Page 17 of 17 FirstFirst ... 714151617
Results 321 to 336 of 336

Thread: Clubul Xbox One (informatii/stiri/intrebari/raspunsuri)

1. Back To Top | #321
    Quote Originally Posted by Scorpio View Post
    Conteaza pe ce tara imi fac contul ?
    Da,trebuie sa il faci pe uk ca sa te poti juca online.

2. Back To Top | #322
    Registered User
    Sal, am încercat sa cumpăr Dirt 3 dar nu ma lasă, îmi zice ca regiunea nu este suportata, am
    Am schimbat regiunea în mai multe tari și tot degeaba??
    Știe cineva care este problema?
    Tnx

3. Back To Top | #323
    Registered User Papillon's Avatar
    Daca cumperi jocurile compatibile cu Xbox Play Anywhere de pe Windows Store o sa le poti juca pe consola? Avand in vedere ca iti trebuie cont de UK dar tu le iei pe contul de Romania in lei.
    O sa pot sa folosesc ID-ul pe care il am deja pentru XBOX PC sau contul meu de Microsoft pe Romania?
    „Sinceritatea face ca si cea mai umila persoana sa devina cu mult mai valoroasa decat cel mai talentat ipocrit.” Charles Haddon Spurgeon

4. Back To Top | #324
    Registered User
    K, multumes
    Am mai cumpărat jocuri dar am cumpărat pe id meu, pe UK )
    In lire

5. Back To Top | #325
    am si eu o problema ,am introdus passu la contul xbox gresit de mai multe ori si nu imi trimite sms pe tel cu codul de resetare.
    ce pot sa fac?

6. Back To Top | #326
    Registered User z3wl's Avatar
    Ce jocuri recomandati pentru local multiplayer sau co-op? Pe romaneste am 2 controllere la xbox one si as vrea sa joc ceva cu prietena, sau vreun amic care poposeste la mine. Inafara de fifa, MKX..

7. Back To Top | #327
    Registered User Papillon's Avatar
    Brothers: A Tale of Two Sons, Lovers in a Dangerous Spacetime, DIVINITY ORIGINAL SIN, DEAD OR ALIVE 5 Last Round.
    „Sinceritatea face ca si cea mai umila persoana sa devina cu mult mai valoroasa decat cel mai talentat ipocrit.” Charles Haddon Spurgeon

8. Back To Top | #328
    Registered User z3wl's Avatar
    Multumesc mult

9. Back To Top | #329
    Diablo 3, Gears of Wars, Lego, Rocket League, SW Battlefront

10. Back To Top | #330
    With the Power of My Mind
    I make the End of this sentence disa
    6D | 85mm 1.2L | I7700K | GTX1080SC | PS4Pro | One S | LG65C6

11. Back To Top | #331
    Buna seara. Postez aici caci am o nelamurire si nu am reusit inca sa ma dumiresc tot cautand. Am primit o oferta de la cineva cu o consola Xbox One ce are majoritatea jocurilor in format digital, cat si valabilitate sase luni la Xbox Live. Imi suna tentant, insa nu stiu care este procedura in momentul achizitiei. Se face transfer de cont, sau doar se schimba parola de la Xbox Live? Jocurile digitale sunt atasate consolei sau contului?

12. Back To Top | #332
    Asamblat in Romania CdinT's Avatar
    Jocurile sint atasate contului ceea ce inseamna ca cel care vinde consola va pierde username-ul si gamerscore-ul aferent contului. Va trebui sa schimbati acolo pe loc adresa de mail si parola contului si sa stearga modalitatea lui de plata. Cred ca asta ar fi tot. Ulterior pt o suma modica va puteti schimba si username-ul daca nu-l agreati pe cel al fostului propietar.

Sent from my iPhone using Tapatalk
    blog cristache: It's about flights of fantasy. And the nightmare of reality. Terrorist bombings. And late night shopping. True Love. And creative plumbing.

13. Back To Top | #333
    salut! am cumparat un xbox one, cu ceva jocuri pe hard disk. Nu am stiut initial faptul ca cere conectare la contul utilizator pentru a putea fi rulate. Acum Stau si ma uit la acele jocuri, cumparate in format digital, care necesita conectare la contul xbox live pentru a rula ... exista vreo posibilitate sa pot afla passwordul acela neavand nimic altceva decat contul de email (fara acces la el binenteles).

14. Back To Top | #334
    Registered User scutyjunior's Avatar
    Daca vanzatorul nu iti da parola nu poti recupera jocurile, contul de microsoft fiind personal si trebuia procedat ca mai sus - modif parola cu el de fata, altfel jocurile ii raman atasate contului sau si daca a activat setarile de securitate orice miscare pe consola necesita introducere username si parola.

15. Back To Top | #335
    salut, voi de unde va cumparati jocurile?
    I expect nothing. I fear no one. I am free.

16. Back To Top | #336
    Salut, am si eu intrebare, mi-ar functiona consola Xbox One pe un monitor DVI/ VGA daca as cumpara un adaptor dvi - hdmi? Multumesc

1.  
Page 17 of 17 FirstFirst ... 714151617

Bookmarks

Bookmarks