Page 5 of 10 FirstFirst ... 2345678 ... LastLast
Results 81 to 100 of 193

Thread: French Tanks - General discussion

1. Back To Top | #81
    Registered User
    Nick-ul din game e secret, nu stiu ce e cu restul exibitionistilor de si-l tot arata.

Diddy1, uita-te la profilul meu; daca al tau seamana , atunci esti jucator de tufa :P

2. Back To Top | #82
    Quote Originally Posted by diddy1 View Post
    Dupa ceva timp de cand s-au lansat francezii am ajuns si eu la AMX 50 100
    Pana acum am vreo 20 de meciuri cu el in care nu prea ma descurc.
    Cand o sa fie full se mai indreapta situatia?

PS Gun depression ma omoara...
    Pentru mine 50-100 l-a detronat pe is-3 drept cel mai bun tier 8.
    Nu inteleg cum de nu e full? ar trebui sa ai ultimul motor si penultimul tun (de la anterioarele). Cu penultimul tun faci treaba. Cand deblochezi si ultimul tun atunci chiar devii o forta de temut.
    E stil de joc tipic francez. Nu il juca ca un heavy veritabil ptr ca nu este.

3. Back To Top | #83
    Quote Originally Posted by diddy1 View Post
    Well shit, daca stiam ca esti asa expert in etichetare, bagam si vreo 2-3 trasaturi de caracter ca poate imi faceai si un profil psihologic.
    Poate ne arati profilul tau sa vad si eu opusul unui jucator de tufa (c)
    pai cam asa raspunde un jucator de tufa(c) care brusc face trecerea la tancuri rapid cu armura subtire (si tun foarte bun). Psihologic ti-am facut dupa ultimul raspuns.

ghe_rares ,nickul din joc e secret ca poate unii joaca cu un nume real sau poate exclusiv de a deranja romanul tipic care moare din cauza ca nu se oua capra vecinului (tm)

4. Back To Top | #84
    Nick anterior: diddyfan2pac
    De ce e asa de greu sa raspunzi la o intrebare simpla fara sa incerci sa iti dai aere?
    Am intrebat daca este diferenta mare intre AMX 50 100 semi-stock si full. Mi se pare legitima intrebarea avand in vedere ca sunt incepator in ale francezilor? Sau aceste topicuri au devenit : fraiere nu stii sa joci cu ele, du-te la tier1, etc?

Totusi arata-mi un screenshot cu cont&stats (poti sa scoti numele). Sa stiu si eu daca scrii in cunostiinta de cauza sau nu. E simplu.

5. Back To Top | #85
    Registered User
    Si faptul ca ai nick-ul in joc cu numele real nu te deranjeaza in WoT , dar pe forum da ? Eu asta nu inteleg.
    Eu stiu ca magarul moare de drum lung si prostul de grija altuia, dar, cum ii spuneam si altui coleg forumist in alte conditii, daca toata lumea ar face lucrurile normal, fara sa incerce sa iasa in evidenta cu ceva, crezi ca ar avea grija lor cineva ?
    Crezi ca daca in loc de blur-ul ala scria Gigi Becali te intreba careva de Steaua pe forum, cand pe noi ne mananca chinezii ?

Dar faptul ca cineva isi sterge nick-ul normal ca ridica semne de intrebare... nu cred ca bure nu poate dormi noapte ca nu stie cine e respectivul, dar sunt convins ca pentru o fractiune de secunda se gandeste ".. de ce naiba isi sterge ala numele, ce are de ascuns ? " , dupa care spune si el romaneste : "...da-l *beep*.." (de aici nu mai pot relata)

Nu incerc sa fac teoria chibritului, si asa sunt off-topic, dar traiesc cu ideea cretina ca toti oamenii sunt deschisi si binevoitori si nu au nimic de ascuns... asa suntem noi, ardelenii , mai fraieri si mai inceti de minte. Asa ca din punctul meu de vedere, daca vreti sa impartasiti ceva cu noi, faceti-o ca lumea; altfel pentru mine e un screenshot luat de la altii, cu care va laudati voi.

6. Back To Top | #86
    Registered User slicker's Avatar
    Quote Originally Posted by ghe_rares View Post
    Dar faptul ca cineva isi sterge nick-ul normal ca ridica semne de intrebare...
    Pariu ca pentru respectivii "statsurile nu conteaza buuueeei" e litera de lege

@diddy1 nu te mai obosi, baga in continuare cu 50-100, elite este alta viata, asta e si regula in panarama asta de joc.

7. Back To Top | #87
    Registered User
    Pe mine ma cheama alexandru iar pe ghe_rares cred ca il cheama vasile apetrei. Dar nick-urile din joc/forum au fost doar create pentru a induce in eroare masa mare de curiosi bagaciosi care nu au ce face. Cuddles, e treaba ta de cine si de ce te feresti, dar chiar nu stiu de ce mai postezi. E clar ca te delimitezi de restul ruralilor de pe aici si esti la un cu totul alt nivel. Dintre toti cei care au postat pana acum esti singurul care nu si-a divulgat nick-ul. Pacat, am fi putut sa ne intalnim si in joc, nu pari baiat rau si nici prost. Cand iti vad PS-urile blurate imi vine in minte un singur lucru: la liceul militar aveam mereu 2-3 insi in companie care veneau la dush cu chilotii pe ei si tot asa plecau. Cine a facut armata stie la ce ma refer. Unii si-au invins inhibitiile altii nu. Tu unde te incadrezi?

