si la tier 7 cateodata si ma distez amarnic cu el , pacat ca-i lent ca o artilerie . Dar e un tanc de pastrat asta-i clarr .
    Vreau sa plec spre is-7 , banuiesc cai mai bun si fiabil ca is-4 .. nu ?
    Mai am is-8 de jucat cercetat de mult . Cum e is-8 .. se aseamana cu is-3 la tierul 9 ? Ce trebuie sa pun pe el .. ventilatie , incarcatorul rapid si ...?
    Nu seamana deloc cu IS3. Rar vei da bounce la tunuri de tier 9 si niciodata la tunuri de tier 10. Trebuie jucat mai mult ca un mediu decat ca un heavy. Are cel mai bun tun dintre heavy-urile de tier 9, practic acelasi tun ca si IS4. Musai trebuie cercetata si turela, chiar daca poti monta ultimul tun si fara ea. Vei avea un boost semnificativ la reload si strangerea tintei.
    În fiecare secunda se naşte un prost. Important este sa îl gasesti !!

10. Back To Top | #390
    Da mersi . Eu oricum incep sa analizez tancul dupa ce cercetez toate modulele pe el ... desi la ferdi n-am mai avut rabdare si i-am dat eject nefiind un iubitor de td-ui fara turela .

11. Back To Top | #391
    Mi-am luat si eu t-10 cu gandul sa ma apropii de is-7 . Tare greu sa joci cu al 2- lea tun deocamdata , insa-mi place ca se misca foarte bine tancul .. in schimb blindajul la turela mai slab ca la is-3 ..

12. Back To Top | #392
    Pt mine ceva frumos Russian Tanks - General discussion-shot_005.jpg

13. Back To Top | #393
    Registered User
    Ce e asa special la meciul asta? E doar un joc normal cu un tanc OP.
    Never say never!

14. Back To Top | #394
    Lool tanc op spui ? Lasa omul sa se simta minunat deabea acum incepe probabil sa descopere is3-ul .

15. Back To Top | #395
    Registered User
    Da, e un tanc op, nu inteleg ce e de ras.
    Never say never!

16. Back To Top | #396
    Mie mi se pare foarte echilibrat pentru tier-ul lui fiind heavy rusesc . Dac-am sta acum sa credem toate rahaturile citite pe net .... mai trebuie s-o simtim si pe carca noastra , de exemplu op as spune ca sunt oi-exp si oi care nimeresc de regula cu tancuri tier < , pe cand is-3 .... intelegi acum cum judec eu ?

17. Back To Top | #397
    Registered User lazio's Avatar
    Nu e op, dar multi dau auto-aim in laterala lui si nimeresc magical space armor si zic ca e op. De exemplu, tier pe tier, cu t32, eu sunt cel agresiv si is3 cel defensiv; t32 are probleme cu pen-ul vs tier mai mare.

18. Back To Top | #398
    revin cu o realizare personala cu acelasi IS-3.Russian Tanks - General discussion-shot_007.jpg

1.  
Page 20 of 20 FirstFirst ... 1017181920

Bookmarks

Bookmarks