Page 5 of 78 FirstFirst ... 23456781555 ... LastLast
Results 81 to 100 of 1547

Thread: Clubul PlayStation 4 (informatii/stiri/intrebari/raspunsuri)

1. Back To Top | #81
    Registered User k0Lo's Avatar
    This item will be released on December 31, 2013 ....... hmm

Amazon.com: PlayStation 4: Video Games
    Nr. Tel :0724.711.729

Foloseste codul de voucher JLGYTMMV in comenzile tale la PC Garage si vei primi discount 1%!

2. Back To Top | #82
    Registered User LoCKEd96's Avatar
    Interesant pret doar 400 $ ? In Romania cred ca o sa coste 500 $ )

3. Back To Top | #83
    In europa e 399e, se poate face precomanda pe amazon ger

4. Back To Top | #84
    Banned
    Quote Originally Posted by robE View Post
    In europa e 399e, se poate face precomanda pe amazon ger
    Pret bun.

5. Back To Top | #85
    Registered User slicker's Avatar
    Quote Originally Posted by Alexxx^_^ View Post
    hehe daca ar face si jocuri sa suporte ar fi ideal
    /facepalm : scrie clar ca jocurile vor suporta nativ.../

Oricum poza cica e fake.
    Last edited by slicker; 11-06-2013 at 14:42.

6. Back To Top | #86
    Quote Originally Posted by alywan View Post
    Se pare ca sfarsitul PC-urilor este mai apropiat decat credeam...
    da. cum iese cutia asta de conserve, cum nu o sa mai cumpere lumea pc-uri, iar developerii o sa lucreze exclusiv pentru console.

7. Back To Top | #87

8. Back To Top | #88

9. Back To Top | #89
    Exact, si developerii vor face jocuri de pe aragaz si tu vei mai putea posta pe forum de pe mandolina.

10. Back To Top | #90
    Registered User ciocanul's Avatar
    Sfinte rahat, asta se dicuta in jurul consolelor de azi in principal: daca poti sa joci sau nu offline sau daca poti sa imprumuti/vinde un joc. Bine ca mi-am vandut PS3-ul, deja vad producatorii o iau razna.

Share button e noua chestie in care vad ca vorbesc ca de vreo chestie suprema. Impart prinscreen-uri si filmez, o chestie noua care intereseaza pe toata lumea cat ii intereseaza si daca mustele vad in culori sau nu.
    E un PC intr-o carcasa lucitoare si atat. Sper sa lase ca feature sa intalezi si windows pe ea.

Ma gandesc uneori ca producatorii de jocuri sunt tare fraieri. Ar trebui sa se adune toti cei grei, sa puna mana de la mana si sa-si faca un sistem de operare linux based beton si dedicat pe jocuri si sa se pise si pe M$ si pe Sony.

Asa consola arata fain, imi place design-ul dar aduce prea putine noutati ca se justifice o noua serie de PS. Hard-ul de la PS3 eu zic ca inca ar mai fi facut fata macar un doi ani la seriile de jocuri.
    The world ain't all sunshine and rainbows. It is a very mean and nasty place. It will beat you to your knees and keep you there permanently if you let it. You, me or nobody is going to hit as hard as life. But it ain't about how hard you hit, it is about how hard you can get hit and keep moving forward, how much can you take and keep moving forward. That's how winning is done! Rocky Balboa

11. Back To Top | #91
    Ză Doctor doctor46's Avatar
    da..go figure ca asta se discuta...e unul din avantajele consolei asupra PC-ului...pe consola joci un joc iar apoi il poti vinde..pe cand pe PC nu-l mai poti vinde in veci,se leaga de contul de Origin/Steam/Uplay/whatever service

si bineinteles alt avantaj exclusivitatiile..jocuri cum n-or sa fie in veci pe PC....uncharted,god of war,red dead redemption sunt doar console..

12. Back To Top | #92

13. Back To Top | #93
    Registered User
    PS4 Is Region Free, But Online Multiplayer Requires PS+ Subscription

Un amanunt interesant zic eu, ar fi avantajos pentru noi sa cumparam consola pe dolari , iar in legatura cu anual / monthly fee, sper sa ofere si calitate la retea de banii aia.
    PS4 Is Region Free, But Online Multiplayer Requires PS+ Subscription - Interest - Anime News Network

14. Back To Top | #94
    50e pe an nu mi se pare nush ce...tinand cont ca si primesti un joc indie pe luna pe gratis, nu ca ar fi nush ce calitate dar sunt cateva interesante.

15. Back To Top | #95

16. Back To Top | #96
    Registered User LoCKEd96's Avatar
    19 milioane la noi ) mi se pare destul de scump, sper sa mai scada preturile

17. Back To Top | #97
    Interstellar C-TR's Avatar
    Ce inepție ai reușit să scoți... Tare aș vreau cum o sa te joci pe console fara un PC care sa creeze acele jocuri. PC-ul nu o să moară vreodată
    Intel Core I5 2500K | ASUS P8H77-V LE | TEAMGROUP ELITE 4x2 GB RAM DDR3 | FORTRON AURUM GOLD 600W | Sapphire R9 380 Nitro | Intel SSD F520 120GB

18. Back To Top | #98
    Banned
    Quote Originally Posted by mazzmoras View Post
    PS4 Is Region Free, But Online Multiplayer Requires PS+ Subscription

Un amanunt interesant zic eu, ar fi avantajos pentru noi sa cumparam consola pe dolari , iar in legatura cu anual / monthly fee, sper sa ofere si calitate la retea de banii aia.
    PS4 Is Region Free, But Online Multiplayer Requires PS+ Subscription - Interest - Anime News Network
    Mai bine cumperi consola din Romania, ai 2 ani garantie. Daca o cumperi de afara o sa ai 1 an garantie.

19. Back To Top | #99
    Registered User Calliope's Avatar
    Are PS4 net browser?

20. Back To Top | #100
    Daca ps3 a avut, mi greu sa cred ca ps4 nu va avea.

1.  
Page 5 of 78 FirstFirst ... 23456781555 ... LastLast

Bookmarks

Bookmarks