Page 223 of 223 FirstFirst ... 123173213220221222223
Results 4,441 to 4,454 of 4454

Thread: DIGI TEL / MOBIL - discutii generale

1. Back To Top | #4441

2. Back To Top | #4442
    klaus's Avatar
    Phone
    S8
    Neata.
    Nu stiu daca mai au si altii probleme cu logarea pe digicare insa la mine nu functioneaza nici aplicatia mydigi de pe telefon nici portalul digicare, nu accepta logarea ca si cum userul si parola nu ar fi corecte(salvate atat in telefon in aplicatie cat si in browser).

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
    It's time to burn™

3. Back To Top | #4443
    klaus's Avatar
    Phone
    S8
    Meanwhile it was fixed, azi ma lasa sa ma loghez fara probleme atat pe aplicatie cat si pe site.
    It's time to burn™

4. Back To Top | #4444
    hot in the city kosmocos's Avatar
    Phone
    LG V20
    Am facut pentru un prieten un abonament acum vreo 3 ani, acum omul s-a saturat si a decis sa renunte la el. Ma duc frumos intr-un magazin Digi, cu toate cele platite la zi si mi se spune ca pentru a inchide un abonament trebuie sa ma duc doar la anumite magazine Digi, cateva la numar in tot Bucurestiul. Pai bai fratilor, eu va platesc sute de lei lunar, macar tratati-ma cu respect si nu ma puneti sa umblu ca un capiu si sa stau la cozi cu toti pensionarii pentru o chestie care se poate face online sau in orice magazin de-al vostru. Vreau sa aud parerea Digi helper, multumesc.

Rolex Submariner No Date ceramic
    Jaeger LeCoultre Master Compressor Chronograph
    Breguet Type XX Aeronavale
    Zenith El Primero HW
    Omega Speedmaster Professional 3570.50
    Oris Regulateur der Meistertaucher
    Junghans Max Bill Chronoscope
    Junghans Pilot Chronoscope
    Sinn Flieger 356
    Citizen Bullhead MickeyMouse 8110 automatic flyback
    Citizen Bullhead 8110 automatic flyback

5. Back To Top | #4445
    Registered User sLiDeFasT's Avatar
    Phone
    iPhone 6
    DIGIHelper daca mi-a trecut perioada contractului la abonamentul Optim Nelimitat (2 ani) si mi l-au prelungit baietii automat, evident fara sa ma anunte, pot sa-mi scot ceva smartphone gratuit? Sau macar pana in 100-150 lei, nu de alta, dar schimb telefonul destul de des si mi-ar trebui un telefon de rezerva. Multumesc, astept raspuns!

6. Back To Top | #4446
    Salut, sLiDeFasT!
    Dupa expirarea perioadei contractuale abonamentul ramane activ pe o perioada nedeterminata si doar titularul/imputernicitul de abonament poate face o prelungire a perioadei minime contractuale.
    In actuala oferta se pot oferi telefoane doar prin plata integrala sau rate, lista terminalelor disponibile poate fi verificata aici - Telefoane mobile

7. Back To Top | #4447
    hot in the city kosmocos's Avatar
    Phone
    LG V20
    Te rog uita-te la un post mai sus, sau dam explicatii doar la ce ne convine ? Care sunt dughenele unde pot renunta la abonament ?

Rolex Submariner No Date ceramic
    Jaeger LeCoultre Master Compressor Chronograph
    Breguet Type XX Aeronavale
    Zenith El Primero HW
    Omega Speedmaster Professional 3570.50
    Oris Regulateur der Meistertaucher
    Junghans Max Bill Chronoscope
    Junghans Pilot Chronoscope
    Sinn Flieger 356
    Citizen Bullhead MickeyMouse 8110 automatic flyback
    Citizen Bullhead 8110 automatic flyback

8. Back To Top | #4448
    Salutare, kosmocos!
    Intr-adevar, rezilierea contractelor poate fi facuta doar de catre titular intr-un sediu Digi unde se pot procesa astfel de cererile.
    La link-ul acesta (Puncte de prezenta / Casierii - Bucuresti) daca selectezi optiunea "Puncte de reziliere" vei gasi adresa completa, plus programul de fucntionare.

