Page 10 of 10 FirstFirst ... 78910
Results 181 to 186 of 186

Thread: RiP - ArcheAge Romanian PvP Guild - F2P/Patrons/Crafters/Traders

1. Back To Top | #181
    Banned
    ok, inkei un capitol, asta nu inseamna ca ma las batuta,dar jegul de xerxex si tagma lui de rahati din guilda rip , poate, nu toti dar in general sant niste idioti ...ever, si masterul lor yama e un gunoi uman

2. Back To Top | #182
    Registered User ecsodus's Avatar
    Quote Originally Posted by federova View Post
    daca as putea teas
    termina-ti propozitia. te rog doar nu te-a oprit nimic pana acum

si inca ceva... de unde stii ca sunt in general? ai vorbit cu fiecare in parte? Pentru ca eu chiar am dat de unele persoane chiar f ok (cu care am impartit obiecte, ne-am ajutat reciproc, am vorbit si pe mes, ne-am si sunat la telefon chiar daca ne despartea o juma de continent...)

3. Back To Top | #183
    Banned

---------- Post added at 17:49 ---------- Previous post was at 17:47 ----------

ma exodus, cu tine chiar nu am ce vorbi, ce sa-ti spun?

ok esti un baiat de treaba

4. Back To Top | #184
    Banned
    Quote Originally Posted by federova View Post
    si masterul lor yama e un gunoi uman
    Eu sunt un gunoi uman???

sau ai vrut sa scrii si "masterul lor, yama, e un gunoi uman" ???

Da-mi de stire, ca nu stiu la ce te referi...adica ori suntem prieteni si muncesc la tine pe ferma ori sunt un gunoi uman. )

5. Back To Top | #185
    Registered User ecsodus's Avatar
    nu am avut nicio tangenta cu xerxes in afara de cateva trade runs. Daca restul sunt suparati pe el e treaba lor, eu cat am stat in rip is am facut leveling m-am distrat...Apai dupa nah incepeau problemele care ar fi fost in majoritatea ghildelor(toata lumea are un timp limitat si mai mult ca sigur nu te vor ajuta,sau mai degraba nu-si vor pierde timpu cu altii)...

@yama ..lol , daca gunoiul e bun pt ferme imagineaza-ti ce fertilizer bun e gunoiul uman #justfarmguysthings )

6. Back To Top | #186
    Pauză de reculegere până rezolv niște lucruri mai presante, după care o să mă întorc să ofer niște vacanțe îndelungate unor membri de seamă de pe aici.

Soon™
    I put enough expectations on myself that I really don't have to worry about all of that other stuff

1.  
Page 10 of 10 FirstFirst ... 78910

Bookmarks

Bookmarks