brat ORANGE - discutii generale - Page 104
Page 104 of 324 FirstFirst ... 45494101102103104105106107114154204 ... LastLast
Results 2,061 to 2,080 of 6468

Thread: ORANGE - discutii generale

Registered User
    Acum am iar o problema,mi am cumparat cartela de 10 euro ca sa mi activez extraoptiunea,mi am dezactivat celelalte extraoptiuni active.cand ma duc sa o activez pe aia cu 2000 de minute si net nelimitat imi spune ca am alta extraoptiune activata si mai intai s o dezactiv pe aia.am dat la contul meu->extraoptiuni active si spune ca nu am nici una activa.Ce pot sa fac? ce numar mai au astia de la orange la asistenta clienti?
    LE:daca imi activez pe cartela prepay extraoptiunea aia cu 500 mb net,am net nelimitat?eu nu downloadez,vreau doar sa stau pe net sau dupa o perioada incepe sa mi manance centii?

Nick anterior: octav11 house's Avatar
    Phone
    iPhone 3G
    Quote Originally Posted by zaone View Post
    In final dupa 2 ani de contract ajungi sa dai 550 euro doar pe telefon + abonamentul de baza, eu am dat 550 pe 3GS de 16GB deci nu mi se pare a fi nici o afacere decat daca nu ai toti banii deodata si te impaci cu ideea de a plati mai mult pe o perioada mai lunga.
    Cat despre 3GS de 16GB alb, eu din cate stiu nu se produce asa ceva, e o situatie identica cu 3G de 8GB black only. Iar la nedumerirea legata de ce white se poate lua la TY si black nu : cele albe nu se cauta si raman cu ele pe stoc.
    nu trebuie sa privesti abonamentul ca si o rata.daca ai nevoie de abonamentul ala este foarte bun pretul
    Atentie!Campionat Fifa 09 de PSP.Rog seriozitate!Daca vreti sa va inscrieti duceti-va pe Link-ul urmator
    http://forum.computergames.ro/123-pl...l#post39488666

trippin' duKeZZ's Avatar
    Se poate face downgrade la abonament? Se pare ca mi-am estimat gresit nevoile de comunicare si vreau sa trec de la p12 la p8. La relatii clienti suna ocupat de jumate de ora...

OldSchool gamer555's Avatar
    Phone
    SE W960i
    din cate stiu eu, nu prea se poate, decat cu plata unei taxe. sau daca esti macar abonat gold poti face asta..
    Battlecruiser operational. Hailing frequencies open

wisepiggy's Avatar
    Phone
    Nexus
    Daca ti-a expirat contractul cu ei normal ca poti face downgrade. Insa nu cred ca e cazul tau.

SM
    SM is offline
    Leather SM's Avatar
    Phone
    iPhone 3GS
    Mi se pare normal, nu vad de ce mai multi ar suferi pentru ca unii downloadeaza zeci de GB zilnic.
    Articolul mi se pare cam rauvoitor.
    Toti ISP mari pot face asta.

Registered User
    Phone
    iPhone

Smile

Quote Originally Posted by .:indie:. View Post
    Mi se pare normal, nu vad de ce mai multi ar suferi pentru ca unii downloadeaza zeci de GB zilnic.
    Articolul mi se pare cam rauvoitor.
    Toti ISP mari pot face asta.
    -mie nu mi se pare normal,atat timp cat dau bani pe el il folosesc cum vreau,daca nu pot tine serverele sa le mareasca ,nu sa ne taie noua internetul ca platim.

Registered User Kickazz's Avatar
    cei 100 mb din pantera 20 ajung cuiva care nu ar intra prea mult pe net si atunci cand o face doar pt YM ?
    romania

Registered User
    Phone
    iPhone

Thumbs up

Quote Originally Posted by Kickazz View Post
    cei 100 mb din pantera 20 ajung cuiva care nu ar intra prea mult pe net si atunci cand o face doar pt YM ?
    da, fara discutii.

Registered User sirAdrian's Avatar
    Phone
    Sony Xperia SP
    Cu siguranta. Si eu sunt in situatia ta si drept sa iti spun ma chinui sa consum mb-itii.
    Am căutat răspunsuri şi-am găsit alte întrebări, cele mai mari secrete ascunse într-o zi de ieri, nu vreau păreri vreau certitudini, capul pe umeri, nimeni nu-nvaţă din greşeli învaţă să le numeri.

Viteză şi Adrenalină

Registered User Kickazz's Avatar
    multumesc deci cam ce ar fi de evitat ? am inteles ca youtube & shit, altceva? ( abonamentul il va folosi sotia )
    romania

Registered User
    Phone
    iPhone
    multumesc deci cam ce ar fi de evitat ? am inteles ca youtube & shit, altceva? ( abonamentul il va folosi sotia )
    -daca evita site-ul youtube ,si nu abuzeaza ,nu are cum sa depaseasca.

wisepiggy's Avatar
    Phone
    Nexus
    Quote Originally Posted by mafiaSIC View Post
    -mie nu mi se pare normal,atat timp cat dau bani pe el il folosesc cum vreau,daca nu pot tine serverele sa le mareasca ,nu sa ne taie noua internetul ca platim.
    Serios? Dupa ce ca la noi internetul mobil e la pret de nimic mai facem si nazuri. DE CE DRACU NU MAI POT DOWNLOADA TORRENTELE PRIN 3G?!!?!?

Sa fim seriosi. Nu-ti convine nu te abona. Cauta in alta parte unde iti da trafic NELIMITAT pe 3G, sa vedem cat te costa.

frozen zaone's Avatar
    Phone
    iPhone 3GS 16 GB, LG 343i
    Te-ai uitat la ofertele Orange din Rep Moldova? Ia uite aici cat costa internetul pentru PC la viteze de pana la 21.4 mbps si 24 GB trafic pe luna si trafic nelimitat intre orele 24 - 08 : Orange
    Tutoriale jailbreak, customizare, iPhone, stiri IT, click pe casuta de langa butonul report post.

wisepiggy's Avatar
    Phone
    Nexus
    Eu platesc 2E pentru 500mb trafic ceea ce mi se pare pomana. E drept e oferta Orange young insa optiunea intreaga ar fi 500mb pt 4E ceea ce mi se pare ok.

Registered User
    Phone
    iPhone

Thumbs up

Quote Originally Posted by wisepiggy View Post
    Eu platesc 2E pentru 500mb trafic ceea ce mi se pare pomana. E drept e oferta Orange young insa optiunea intreaga ar fi 500mb pt 4E ceea ce mi se pare ok.
    -ma eu am internet nelimitat , acum daca tie iti place ca pe timpu' lui Ceauseascu sa iti dea cu portia e problema ta. la 2 euro as baga si eu ca nu consum mai mult dar unde e oferta asta?

wisepiggy's Avatar
    Phone
    Nexus
    Orange young -> oferta de primavara.

Registered User
    Phone
    iPhone
    Quote Originally Posted by wisepiggy View Post
    Orange young -> oferta de primavara.
    -pretul normal e de 6 euro nu?si in orange young e doar de 2 euro? pai e afacere
    -eu am extraoptiunea cu 10 euro de 2000 de min si internet nelimitat.

/DRIVE R@Z0R's Avatar
    Phone
    mako
    este picat orange-ul ? ca nu pot sa sun, imi afiseaza eroare de conectare, si semnal 0 .
    This kid also enjoys vitamin H .

1.