Results 1 to 3 of 3

Thread: Conectare PSN cu Eroare ws-37379-9

1. Back To Top | #1

Conectare PSN cu Eroare ws-37379-9

salut dragi utilizatori ai psn , pe ps4 , cred ca e singura consola care iti da ban pe ip...
    intampina cineva problema aceasta?
    eu de 1 an de cand o am numai asa imi face ..
    sunt eu si fratele meu , fiecare cont diferit , delogare cum trebuie . turn off
    cateodata sta si zile la rand fara sa ne dea ban
    dar cand o apuca , trebuie sa sun la psn ro, acum ei si-au inchis programul cu call center vad..,e joi la amiaza..., la email nu bag mana in foc ca mi-ar raspunde

asta e un mail de anul trecut cu numar de referinta , deci ei nu blocheaza ...dar blocheaza...
    Vă mulțumim pentru că ați contactat suportul PlayStation.

Referitor la cazul Dumneavoastră, în urma verificărilor efectuate a fost confirmat că, IP-ul pe care îl utilizați nu este blocat în sistemul nostru.

În această situația, este posibil ca problema să se datoreze de la router-ul/modem-ul utilizat sau chiar de la furnizorul de internet, fiind recomandat să luați legătura cu acesta pentru verificări suplimentare.

Cazul Dumneavoastră a fost înregistrată în baza noastră de date cu următorul număr de referință: 160531-004039

intampina careva problema asta ,... , e vreo sansa de rezolvare , cateodata imi vine sa uit de cei 1800 lei si sa pun toporul pe ea....
    YM : romario_power

0721923089

2. Back To Top | #2
    cand incerc sa intru din laptop pe o pagina de-a lor
    Access Denied

You don't have permission to access "http://account.sonyentertainmentnetwork.com/" on this server.
    Reference #18.4fb3f748.1496317000.13fda359

0721923089

3. Back To Top | #3
    incerc si cu metoda swap de net de pe telefon si peurma imediat pe reteaua wifi din casa , ma da jos din joc... , altii spun ca ar merge , dar nu...
    mai am o varianta cu oshtoto wifi hotspot dar imi trebuie un VPN cu banda mare... cunoaste careva un vpn free?

0721923089

1.  

Bookmarks

Bookmarks