Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 21 to 40 of 41

Thread: Kyprosa East Region

1. Back To Top | #21
    Registered User strumfi's Avatar
    daca ai un pc mai slab de multe ori nici nu sesizezi ce se intampla , am vazut oameni ce pluteau cu capul in jos, unul a vrut sa sara in camionul lui Sada si a ramas infipt cu gatul intre lazi si picioarele in sus L-am tarat asa juma de kilometru . Habar nu am ce intelegea omul ala din joc
    Sunt bugs cacalau , eu de o sapt le tot scriu sa imi repare magarul si ei tot zic ca nu se pricep ca dau problema mai departe la coreeni . Totusi nu e nimic mai bun la ora actuala .
    Procesor Intel I5-4670 @ 3.4 GHZ , placa de baza Gigabyte GA-B85-HD3 ,ASUS GeForce GTX 980 Ti, Memorii Corsair XMS3 8GB DDR3 1600MHz CL9 Dual channel kit , carcasa Aerocool XPREDATOR X3 Evil Black Edition , hard disk Hard disk Seagate Desktop HDD 2TB 7200RPM 64MB SATA-III, SSD Toshiba THNSNHxxxGCST 128GB SATA-III 2.5 inch

The happy life be these : the quiet mind , the equal friend, no grudge , no strife , wisdom joined with simplicity,the night discharged of all care.

2. Back To Top | #22
    magarul lui strumfi , am incercat sa-l "repar" dar nu am reusitKyprosa East Region-screenshot0011.jpg
    Forever f2p!!! Orchidna -- calare pe magar cu destinatia Kyprosa

3. Back To Top | #23
    nu ai avut morcovu suficient de atractiv ) daca simtea morcovu invia subit
    Procesor Intel I5-4670 @ 3.4 GHZ , placa de baza Gigabyte GA-B85-HD3 ,ASUS GeForce GTX 980 Ti, Memorii Corsair XMS3 8GB DDR3 1600MHz CL9 Dual channel kit , carcasa Aerocool XPREDATOR X3 Evil Black Edition , hard disk Hard disk Seagate Desktop HDD 2TB 7200RPM 64MB SATA-III, SSD Toshiba THNSNHxxxGCST 128GB SATA-III 2.5 inch

The happy life be these : the quiet mind , the equal friend, no grudge , no strife , wisdom joined with simplicity,the night discharged of all care.

4. Back To Top | #24
    Registered User ecsodus's Avatar
    lol magaru ).

cat despre skilu ala, te teleportezi stealth in spatele lui? adica ii vedeam ca steateau la un metru de mine doar cand le expira stealthul ala imputit (care stiam ca se anuleaza daca folosesti un alt skill)
    oricum nu imi mai bat capul ... nici nu prea am regrete sincer . Cu o ora inaitne sa ma las de joc, am ramas blocat intre casa si aparatul care facea tradepacks...evident cu tradepackul pe spate... nu am poutut iesi de acolo si a trebuit sa chem pe cineva care sa ridice pachetu cand eu dadeam escape

imi place ca avem discutii generale pe 3 posturi diferite )

5. Back To Top | #25
    Registered User
    Din cate vad a fost blocata crearea caracterelor pe West Kyprosa. Creating a Competitive Server in Kyprosa - You're Invited! - Page 84

6. Back To Top | #26
    UP , am facut level 32 , am facut 5k la leatherworking . Daca cineva are nevoie de leather sets , fac pe gratis pana mai cresc , doar sa veniti cu mats . Fac atat la East cat si la West side , in limita labor-ului . Mi-am luat o ferma 8x8 , langa ferma mea de 8x8 , mai e una tot de 8x8 care o sa expire diseara , vreau sa o iau si pe aia cu un alt caracter . Am farmat , am reusit sa-mi cumpar 3 APEX-uri , mi-am luat patron o luna si mai am 1.350 credits . Vreau sa fac si un clipper zilele astea