9. Back To Top | #4449
    Ghost Hardware vLD's Avatar
    Quote Originally Posted by kosmocos View Post
    Te rog uita-te la un post mai sus, sau dam explicatii doar la ce ne convine ? Care sunt dughenele unde pot renunta la abonament ?

Nu-ti face griji caci asa am patit si eu, asa tin ei la clienti, pe mine ma luase si la rost cand am renuntat la el. Oricum semnalul pe 3G in casa e paleta si 4G pentru tel meu au la mama dreak, e o placere sa nu poti vorbi in conditii normale in 2018 pe 3G dar sa poti comunica in 2008 pe 2G la vodafone de pe o tulumba de 1100, Volte e activ pentru cateva modele.
    metoda de contact : organized_nature@rocketmail.com

10. Back To Top | #4450
    @vLD -Salut. In cazul in care intampini situatii de nefunctionalitate cu serviciile de telefonie mobila, te rog sa-mi comunici intr-un mesaj privat adresa exacta, numarul de telefon in cauza, modelul terminalului si un nr. de telefon de contact sau poti deschide o sesizare din contul Digi Care, in cazul in care nu ai una deja deschisa si sa-mi oferi nr. de inregistrare.

11. Back To Top | #4451
    @DigiHelper

Din pacate pentru mine ca client nu ma puteti ajuta caci asa mi-a zis si angajatul vostru atunci cand am raportat problema, ieri am stat pe 4G toata ziua si ce sa vezi, in casa pierdeam apeluri la 2M de geam, primeam dupa 10 minute sms de la voi cum ca am fost apelat. Ca sa mearga ceva ok la voi trebuie sa ghicesc si telefonul corect caci singura celula apropiata de mine este la 1800M pentru 4G, in rest pe 3G toti care ma suna ma aud ca naiba, am curatat si telefonul la microfon + ca l-am testat in 2-3 programe si mi-am inregistrat vocea, din fericire pentru mine se aude foarte ok, cum ma suna careva trebuie sa ies la geam. Care e rezolvarea voastra mai exact ca sa stiu daca reziliez contractul si ma mut pe cartela la un alt operator. Apropo, nu stau in munti ci in sector 6. Eu nu pot vorbi in conditii macar normale, internetul e cum e dar sa nu pot vorbi e cam naspa.

12. Back To Top | #4452
    @vLD - Nu excludem situatii punctuale de nefunctionalitate, asa ca astept in privat datele solicitate pentru a te ajuta cu verificari.

13. Back To Top | #4453
    Quote Originally Posted by DIGIHelper View Post
    @vLD - Nu excludem situatii punctuale de nefunctionalitate, asa ca astept in privat datele solicitate pentru a te ajuta cu verificari.

S-au mai facut verificari si-n trecut si nu s-a rezolvat nimic, colegul vostru drag mi-a zis sa-mi schimb telefonul ca sa-mi mearga pe 4G mai ok, cu ce ma puteti ajuta daca n-ati facut-o de prima oara? Iarasi o sa ma sune un coleg de-al vostru care testeaza pe iphone-ul lui semnalul si o sa zica cum ca totul e ok pe 4G, daca stau pe 4G in casa imi iau adio de la apeluri, mereu pierdeam.

14. Back To Top | #4454
    Registered User Kidu's Avatar
    Cum pot bloca serviciul SMS pe un numar Digi? Ma intereseaza incoming, dar la nevoie se poate bloca incoming/outgoing.
    Vând ieftin Apple Mac Mini i5 1.40GHz, Haswell™, 4GB, 500GB si LED IPS AOC 21.5", Wide, Full HD, HDMI.

1.  
Page 223 of 223 FirstFirst ... 123173213220221222223

Bookmarks

Bookmarks