View Poll Results: PS4 Pro - To Be or Not To Be

Voters
21. You may not vote on this poll
  • Da, o vreau si o cumpăr

13 61.90%
  • Nu, nu sunt interesat de Pro

8 38.10%
Results 1 to 8 of 8

Thread: PS4 Pro (Neo)

1. Back To Top | #1
    Registered User tphase's Avatar

PS4 Pro (Neo)

Veți achiziționa noua consolă PS4 Pro?

Da - de ce?
    Nu - de ce?
    IMAWO Inc - aplicatii la cerere pentru Android (smartphone / tablet), solutii software personalizate, consultanta in IT:
    https://www.facebook.com/imawo.inc/

2. Back To Top | #2
    O am deja. Nu am mai folosit o consola pana acum (am avut doar una "Terminator" imediat dupa revolutie). Cred ca nu merita sa mai cumperi prima varianta.

3. Back To Top | #3
    am fost si eu intr-o dilema similara si la momentul respectiv luasem decizia ca nu merita 400-500 lei in plus pt o imagine nitel mai sharp in unele jocuri (nu am 4k)

pe de alta parte, la urmatorul update al doilea gpu o sa fie enabled in toate jocurile si deci fps drop-urile de la bottleneck de placa video o sa fie reduse sau dispar complet.godsend pt jocuri gen bloodborne

4. Back To Top | #4
    Registered User
    Salut. Vreau să-mi cumpăr un ps4 pro. Am încercat azi în toate magazinele( mediagalaxy, Altex, flanco, emag) stocul lor fizic se află doar în depozit și-mi ajunge abia luni în cel mai rău caz,dacă mă hotărăsc. Pe de altă parte am găsit pe olx, un ps4 pro cu 5 jocuri disponibile la prețul de 1900 de lei. Este cumpărat de pe Amazon și cică ar fi garanția internațională. Cât de adevărat este cu garanția ? Este precum Apple? Într-un centru Sony îmi pot rezolva defecțiunea tehnică în caz de ceva ? Nu e vorba neapărat de bani, ci de timpul de așteptare... mi-aș dori să-l testez în weekendul acesta.

Sent from my iPhone using Tapatalk

5. Back To Top | #5
    Registered User ciocanul's Avatar
    Pai e clar, cand iei o consola e bine sa fie ultima versiune.
    A luat careva VR-ul ?
    PlayStation VR – Virtual Reality Headset for PS4
    E 1800 si mai trebuie si move care mai e cam 200 de lei. Nu prea am chef sa dau atata amar de bani mai ales ca sunt putine jocuri. Dar am casca in plan.
    The world ain't all sunshine and rainbows. It is a very mean and nasty place. It will beat you to your knees and keep you there permanently if you let it. You, me or nobody is going to hit as hard as life. But it ain't about how hard you hit, it is about how hard you can get hit and keep moving forward, how much can you take and keep moving forward. That's how winning is done! Rocky Balboa

6. Back To Top | #6
    Nu cred ca merita acum VR ...dar peste un an cand mai cad preturile si avem mai mult content cred ca ar fi misto

7. Back To Top | #7
    Registered User ciocanul's Avatar
    Am incercat un VR in mall, un Oculus Rift. Nu m-a dat pe spate, nu se vede extraordinar. Se vede pixelat, ca si cand ai da luminozitatea mai mica si ai sta la 3 cm de ecran. Singura faza e ca misti capul si iti da senzatia de spatialiate. Pt asta 2000 de lei ? Oculus e mai mult din ce stiu.
    The world ain't all sunshine and rainbows. It is a very mean and nasty place. It will beat you to your knees and keep you there permanently if you let it. You, me or nobody is going to hit as hard as life. But it ain't about how hard you hit, it is about how hard you can get hit and keep moving forward, how much can you take and keep moving forward. That's how winning is done! Rocky Balboa

8. Back To Top | #8
    PS VR e "de bine"! Am incercat azi Shark Encounter si Danger Ball din VR Worlds si Eagle Flight. Mi-a placut mult! Pun un ban deoparte si cumpar. Am inteles ca fara PS Camera nu merge. deci la cei 1800 pe casca se adauga 360 pe camera. PS Move nu sunt indispensabile. Oricum se gasesc foarte greu.

1.  

Bookmarks

Bookmarks