Page 3 of 20 FirstFirst 12345613 ... LastLast
Results 41 to 60 of 398

Thread: Russian Tanks - General discussion

1. Back To Top | #41
    Dupa o zi cu BL-10:

Code:
    Name	Total	Per battle
    Victory ratio:	47.37%	
    Battles:	38	
    Efficiency:	1619.61	
    Average tier:	8.05	
    Experience:	28645	753.82
    Capture points:	17	0.45
    Defense points:	67	1.76
    Damage:	83993	2210
    Kills:	55	1.45
    Spotted:	26	0.68

2. Back To Top | #42
    bravo Jaffar, acum o sa zambesti mai des cu ISU

3. Back To Top | #43
    Ehe, my old friend isu152 si acum imi pare rau ca l-am dat si am trecut mai departe, faceam aproape meci de meci dmg de te cruceai, pe cand cu obiectele mai slabut ca te incaleca toti cu goldu in buzunar. Nu are rost sa treci mai departe pana nu rezolva cu free ammo gold {cel mai dureros pentru mine} si cu balansarea arty la tier 9 si 10. Bucurate de isu si obiectele lasa-le pt *** cup si cw, in random esti lupul in blana de oaie cu isu152.
    BL-10, restul e cancan... si da corespunde datelor tehnice Binilii invingii ! http://www.youtube.com/watch?v=E1Y8Q9Vr1Qo
    Jiji despre cultura:
    Ce cultură, mă? În capitalism nu există decât banul, asta-i singura cultură.

4. Back To Top | #44
    Ce poate sa faca x5 impreuna cu putin premium:
    Russian Tanks - General discussion-untitled.png

5. Back To Top | #45
    Quote Originally Posted by piticuu View Post
    Ehe, my old friend isu152 si acum imi pare rau ca l-am dat si am trecut mai departe, faceam aproape meci de meci dmg de te cruceai, pe cand cu obiectele mai slabut ca te incaleca toti cu goldu in buzunar. Nu are rost sa treci mai departe pana nu rezolva cu free ammo gold {cel mai dureros pentru mine} si cu balansarea arty la tier 9 si 10. Bucurate de isu si obiectele lasa-le pt *** cup si cw, in random esti lupul in blana de oaie cu isu152.
    Nu asculta la Piticuu, Jaffar, ia-ti 704-ul cand ajungi la el...asa cum pot cumpara ei gold rounds, asa poti cumpara si tu(5-7). E bine sa poti baga una cand chiar ai nevoie sa ii dai unuia in cap serios. Si nu e ca si cum 704-ul a devenit ciuca batailor de cand s-au introdus gold rounds, crede-ma, inamicii nu vor da buzna sa iti stea in fata tunului ca sa te omoare.

6. Back To Top | #46
    Da da, nu asculta de piticuu, cumparati 268 si sa vezi ce frumos e sa-ti cada pe langa alte module tunu meci de meci si cate odata si de 4 ori pe meci de-ti vine sa te impusti singur da n-ai cum ca nu te poti nimeri nici pe tine. Si asta nu de la arty ci de la tancuri normale.
    BL-10, restul e cancan... si da corespunde datelor tehnice Binilii invingii ! http://www.youtube.com/watch?v=E1Y8Q9Vr1Qo
    Jiji despre cultura:

7. Back To Top | #47
    Nick anterior: diddyfan2pac
    Quote Originally Posted by piticuu View Post
    Da da, nu asculta de piticuu, cumparati 268 si sa vezi ce frumos e sa-ti cada pe langa alte module tunu meci de meci si cate odata si de 4 ori pe meci de-ti vine sa te impusti singur da n-ai cum ca nu te poti nimeri nici pe tine. Si asta nu de la arty ci de la tancuri normale.
    Si problema cu modulele nu le ai pe toate tancurile? Cel putin eu da...

8. Back To Top | #48
    Registered User
    IS4. Primul shot, tunul bulit. Repair kit. Focul urmator tunul bulit. Deja la minutul 14 aveam un tun cat un sfert de ecran.

