Page 78 of 78 FirstFirst ... 286875767778
Results 1,541 to 1,554 of 1554

Thread: Path of Exile [Free to Play] - Discutii generale

1. Back To Top | #1541
    haha. am gasit topicul. am auzit la ult coffee talk sau la etup ama ca exaltul e 100+ chaos pe Legacy League. sick

e panica mare cu manipulators pe softcore. cred ca de asta imi place hardcore (pe langa feelings & fear of death), macar stiu cum e economia (nu doar mai ”curata” dar stiu ca pot vinde si iteme mediocre, pt ca lumea moare)

n-am mai intrat in Poe de trei saptamani. Imi pare rau ca nu am incercat versiunea wither - cast when channeling animate Am un obicei tampit sa ma duc la minotaur, cred ca mereu ma omoara
    DACA intru in beta o sa joc SC, nu are rost altfel. testing some pantheon shit
    Last edited by Capcaunu; 04-04-2017 at 19:04.

2. Back To Top | #1542
    de ce costa sabia asta de 9x mai putin in LSC vs LHC? search results

beta 3.0 in mai cica. am citit o sugestie buna pt trade. sa fie macar un Auction House pt non equipable items

3. Back To Top | #1543
    Pai pe HC sant mai multi summoneri, ca e safe. In SC nu-i bai daca buildul e o gluma, putem sa crapam de 5 ori la boss, ca avem 6 portaluri, wtf...
    Statistically, one out of four men has some form of mental illness. So, if your three best friends are okay...

4. Back To Top | #1544
    exista guilda de romani ? m-ar interesa...

5. Back To Top | #1545
    Registered User Silva's Avatar
    Eu mi-am facut guild, si suntem numai romani, dar putini ... daca vrei, esti binevenit. Dar mari avantaje nu as zice ca sunt, poate acel shared stash ajuta la trade intre guildies ..
    Mi-ar fi placut sa putem juca guild SSF, adica trade numai in guild ...ar fi fost ca o liga de aia privata numai cu cei care vrea omu ..
    I like GAMES !

6. Back To Top | #1546
    sincer nu sfatuiesc pe nimeni sa joace cu romani. am experiente triste. un exemplu ar fi sa imprumute iteme iar apoi sa iasa din ghilda. si nu sunt seriosi. apoi cu ssf guild era o idee deja prezentata de comunitate iar developerii inca se gandesc. oricum asteptam beta la 3.0 sa incercam putin un bleeding gladiator
    TIMESPLITTER

7. Back To Top | #1547
    da-mi numele tau din joc

8. Back To Top | #1548
    Registered User Silva's Avatar
    SirSlayeeeeeeer
    Nu reusesc sa intru f des, dar deobicei seara ora 10 ma prinde prin joc. Daca sunt alti romani care vor in guilda sunt bineveniti. Cat despre cei care fug cu "marfa" din shared stash, pot doar sa rog pe toata lumea sa nu puna acolo lucruri pe care nu vor sa le dea. Eu de ex pun acolo numai iteme care cred eu ca ar putea fi de folos la colegi, si le vendoresc daca nu sunt luate intr-o saptamana ..
    I like GAMES !

9. Back To Top | #1549
    eu vorbesc de imprumut de 6l sau iteme de 10 ex +. in ideea de a le folosi doar pentru a face content mai greu apoi fug cu cascavalul. si nu cunosc 1-2 exemple. 10 +. daca doriti am eu guilda serioasa din 2013 cu fingerrub. acolo se fac mereu donatii si oameni seriosi.
    TIMESPLITTER

10. Back To Top | #1550

11. Back To Top | #1551
    Registered User tziganus2002's Avatar
    Quote Originally Posted by ronaldintzi View Post
    eu vorbesc de imprumut de 6l sau iteme de 10 ex +. in ideea de a le folosi doar pentru a face content mai greu apoi fug cu cascavalul. si nu cunosc 1-2 exemple. 10 +. daca doriti am eu guilda serioasa din 2013 cu fingerrub. acolo se fac mereu donatii si oameni seriosi.
    Salut. Ma intereseaza si pe mine accesul in guilda daca mai este posibil!
    "Nu mă tem de calculatoare. Mă tem de lipsa acestora." Isaac Asimov

12. Back To Top | #1552
    f smecher mini mapul pt 3.0

din cauza celui vechi (current) am pierdut in trecut un run de Chayula (singurul incercat) si 100chaos. pe harta iti arata ca poti trece pe acolo dar de fapt nope

13. Back To Top | #1553
    Nerf hammer pe ES, life primeste ceva buff, forumul e in flacari desi se stia ca e pe felie chestia.
    Beta peste 10 zile, o sa o lalalaie vreo 2 luni, poate prin august 3.0... parerea mea.
    Full life build for teh lulz.
    Pace.
    Statistically, one out of four men has some form of mental illness. So, if your three best friends are okay...

14. Back To Top | #1554
    Mie unul mi se pare aiurea faza cu nerf-ul la CI builds...desi nu am jucat niciodata...pentru ca nu mi-am permis (nu joc atat de mult incat sa fac asa mult currency).
    Nu asta e scopul intr-un ARPG? Sa aduni the best loots ca sa treci ca prin branza prin orice?

Ma interesa mai mult ca sa ai posibilitatea sa ajungi si sa faci endgame cu cat mai multe builds...si aici baietii sunt pe drumul cel bun se pare...vor sa refaca mecanica la reflect, umbla la imunitatile bossilor.

1.  
Page 78 of 78 FirstFirst ... 286875767778

Bookmarks

Bookmarks