8. Back To Top | #88

9. Back To Top | #89
    Registered User
    Iuli.. gresesti ... si Radu isi stergea nick-ul, remember ?
    Ai si ramas cu intrebarea "WTF is Alice (Radu) " ... si eu cu 60k xp restanta pe SU101 :P

10. Back To Top | #90
    Registered User
    Cometele nu se pun la socoteala.

11. Back To Top | #91
    Registered User doru2010's Avatar
    Eu n-am incredere in cei care-si ascund nick-ul. Simplu ca buna ziua.
    Ar trebui ignorati si eventual banati.
    Diddy, rares si iulian au punctat foarte bine ceea ce trebuia. Chiar intr-o maniera comica

Cuddles, imi pare rau sa-ti zic, dar tu ai un motiv anume sa ne ascunzi identitatea din joc. Si sa stii ca nu tine figura ca vrei sa ascunzi numele tau real. Adica in joc nu te deranjeaza ca peste 100.000 jucatori iti pot vedea numele real iar aici pe forum te ascunzi de cativa jucatori pe care daca i-ai trata cum se cuvine sunt sigur ca ti-ar oferi sansa de a juca in plutoane.

Apropo, se poate schimba nick-ul din joc. Dar e la latitudinea ta...
    Last edited by doru2010; 18-01-2013 at 17:31.

12. Back To Top | #92
    Registered User
    Nu a bagat un leu in joc si nici nu va baga. Ai uitat Doru? E un fel de Robin Hood...

13. Back To Top | #93
    Registered User scuterone's Avatar
    ba da ce-aveti cu baiatu' daca vine in chiloti la dus ? tot se spala nu? si nu mai faceti scandal pe treadu' meu preferat de frantuzoaice..off-topic asta e...daca eram moderator va dadeam ban pana in martie...
    si astia care vin la dus in chiloti ar trebui sa stie ca a juca frantuzoaice e ca si cum ai face dus singur in celula la Jilava...toti te penetreaza.

14. Back To Top | #94
    Registered User Wembley's Avatar
    OFF Cuddles nu si-a dat seama in ce se baga, s-a luat de unu...au sarit toti, moderatorii ar trebui sa mai dea cu mopul.
    ON Ce de bani se pierd cu Bat Chatillon 25 t...inca nu m-am invatat minte si ma mai aventurez, drept urmare am scazut la 48% winrate. O saptamana am avut mai putine credite decat Free Experience

15. Back To Top | #95
    Manic Miner burebista's Avatar
    Nu's ce medalie e aia dar suna bine pe o frantuza care a indurat ceva hit-uri de la un Object 212.
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails French Tanks - General discussion-shot_109.jpg  
    ...un fleac... m-au ciuruit...
    ...asa ca foloseste codul de voucher W33XPSQD in comenzile tale la PC Garage si vei primi discount 1%...

16. Back To Top | #96
    Quote Originally Posted by Wembley View Post
    OFF Cuddles nu si-a dat seama in ce se baga, s-a luat de unu...au sarit toti, moderatorii ar trebui sa mai dea cu mopul.
    shot_004.jpg

Sa moara "dujmanii" )

Imi cer scuze ca nu mi-am dat siemka in ce ma bag.Ce sa-ti povestesc. N-am putut dormi tot weekendul in care n-am mai dat p-aci. Da bre ,ce aveti cu mine , nu puteti sa-mi spuneti "scouterul care nu joaca la tufa Leopardul"? Il aud destul de des in joc Sau am ranit tufarii premium si grei de p-aici? diddy1 , "Tufar" nu e tocmai o jignire , e o stare de fapt in joc , unii asta fac tot timpul si nu se supara cand sunt numiti. Nu stiu de ce va sare tandara cand de fapt asta e modul vostru de joc. Pana la urma cineva trebuie sa stea la tufa si sa ia medaliile

Dupa cum spuneam , daca romanii nu vad ce e in curtea vecinului mor de boala grea. Cine stie , poate lansati un episod la OTV pe tema ascunderii numelui de joc. iulian600 ,esti mondial , m-a distrat aia cu armata.

PS : Imi face o placere deosebita sa vad ca unii au retinut ca nu am bagat o letcaie in joc. Ma simt mandru ca un redneck.
    Last edited by Cuddles; 21-01-2013 at 11:58.

17. Back To Top | #97
    Registered User
    Ma bucur ca ai spirit. Chestia e ca unii de pe aici chiar nu sunt tufari. Vezi survive ratio si durata medie pe joc. Scuterone saracul nu joaca td, arty si foarte rar heavy. Are 3k meciuri numai cu Batchat. Tufar nu are cum sa fie din principiu. Whateva, prea mult timp pentru trivialitati. Te las cu misterele tale...

18. Back To Top | #98
    Asa ceva... pur si simplu cateva medium tanks au calcat in picioare tot ce au prins, am revenit la 49% winrate cu Bat Chatillon 25 t (temporar, un meci daca pierd scad la 48 ) In meciul de mai jos am avut profit 25.000 de credite pe const standard!
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails French Tanks - General discussion-shot_029.jpg  

19. Back To Top | #99
    si au urmat multe infrangeri, dar spectaculoase...

Defeat
    Battle: Prokhorovka 22 ianuarie 2013 00:48:17
    Vehicle: Bat Chatillon 25 t
    Experience received: 665
    Credits received: 41.470

20. Back To Top | #100
    Quote Originally Posted by Wembley View Post
    Asa ceva... pur si simplu cateva medium tanks au calcat in picioare tot ce au prins, am revenit la 49% winrate cu Bat Chatillon 25 t (temporar, un meci daca pierd scad la 48 ) In meciul de mai jos am avut profit 25.000 de credite pe const standard!
    Catastrofa echipa cealalta. 0 kills cu "soricelul" da'o'n fasole.

1.  
Page 5 of 10 FirstFirst ... 2345678 ... LastLast

Bookmarks

Bookmarks