Page 2 of 10 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 21 to 40 of 186

Thread: RiP - ArcheAge Romanian PvP Guild - F2P/Patrons/Crafters/Traders

1. Back To Top | #21
    Registered User
    Quote Originally Posted by bossaru View Post
    aoleu e coada mare???
    Mai ceva ca la lansarea ultimului iphone

2. Back To Top | #22
    Registered User ecsodus's Avatar
    baieti...imi pare rau,cred ca azi nu ma pot alatura

3. Back To Top | #23
    Registered User
    Bine ca ajung acasa peste 4-5 ore....ca ma enervam aiurea...asa se mai linistesc apele

4. Back To Top | #24
    kyprosa e singurul cu que...doar 300 de insi momentan) am fiost f rapid

5. Back To Top | #25
    Nick anterior: Florinmocanu
    Au mai deschis azi iar un server de EU, ca sa mai imprastie jucatorii patrons. Guildele ce au ratat startul de vineri au fugit pe realmul nou cu siguranta.

6. Back To Top | #26
    Nick anterior: SKULLY Mæphisto's Avatar
    Ma pish pe serverele lor de 2 bani...

Ce retardati astia de la Trion, si niste rupti in coate, nu-s in stare sa bage niste bani in servere.
    ☠ ☠ ☠ ☠ ☠ ☠

7. Back To Top | #27
    inca 9min
    Daca dai, / nu ai; / daca nu dai, / esti om rau

8. Back To Top | #28
    Banned
    Suntem aproape 50 in guilda...iar mumble bubuie de conversatie.

Multumim TRION!!!

9. Back To Top | #29
    Registered User
    Quote Originally Posted by Yamamoto View Post
    Suntem aproape 50 in guilda...iar mumble bubuie de conversatie.

Multumim TRION!!!
    Bine ca nu ai scris multumim partidului Trion :P Bine ca avem doar 3000-4000 qeue ca altfel bubuia si mai tare mumble, cred ca lua foc
    Gramatica mea nu se simte bine astazi, are gripa porcina

10. Back To Top | #30
    3800 queue Os !

11. Back To Top | #31
    ora 1 imediat si mai tre sa stau o ora pe putin! argh ...

cred ca tre sa facem o ghilda separat pt queue...ca sa jucam alte chestii in timp ce asteptam sa jucam archeage

12. Back To Top | #32
    Nume in joc - Dragosh, Daggerspell, am primit inviteul deja

PM; tel 0742143058 - Dragos

13. Back To Top | #33
    Banned
    Bine ai venit!

14. Back To Top | #34
    Ok, am reusit sa iau si eu Patron, sunt level 18, as vrea sa am si eu un loculet de ferma. Casa nu cred ca am nevoie momentan... Ce sanse am sa mai gasesc si eu un slot? (doar ca sa imi growuiesc my crops and shit, cred ca merg pe alchemy). Tips anyone?

15. Back To Top | #35
    Registered User
    Quote Originally Posted by Nottorious_91 View Post
    Ok, am reusit sa iau si eu Patron, sunt level 18, as vrea sa am si eu un loculet de ferma. Casa nu cred ca am nevoie momentan... Ce sanse am sa mai gasesc si eu un slot? (doar ca sa imi growuiesc my crops and shit, cred ca merg pe alchemy). Tips anyone?
    Precum am spus pe alte threaduri NU CUMPARATI acum patron status, asteptati minim o luna doua, sa se aseze lucrurile, sa rezolve problemele, sa se cearna jucatorii seriosi de cei care incearca un nou mmo, din pacate, asa cum spun baietii in joc nu sunt locuri libere, eventual daca ai avea gold ai putea incerca sa cumperi un loc de la cei ce au facut rush, asta nu mi-a placut mie la mmo asta, trebuiau limitate locurile, sa dea o sansa si celor care vor cumpara patron status ulterior.

16. Back To Top | #36
    Banned
    1: Auroria cand se deschise si e cropul tau
    2: Te alipesti unui patron si impartiti ferma.
    3: Nu stiu sa mai fie locuri, insa daca te plimbi printre case, ferme, tine aia inventar, scoate-o si vezi daca se mai potriveste, cine stie pe cine prinzi cu ferma ridicata

17. Back To Top | #37
    Nick anterior: Florinmocanu
    Quote Originally Posted by kolonelu View Post
    Precum am spus pe alte threaduri NU CUMPARATI acum patron status, asteptati minim o luna doua, sa se aseze lucrurile, sa rezolve problemele, sa se cearna jucatorii seriosi de cei care incearca un nou mmo, din pacate, asa cum spun baietii in joc nu sunt locuri libere, eventual daca ai avea gold ai putea incerca sa cumperi un loc de la cei ce au facut rush, asta nu mi-a placut mie la mmo asta, trebuiau limitate locurile, sa dea o sansa si celor care vor cumpara patron status ulterior.
    e 100 de gold 2 x APEX la AH pentru 1 luna de patron. La lvl 40 aseara in 3 ore de questing am facut 20 de gold, deci gold nu e chiar crima de facut si recomandarea mea pentru orice f2p, ignorand problema queue-ului (care ar putea face patron status tentant din prima pentru queue mult mai rapide), ar fi sa faceti 50 si cu gold-ul strans din lvling sa va cumparati patron. Easy si fara vreun cost.

Spor la leveling tuturor.

Preturile in vreo luna vor fi mai mari in joc ptr 2 x Apex datorita inflatiei naturale a jocului, dar la lvl 50 gold-ul se face chiar ok, un f2p daca sta la low lvl isi face rau singur, lvl 50 direct si apoi e easy sa obtii patron in cateva zile de gold farm.

18. Back To Top | #38
    Patronul l-am luat si pentru labor si queue... fun story, eram logat cu TeamViewer de la servici incepand de la ora 11, m-am lacomit in loc sa stau in char select screen sa stau ingame, a aparut meeting surpriza si am luat dc ca trecusera 45 de minute. Am intrat la 1970 or smth in queue si 25 de minute mai tarziu sunt pe 1650 (asta cu patron). Sper sa intru pana la 7...

19. Back To Top | #39
    Registered User
    Quote Originally Posted by Nottorious_91 View Post
    Patronul l-am luat si pentru labor si queue... fun story, eram logat cu TeamViewer de la servici incepand de la ora 11, m-am lacomit in loc sa stau in char select screen sa stau ingame, a aparut meeting surpriza si am luat dc ca trecusera 45 de minute. Am intrat la 1970 or smth in queue si 25 de minute mai tarziu sunt pe 1650 (asta cu patron). Sper sa intru pana la 7...
    Pai lumea spune ca labor poti sa cumperi cu gold parca, sunt niste potiuni nu stiu cum, am intrat azi in joc am bajmajit ceva pana la level 10 si apoi a trebuit sa plec.

20. Back To Top | #40
    Banned
    e o bataie de joc din partea celor de la trion, cum dumnezeu sa te conectezi la server cand tot timpul este in queue?

1.  
Page 2 of 10 FirstFirst 12345 ... LastLast

Bookmarks

Bookmarks