Page 221 of 222 FirstFirst ... 121171211218219220221222 LastLast
Results 4,401 to 4,420 of 4424

Thread: DIGI TEL / MOBIL - discutii generale

1. Back To Top | #4401
    vestitul serviciu VOLTE, aveti idee cand se lanseaza, la Digi?

2. Back To Top | #4402
    Registered User
    Cum e cu semnalul în mediul rural? Mă bate gândul să mă portez. Ţineam abonamentele pentru achiziţionat telefoane la preţ mai mic, dar trendul ăsta a dispărut de mult. Acum că eu am telefon şi nu mă mai ţine nimic, m-aş porta unde e mai ieftin. Nevastă-mea are nevoie de semnal în zona rurală.
    Cât costă cea mai ieftină cartelă? Poate iau una şi fac nişte teste de semnal.

3. Back To Top | #4403
    @Ba1atu - Salut. Cea mai ieftina optiune pentru o cartela reincarcabila este de 2 Euro, oferta putand fi verifiata la link-ul (Digi Romania: Digi Mobil Prepaid), iar acoperirea se actualizeaza constant pe hartile de la link-ul (Acoperire servicii).

4. Back To Top | #4404
    Digi, de volte ce se mai aude?

Trimis de pe al meu SM-G925F folosind Tapatalk

5. Back To Top | #4405
    @mariuscal1n - Salut. Momentan singurele informatii disponibile sunt cele prezentate pe site-ul companiei la link-ul (Voce 4G si Voce Wi-Fi), in momentul lansarii vom informa clientii prin diverse mijloace de comunicare.

6. Back To Top | #4406
    Quote Originally Posted by DIGIHelper View Post
    @mariuscal1n - Salut. Momentan singurele informatii disponibile sunt cele prezentate pe site-ul companiei la link-ul (Voce 4G si Voce Wi-Fi), in momentul lansarii vom informa clientii prin diverse mijloace de comunicare.
    sau, referitor si la data lansarii serviciului (august-septembrie), link-ul acesta, tot de pe site-ul companiei: Comunicate de presa

7. Back To Top | #4407
    Registered User
    Phone
    Nokia 5800 XM
    Quote Originally Posted by Ba1atu View Post
    Cum e cu semnalul în mediul rural? Mă bate gândul să mă portez. Ţineam abonamentele pentru achiziţionat telefoane la preţ mai mic, dar trendul ăsta a dispărut de mult. Acum că eu am telefon şi nu mă mai ţine nimic, m-aş porta unde e mai ieftin. Nevastă-mea are nevoie de semnal în zona rurală.
    Cât costă cea mai ieftină cartelă? Poate iau una şi fac nişte teste de semnal.
    Eu locuiesc la tara,semnalul este praf,i-am contactat in legatura cu asta si au spus ca asa este si ca au trimis o echipa sa amplifice semnalul,cred ca au gresit releul si au amplificat semnalul la alta companie de telefonie ori au amplificat pe verticala sa aibe cei de pe statia spatiala semnal ca la mine tot nu este semnal,sunt praf la infrastructura,la abonament am 30Gb in 4g si 10Gb in 3G asta in conditiile in care 4G nu exista in mediu rural si 3G nu ii poti folosii ca semnal nema...

8. Back To Top | #4408
    @Kamaz5410 - Salut. Ofera-mi in privat numarul sesizarii in baza careia situatia a fost verificata sau numele titularului si nr. de telefon in cauza pentru verificare.

9. Back To Top | #4409
    Paladin Sir Andrew's Avatar
    Zona Tulnici, in special Lepsa judetul Vrancea se poate face ceva? Nu e semnal deloc. Am stat izolat 4 zile. Nu zic ca nu a fost fain. Dar daca se intampla ceva cu membrii ai familiei nu puteam afla nimic.
    Multumesc.

10. Back To Top | #4410
    @Sir Andrew - Salut. In cazul in care situatia inca persista, ofera-mi in privat numele titularului si adresa completa pentru verificare.

