Results 1 to 4 of 4

Thread: Archeage Recrutare Server Sirothe

1. Back To Top | #1

Wink Archeage Recrutare Server Sirothe

Buna All!!!

Dupa o lunga perioada de timp m-am gandit sa-mi redeschid Guild .
    Am avut un Guild francez de peste 200 de persoane la incepul pana sa intervina limita de ppl in guild.
    Asa ca, prin urmare, caut persoane pentru a mi se alatura pe Serverul Sirothe in partea Haranya.
    Guild orientat pe Comert, PvP, Pve, membrii activi sau nu
    In momentul de fata detin o comunitate multigaming, forum, server Teamspeak, plus alte doua servere pentru alte jocuri.

Cerinte:

• Teamspeak obligatoriu (inclusiv casti pentru o mai buna comuniacare)
    • Seriozitate
    • Maturitate

Cine este interesat imi poate lasa aici un mesaj sau direct in joc e-mail Sayurii.

Multumesc frumos si o zi frumoasa.
    Last edited by Sayurii; 17-05-2016 at 12:05.

2. Back To Top | #2
    Eu as dorii sa ma apuc de acest joc dar am nevoie de o parere despre el, cea mai importanta fiind este pay2win?

3. Back To Top | #3
    Joc ArcheAge de cand era in Alpha. Jocul este f2p cu dar cu multe elemente de p2w.
    Cu siguranta poate fi jucat ca f2p - mai greu in prima luna sau pana cand reusesti sa iei Patron.
    Caracterul meu este Ionnu, joc pe serverul Kyrios, NA West.
    De asemenea am fost ales ca Trion Creator si sunt creatorul site-ului archeagetools.com, unde poti gasi informatii despre preturile pe care le poti lua pentru trade pack-uri. Organizez Giveaway Events o data sau de doua ori pe luna, asa ca puteti tine un ochi pe site sau pe forumul oficial ArcheAge pentru detalii.

4. Back To Top | #4
    Registered User holyman121's Avatar
    Santem cativa på Dahuta...facem viata grea la pachetari
    “Hard work never killed anybody, but why take a chance?”

1.  

Bookmarks

Bookmarks