9. Back To Top | #49
    Nick anterior: Dio[blu] Dio's Avatar
    Care e cel mai util tun pe kv-1s?
    REGULAMENT - cititi daca postati la publicitate

ATENTIE! Începând cu 14 octombrie 2009, orice thread nou care nu contine datele de contact ale vanzatorului / cumparatorului va fi sters, iar userul este pasibil de ban. Private Message-ul nu este acceptat ca mod unic de contact si nici trecerea acestor informatii în semnătură.

10. Back To Top | #50
    Quote Originally Posted by Dio View Post
    Care e cel mai util tun pe kv-1s?
    fara discutie 122mm, la o mare distanta fata de orice altceva

11. Back To Top | #51
    Registered User DasModell's Avatar
    cred ca musai 122-ul .. alpha-ul face totul la tancul asta
    Originally said by Murphy the Bear
    Girls and Frogs reserve the right to change their minds – often.
    RIP Marco Simoncelli
    PC Garage Discount 1% SIDY4276

12. Back To Top | #52
    Russian Tanks - General discussion-shot_035.jpg nice,nice,nice Nici nu-ti trebuie gold ammo bagi HE normal pe teava si incepe ploaia de stele.
    Russian Tanks - General discussion-shot_036.jpg alt meci salvat de abominatia de su-14
    Last edited by piticuu; 10-01-2013 at 21:55.
    Jiji despre cultura:

13. Back To Top | #53
    Un meci bun facut cu T-43. 7 distrusi de mine.
    Victory!
    Battle: Mountain Pass Thursday, January 10, 2013 10:08:24 PM
    Vehicle: T-43
    Experience received: 2,288 (x2 for the first victory each day)
    Credits received: 23,591
    Battle Achievements: Top Gun, Defender, Master Gunner, Mastery Badge: "1st Class"

Nu stiu de ce, dar am cele mai bune meciuri cu mediumurile rusesti. Cu toate, ca sa fiu mai exact.

14. Back To Top | #54
    Registered User GothicQQ's Avatar
    cit costa reparatul lui s-51 (distrus complet)? pe wotdb zice ceva de average cost 3400 dar pare putin
    Never Out Of Beer

15. Back To Top | #55
    Registered User cylix's Avatar
    -6247 Credits
    "What's in the car?"
    "Four seats and a steering wheel"

16. Back To Top | #56
    Registered User GothicQQ's Avatar
    multumesc pare ok credeam ceva de ~15k
    Never Out Of Beer

17. Back To Top | #57
    Salut!
    Care linie de TD-uri e mai interesanta? Personal, as merge pe linia lu' ISU-152, l-am vazut in niste meciuri cu un damage "sanatos", dar m-ar interesa si ce fel de blindaj are, sa nu fie ceva gen coala de hartie, 2-3 lovituri si gata. Cele doua TD-uri de tier 9 si 10 de pe linia lui cum sunt?
    Multumesc!

18. Back To Top | #58

19. Back To Top | #59
    object powa' Russian Tanks - General discussion-shot_099.jpg
    Jiji despre cultura:

20. Back To Top | #60
    Quote Originally Posted by anukoi View Post
    Salut!
    Care linie de TD-uri e mai interesanta? Personal, as merge pe linia lu' ISU-152, l-am vazut in niste meciuri cu un damage "sanatos", dar m-ar interesa si ce fel de blindaj are, sa nu fie ceva gen coala de hartie, 2-3 lovituri si gata. Cele doua TD-uri de tier 9 si 10 de pe linia lui cum sunt?
    Multumesc!
    ISU-152 nu prea are blindaj, dar nici SU-101 nu are blindaj.
    Object 704 e considerat printre cele mai bune la Tier 9, nu se ingramadesc multi sa i se bage in fata, plus ca are si ceva armura.
    Object 268, zice Rockets ca e cel mai bun TD de tier 10, si parerea comunitatii e cam pe acolo...poate doar Foch 155 sa il bata la "cine ar avea locul I", dar asta depinde de preferinta de stil de joc

1.  
Page 3 of 20 FirstFirst 12345613 ... LastLast

Bookmarks

Bookmarks