7. Back To Top | #27
    aqlvin, fai 2 charuri la americani ca sa se regenereze lp...apoi la 2-3 zile intri si spargi piatra in valoare de 42 de golzi(cam 3500 labor) si iti iei un apex lejer ...din pacate tre sa spargi pietre ca un robotel pt vreo o ora juma si e plictisitor...dar ajuta

8. Back To Top | #28
    stiam deja chestia asta , insa nu mai merge . a ajuns apex-ul pe NA mai scump decat pe EU din cauza botilor , e 100g + un apex si 1 raw stone 4s din 5000 labor faci 30-40g

9. Back To Top | #29
    pfoai:| asa de grav intr-o saptamana?(pe kyrios)?... oricum am remarcat ca americanii sunt obsedati de piatra aia nenorocita...toit timpul e bataie mare

10. Back To Top | #30
    un singur cuvant : hereafter , am ajuns la 40k eff mining( nu ma ajuta la nimic ) dar bani fac constant, toate consumabilele se vand bine mai ales pietrele pentru teleportare , timp/labor inseamna bani .
    Forever f2p!!! Orchidna -- calare pe magar cu destinatia Kyprosa

11. Back To Top | #31
    Quote Originally Posted by Touchmytralala View Post
    un singur cuvant : hereafter , am ajuns la 40k eff mining( nu ma ajuta la nimic ) dar bani fac constant, toate consumabilele se vand bine mai ales pietrele pentru teleportare , timp/labor inseamna bani .
    Mai Trolala , pana la urma mai vii Chiparosa sau nu ? ca vad ca te simti f bine acolo

12. Back To Top | #32
    Banned
    imi pare sincer , rau daca prin plecarea mea am jignit un membru al guildului, dar punetziva voi in situatzia mea: dute la facultate, vino acasa dute la birou, dedicatzi 100% din program jocului, si in final vine un bou din factiunea ta si te face pk

13. Back To Top | #33
    Quote Originally Posted by federova View Post
    imi pare sincer , rau daca prin plecarea mea am jignit un membru al guildului, dar punetziva voi in situatzia mea: dute la facultate, vino acasa dute la birou, dedicatzi 100% din program jocului, si in final vine un bou din factiunea ta si te face pk
    In L2 era un termen, carebear. Good luck with stuff.

14. Back To Top | #34
    Banned
    DJ Layla feat. Alissa - Single Lady (Videoclip Original) - YouTube

cu bine ,va pup dulce
    federova irina elana

---------- Post added at 17:00 ---------- Previous post was at 16:49 ----------

sti , in viatza ai o sansa, de regula mai bine taci, decat sa blencani
    Last edited by federova; 14-10-2014 at 19:35.

15. Back To Top | #35
    Chiar ma gandeam, ati facut un guild pe est? Nu as vrea sa va atac (acum nu, acum atac doar porci langa sperietoare sau mor eroic pe clipperu' colegilor) in viitor.

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk

16. Back To Top | #36
    nu inca joc solo . am gasit un guild romanesc insa cu doar 2 playeri activi pe zi ; solo m-am descurcat insa destul de ok , am 15k leatherworking , am facut un clipper , e destul de ok treaba

17. Back To Top | #37
    wtf is this language ! federova. Ne-ai corcit de tot cu armata rosie Toate cele bune.
    Daca dai, / nu ai; / daca nu dai, / esti om rau

18. Back To Top | #38
    Quote Originally Posted by federova View Post
    Asa e jocul. Te-ai suparat degeaba...
    ...

19. Back To Top | #39
    Banned
    Pai si te-a facut PK dauna totala? Nu poti sa te ridici de acolo si sa o iei de la capat? Asa luptatoare esti tu, la primul obstacol cazi in cap?

20. Back To Top | #40
    Jocul se bazeaza pe PvP si piraterie, deci PK la greu. Asta e gimmick-ul lui, asta il face mai special.
    Nu va mai plangeti.

1.  
Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast

Bookmarks

Bookmarks