Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 21 to 40 of 60

Thread: Neba

1. Back To Top | #21
    Banned
    "Douashaormasioapaplata" ????

Mark my words: Queue pe serverul NUBa in maxim 14 zile incepand de astazi Sunt cuiros, ce se intampla dupa...iar va mutati ?

2. Back To Top | #22
    Quote Originally Posted by kolonelu View Post
    O singura propunere va rog din partea fiecaruia! Diseara actualizam lista si votam! Numele romanesti nu ne plac ?
    Nu chiar. Nu-mi place sa ma injure orice idiot in joc.

Just saying ....

3. Back To Top | #23
    Banned
    Quote Originally Posted by etre View Post
    Nu chiar. Nu-mi place sa ma injure orice idiot in joc.

Just saying ....
    in fine a fi injurat, chiar este romantic, asta chiar nu ma intereseaza, deci eu am vrut doar sa stiu unde sa ne adunam , adica factiunea, in rest nume la guild se poate spune care va face voua placere, deci toata suflarea a optat pentru WEST

4. Back To Top | #24
    Registered User
    Da, se pare ca toata lumea a venit pe factiunea de west, si NU nu va fi qeue pe Nebe Yama, o sa fie cald si bine,
    Gramatica mea nu se simte bine astazi, are gripa porcina

5. Back To Top | #25
    Banned
    Hmm, cum toata lumea? Deleu face trade runs cu noi la ora asta Hai sa facem pariu alege miza

6. Back To Top | #26
    Registered User
    ok hai pe West dar sa nu ne trezim dupa ca ne mutam ca unii poate isi pun patron ...si e aiura dupa ( aia din west care sunt mai exact ) ?

---------- Post added at 12:33 ---------- Previous post was at 12:32 ----------

un ID skype sau teamspeak unde ne strangem eu sunt acasa imi pot face caracter

7. Back To Top | #27
    Banned
    Quote Originally Posted by Yamamoto View Post
    Hmm, cum toata lumea? Deleu face trade runs cu noi la ora asta Hai sa facem pariu alege miza
    chiar nu stiu de unde atata interes din partea mariei tale.
    ..sant catziva sau mai multzi, nu le stiu numarul , care au decis ca serverul kyprosa e bataie de joc cu queue lui cu tot .

pana aicia cred ca am fost destul de explicita!!!!!!
    restul ei decid unde si cum vor juca

8. Back To Top | #28
    Registered User
    Quote Originally Posted by Yamamoto View Post
    Yama, deja la voi pe server este qeue, deci ma lasi, mai vedem noi maine si poimaine cu cine face trade runs, si in fond nu obligam pe nimeni sa vina cu noi, cine doreste este primit cu drag !

9. Back To Top | #29
    Banned
    Quote Originally Posted by Zabuzza View Post
    ok hai pe West dar sa nu ne trezim dupa ca ne mutam ca unii poate isi pun patron ...si e aiura dupa ( aia din west care sunt mai exact ) ?

---------- Post added at 12:33 ---------- Previous post was at 12:32 ----------

un ID skype sau teamspeak unde ne strangem eu sunt acasa imi pot face caracter
    Dar sunt cativa dintre F2P care au patron!! DELEEEEEEEEEEEEEEUUUU, de ce trisezi?

Deleu, chiar a vrut sa se dea mare si tare si a zis ca mainul lui o sa fie pe Kyprosa si ca joaca cu voi sa-l ajutati sa-si mai ia cateva Apex.

Ce inseamna ca este primit cu drag? Ii oferiti ajutorul cum??? 15-20 de Patroni pot da materiale si am dat materiale cui a avut nevoie. Il asteptati cu drag sa-l invitati sa-si farmeze cativa struguri si carne cu care sa-si faca un pack? Pai noi in curand incepem Naval Trade RUNS cu Nava de transport pe care incap 30 packuri parca....si voi mergeti pe jos ?

---------- Post added at 16:07 ---------- Previous post was at 16:02 ----------

va purtati de parca sunteti evadati de pe vreo plantatie....sa mor in loc sa mai asteptati putin sa rezolve astia cu queue si noi sa facem primul Tradeship aparat de clipere and stuff cu alti playeri cu packuri...voi mergeti sa o luati de la capat sa plantati 10 orez pe fermele publice.

This...this....this doesnt make any sense.

10. Back To Top | #30
    De unde atâta suferință? Of, of, of.

11. Back To Top | #31
    Banned
    Welcome to CG, BRO!!! INGIOI IoR STEI!

12. Back To Top | #32
    Registered User strumfi's Avatar
    Yamamoto , lasa-i sa mearga unde doresc. Ce rost are sa stea in un loc unde nu le place ? Lasa-i in pace , nu ii mai trola ca oricum nu o sa isi schimbe decizia, trebuie sa se organizeze , au altele pe cap.
    Procesor Intel I5-4670 @ 3.4 GHZ , placa de baza Gigabyte GA-B85-HD3 ,ASUS GeForce GTX 980 Ti, Memorii Corsair XMS3 8GB DDR3 1600MHz CL9 Dual channel kit , carcasa Aerocool XPREDATOR X3 Evil Black Edition , hard disk Hard disk Seagate Desktop HDD 2TB 7200RPM 64MB SATA-III, SSD Toshiba THNSNHxxxGCST 128GB SATA-III 2.5 inch

The happy life be these : the quiet mind , the equal friend, no grudge , no strife , wisdom joined with simplicity,the night discharged of all care.