11. Back To Top | #4411
    Paladin Sir Andrew's Avatar
    Nu e vorba de o adresa anume. Toata zona nu are semnal.

12. Back To Top | #4412
    Nick anterior: mrreese Nasser's Avatar
    Phone
    iPhone 6S Black
    Sper sa nu fi greșit topicul însă întâmpin si eu o problema si voiam sa cer ajutor aici. Mai exact este vorba despre schimbarea abonamentului de internet cu cel de 1GB, am cerut si routerul dedicat acestui tip de abonament, l-am configurat, îmi crează doua conexiuni 2G/5G parca însă nu îmi merge Internetul. Menționez ca nu am pc-uri performante, nu pentru asta l-am vrut, ci pentru un semnal si o viteza mai buna. Care credeți ca ar fi problema?

Sent from my iPhone using Tapatalk
    Imi rezerv toate drepturile de a avea greseli gramaticale
    Copyright © 2011-2017 DragomirFlorin. Toate drepturile rezervate

13. Back To Top | #4413
    Suna la rel. clienți și se rezolva.

Trimis de pe al meu SM-N930F folosind Tapatalk

14. Back To Top | #4414
    Salut. In cazul in care situatia inca persista, ofera-mi in privat numele titularului si adresa completa pentru verificare.

Quote Originally Posted by mrreese View Post
    Sper sa nu fi greșit topicul însă întâmpin si eu o problema si voiam sa cer ajutor aici. Mai exact este vorba despre schimbarea abonamentului de internet cu cel de 1GB, am cerut si routerul dedicat acestui tip de abonament, l-am configurat, îmi crează doua conexiuni 2G/5G parca însă nu îmi merge Internetul. Menționez ca nu am pc-uri performante, nu pentru asta l-am vrut, ci pentru un semnal si o viteza mai buna. Care credeți ca ar fi problema?

15. Back To Top | #4415
    Nick anterior: mrreese Nasser's Avatar
    Phone
    iPhone 6S Black
    Quote Originally Posted by DIGIHelper View Post
    Salut. In cazul in care situatia inca persista, ofera-mi in privat numele titularului si adresa completa pentru verificare.
    Momentan văzând ca nu funcționează am rămas la cel vechi. Azi am sa încerc din nou si revin cu informații. In cazul in care face la
    fel îți trimit mesaj privat. Mersi pentru suport. Ma gândesc ca ar fi trebuit sa funcționeze, îmi realizează cele doua conexiuni dar Internetul nu merge. Menționez ca l-am configurat corect.

Imi rezerv toate drepturile de a avea greseli gramaticale
    Copyright © 2011-2017 DragomirFlorin. Toate drepturile rezervate

16. Back To Top | #4416
    Registered User
    Există date mobile incluse în roaming? Din câte am citit eu pe site, nu, ci se taxează conform tarifelor aferente. Am înţeles bine?

17. Back To Top | #4417
    ハイブリッド Pyro's Avatar
    Phone
    N/A
    Ai inteles bine.
    Ti-a fost util acest mesaj? Rasplateste-l pe autor prin folosirea codului de voucher 9LAWBUUA in comenzile tale la PC Garage si Garage Mall si vei primi discount 1%!

[Cumpăr] Obiectiv Fujifilm 27mm

18. Back To Top | #4418

19. Back To Top | #4419
    Ghost Hardware vLD's Avatar
    Se pare ca eu am ajuns sa stau pe 3G pentru ca nenea de la rds mi-a zis sa schimb telefonul pentru ca toate antenele sunt pe banda (38)2600 si telefonul meu nu are asa ceva, am doar (7)2600, antena pentru 4G la mine e la 1800m si am doar o linie, asta e viata, stau pe 3G in s6.
    metoda de contact : organized_nature@rocketmail.com

20. Back To Top | #4420
    ハイブリッド Pyro's Avatar
    Phone
    N/A
    Lasa ca-i mai bine, 4G toaca bateria muult mai repede. Plus ca acoperirea 3G mi se pare mai stabila (iar baterie).
    Ti-a fost util acest mesaj? Rasplateste-l pe autor prin folosirea codului de voucher 9LAWBUUA in comenzile tale la PC Garage si Garage Mall si vei primi discount 1%!

[Cumpăr] Obiectiv Fujifilm 27mm

1.  
Page 221 of 222 FirstFirst ... 121171211218219220221222 LastLast

Bookmarks

Bookmarks