Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 20 of 60

Thread: Neba

1. Back To Top | #1

Neba

Salut la toata lumea . Cine vrea sa se apuce pe un server fresh ca sa zic asa , va asteptam pe neba , faction east ( Firran) . Pana acuma joaca : eu ( Deleu)
    Reddox
    Perseis

2. Back To Top | #2
    Banned
    Deleeeeeeeeuuuuuuuuuuuuu, unde te-ai dussssssssssss....asa tanarrrrrrrrrrrr

3. Back To Top | #3
    Nick anterior: Magnum
    Pe topicul cu f2p deja am inceput sa ne organizam. Kolo e pe felie si deja am discutat despre formarea unui guild. Ar fi bine insa sa ne adunam cu totii pe un singur topic, altfel ne pierdem complet.

/Shadyelf

4. Back To Top | #4
    Registered User
    Sunt de acord sa discutam aici, nu ma deranjeaza deloc, deci avem urmatoarele lucruri de discutat:
    1.Nume pentru guilda, propuneti! pana diseara, cand vom fi majoritatea online sa gasim un nume propunerea mea The Untouchables, sau Untouchables
    2.Gandim un plan comun de actiune sau vedem unde ne duce apa ? Din experienta mea varianta 2 inseamna moarte sigura.
    Gramatica mea nu se simte bine astazi, are gripa porcina

5. Back To Top | #5
    Eu personal as vota tot pt RIP, e bine si pt cazul in care ar fi unii de pe Kypro care ar vrea sa vina la noi si astfel s-ar simti acasa. Untouchables suna cam prea ingamfat .. parca cere gank si palme. As merge pe ceva mai sarcastic gen unicorns, laughing goons etc.

Planul initial ar fi sa facem level cat mai rapid, macar pana la 30 cand am putea incepe trade runs in echipa. E server nou, deci gank de la cei cu 50 si mega armuri e relativ redus. Tragem tare sa facem goldeanu pt a lua apex si dupa aia ne putem organiza mai in detaliu in legatura cu profesiile, locuri pt case &shit. Zic eu ...

6. Back To Top | #6
    Registered User
    Mi se pare lipsit de originalitate sa ne numim RIP, daca vroiam sa ma numesc tot RIP stateam pe Kyprosa linistit in qeue, orice nume ai da jocul da gank si palme, asa ca decat sa imi iau si gank si un nume de care sa rada toti mai bine ingamfat, si sigur pe mine dar este doar parera mea.

7. Back To Top | #7
    Registered User Camarades's Avatar
    Oameni buni, hotarativa odata unde vom purta discutiile pe forum, peste vo 2 zile ne trezim cu alt topic cu numele la clan/guilda...

Sugestie: laughing coffin
    Banii aduc fericirea si alte chestii de alea frumoase.

8. Back To Top | #8
    Eu pot intra peste 10 ore , atunci mi se sterge un caracter de pe Kyprosa . Eu am deja patron , deoarece am cumparat cu apex-uri de pe kyprosa . Eu zic sa ne alegem fiecare cate o profesie . Eu personal o sa fac Alchemy . Pana ne strangem mai multi ar fi bine daca ne-am alege o singura profesie diferita fata de celalalt .

9. Back To Top | #9
    Quote Originally Posted by Camarades View Post
    ...

Sugestie: laughing coffin
    Merge.

Si de discutat/organizat o facem aici. Acuma suntem impartiti pe 2 servere, Kyprosa si Neba .. cei de pe Neba si toti care vor sa vina in guild sa posteze aici.

10. Back To Top | #10
    Registered User
    si cati suntem in total

11. Back To Top | #11
    sa-mi dea add toti pe skype care o sa intre pe neba : badescu.andrei98

12. Back To Top | #12
    Cred ca suntem deja 10 .. azi seara ori maine sper sa putem face guild. Dati cu parerea la nume guild...

13. Back To Top | #13
    Registered User
    Pana acum avem asa

RIP
    THE UNTOUCHABLES
    LAUGHING COFFIN

Si lista este deschisa in continuare, daca nu reusim sa alegem un nume, o sa facem o alegere random.

14. Back To Top | #14
    RiP - se exclude , in opinia mea nu are rost sa copiem acelasi nume
    Laughing Coffin - Guild din SAO
    Sa mai vina cineva cu propuneri

15. Back To Top | #15
    Pagans

16. Back To Top | #16
    Registered User
    Tenebra

---------- Post added at 10:47 ---------- Previous post was at 10:45 ----------

Onix

---------- Post added at 10:48 ---------- Previous post was at 10:47 ----------

DREAMWALKERS

---------- Post added at 10:49 ---------- Previous post was at 10:48 ----------

Crusader's Order

---------- Post added at 10:49 ---------- Previous post was at 10:49 ----------

Order of the Vile Raiders

---------- Post added at 10:51 ---------- Previous post was at 10:49 ----------

Thunder Killers ( Keepers)

---------- Post added at 10:58 ---------- Previous post was at 10:51 ----------

The Guardians of star

---------- Post added at 10:58 ---------- Previous post was at 10:58 ----------

Midnight Stalkers

---------- Post added at 10:59 ---------- Previous post was at 10:58 ----------

The Holy Graal

17. Back To Top | #17
    Chicken Chasers
    Last edited by MotanulBiped; 26-09-2014 at 13:37.

18. Back To Top | #18
    Guardians of Death ; United Force

19. Back To Top | #19
    Banned
    Fat boys cant run! Best guild name ever!

20. Back To Top | #20
    Registered User
    O singura propunere va rog din partea fiecaruia! Diseara actualizam lista si votam! Numele romanesti nu ne plac ?

1.  
Page 1 of 3 123 LastLast

Bookmarks

Bookmarks