Results 1 to 4 of 4

Thread: Abonament!

1. Back To Top | #1

Abonament!

Buna ziua!Ma poate ajuta si pe mine cu o informatie?Am achizionat un ps4 copilului si vreau sa ii fac abonament ps plus.Problema mea este ca nu stiu unde sa imi fac,contul psn:UK,US sau Romania?As dori o indrumare buna si argumentata din partea unui cunoscator avand in vedere ca sunt incepator in ceea ce tine de playstation!Imi cer scuze moderatorilor daca nu am postat unde trebuie!O zi buna!

2. Back To Top | #2
    fa-ti pe ro ca e permis si nu te complici cu coduri ca sa adaugi $ pt PSN US de ex. doar sa nu ii dai liber cu cardul i guess
    "We must take sides. Neutrality helps the oppressor, never the victim. Silence encourages the tormentor, never the tormented." Elie Wiesel

3. Back To Top | #3
    Quote Originally Posted by Capcaunu View Post
    fa-ti pe ro ca e permis si nu te complici cu coduri ca sa adaugi $ pt PSN US de ex. doar sa nu ii dai liber cu cardul i guess
    Multumesc!Dar pe contul Ro beneficiez de aceleasi servicii ca si pe Uk si Us?

4. Back To Top | #4
    Eu am pe UK cu PS plus cumparat de la Altex. Nu stiu daca beneficiezi de aceleasi servicii si pe RO, cert este ca poti folosi cardul personal pentru diverse achizitii, ceea ce nu poti face cu cont UK ori US.

1.  

Bookmarks

Bookmarks