13. Back To Top | #33
    Yama ai si tu dreptate, nu zice nimeni. Dar dupa cat de entuziasmat am fost la inceput pe atat de tare ne-am dezumflat vazand ca efectiv nu putem juca. Am stat 2 zile pe Ky miscand mouse-ul tot din 30 de minute, dar te saturi si de asta ... Am un job deja, nu vreau sa stau stresat toata ziua ca imi pierd locul in lista de asteptare
    Si nu e vorba de bani aici (am platit prea mult la WoW ca sa mi se para relevant o subscriptie aici), insa efectiv cand ajungeam seara de la job si incercam sa intru vedeam queue de 4000+ si mi se taia orice pofta de joc (sau de a incerca sa joc). Inca am char-ul waiting pe K, insa pana nu se va putea intra si juca omeneste nu cred ca se va stresa lumea sa stea la coada.
    Si prefer sa joc o bucata F2P sa vad un pic mai mult din joc/posibilitati si apoi sa ma decid. Oricum in 2-3 saptamani se mai aseaza lucrurile, se mai distribuie populatia si teoretic queue ar trebui sa fie mai mic, sa devina fezabil sa ne putem loga pe K in conditii decente.
    My2c

L.E. In momentul asta am pe Ky 730 in fata la logare. Sunt curios cat are un patron acum si cat are la ora 21.
    #1>[I7-4790K-NH-D15-HeroVII-16GBHyperX-Evo500GB-1TBWD-290TriX-Dell27-BenQ24-Dell22-X-850W-NZXT]
    #2>[I5-2500K-HR-02-MSI Z68A-16GBHyperX-CorsairPro128-640GBWD-AMD6950+AcceleroXIII-XonarD1-Dell22-X-660W-Antec]
    #3>[C2D-8400-Ninja-P5K-4GB-Samsung1TB-8800GT+AcceleroS1-SBX-Fi-Dell22-Enermax370]

14. Back To Top | #34
    Registered User
    Eu personal am toata bunavointa, dar sunt avantaje si dezavantaje ,cat sa mai stau la ore de varf in qeue ? am si eu rabdarea mea, personal m-am saturat sa tot astept sa intru, in fine, voi mai luati in calcul ca sunt oameni care astazi intra prima oara, nu fiti HATERI, Kyprosa este inchis momentan, nu se pot face caractere noi, ce ati vrea sa faca oamenii astia ? sa astepte o jumatate de an pana rezolva astia problema ?este remarcabil faptul ca doriti sa ajutati oamenii, aveti respectul meu pentru asta, dar lasati ca fiecare sa decida ce este mai bine pentru el.

Revenind la numele guildei in momentul asta avem asa:

THE UNTOUCHABLES
    LAUGHING COFFIN
    PAGANS
    CHICKEN CHASERS
    RIP

15. Back To Top | #35
    Nick anterior: Florinmocanu
    E foarte bine ca faceti un guild pe Neba, mai ales ca serverele vechi sunt closed momentan, lumea noua ce de abia acum intra pe CG si afla de joc/guild etc... nu are unde si cu cine sa joace.

Eu totusi sper ca in scurt timp sa se deblocheze Kyprosa si queue-urile pentru f2p sa fie mici sau inexistente si sa reveniti cu toti, mic si mare pe Kyprosa, unde aveti o guilda mare ce va poate ajuta. Forta e in grup.

16. Back To Top | #36
    pana la urma pe Neba ce guild se face???

17. Back To Top | #37
    <joke class="Relax" id="TakeItEasy" title="HaveAShaorma">

Cine se mai muta pe Neba sa dea cerere in scris tovarasului Yamamoto, sa explice de ce a ales acel server si de ce isi permite sa nu aiba aceeasi parere ca a lui, care este in mod evident adevarul integrat in absolut, calea catre nirvana, bacon invelit in ciocolata, etc.

Va rog frumos. Dati-mi voie... Dragi tovarasi, DATI-MI VOIE! Uite Leano, ce prosti!*

*Pentru cei mai tineri, care nu stiu despre ce aberez: https://www.youtube.com/watch?v=wWIbCtz_Xwk&t=03m

</joke>

18. Back To Top | #38
    Registered User
    Quote Originally Posted by drthrax2012 View Post
    pana la urma pe Neba ce guild se face???
    Se face o noua guilda de romani, pentru ca nu exista qeue, iar jucatorii noi nu pot sa intre pe Kyprosa, iar serverul se numeste NEBE nu Neba, rugam un moderator sa modifice, sa nu rada lumea de noi!
    Last edited by kolonelu; 26-09-2014 at 17:11.

19. Back To Top | #39
    cui dau ingame wisper sa ma invite in guilda? sper c intrati pw mumble

20. Back To Top | #40
    1400+ queue pe Ky acu ...
    0 pe Nebe.
    #1>[I7-4790K-NH-D15-HeroVII-16GBHyperX-Evo500GB-1TBWD-290TriX-Dell27-BenQ24-Dell22-X-850W-NZXT]
    #2>[I5-2500K-HR-02-MSI Z68A-16GBHyperX-CorsairPro128-640GBWD-AMD6950+AcceleroXIII-XonarD1-Dell22-X-660W-Antec]
    #3>[C2D-8400-Ninja-P5K-4GB-Samsung1TB-8800GT+AcceleroS1-SBX-Fi-Dell22-Enermax370]

1.  
Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast

Bookmarks

Bookmarks