brat Metode de facut bani
Results 1 to 8 of 8

Thread: Metode de facut bani

Dinutzel's lover Annalyzer's Avatar
    Phone
    Sony Xperia ZR

Metode de facut bani

Va propun în continuare sa dezvaluim câteva metode de a face bani, rapid, fara bataie de cap si fara prea multa munca. Toti avem nevoie de bani, de cât mai multi bani, din diferite motive (facturi, gagici, benzina, bautura, tigari, mincare etc.). Metodele de de producere a banilor pot fi din toate domeniile si pot fi si ilicite.Conteaza doar sa iasa banu'. Asa ca dati drumul la facut bani dar nu uitati "Banii n-duc fericirea!"
    Am sa încep eu cu una da' cam nerentabila si totusi plictisitoare. Clickaritul pe bannerele publicitare. Cei interesati pot accesa .www.lottoforever.com sau www.spedia.com . Alta ar mai fi folosirea unui search engine (cam nasol), pentru fiecare search utilizatorul primind 0.03$/search.Site-ul este urmatorul www.epilot.com .
    "Doua lucruri sunt nesfârsite în lumea asta: universul si prostia omeneasca... si nu sunt asa de sigur despre univers". (Einstein)

"Sa omori un om e o crima, sa omori o mie e o chestiune de statistica.." (Stalin)

Registered User Raiden007's Avatar
    DHB14 - 300 - Thread
    Incearca sa mai si miuncesti , nu sa faci rapid niste "smenuri " de 2 lei .....
    Parlamentarii se zbat pentru tine,
    Sa impoziteze castigul tau bine.

Registered User PigBrother's Avatar
    Phone
    iPhone 4S, Lumia 920, Nexus 4

Angry

La munca, mah, nu la cerseala. Ei, dracia dracu'.
    If you're arguing with an idiot, make sure he's not doing the same thing

shell-shocked moebius's Avatar
    /me hates lame ass "make money quick" posts
    We are all in the gutter, but some of us are looking at the stars.

Registered User INFERNO's Avatar
    haideti ma ca suna bine ideea, nu cred io ca exista cineva care nu i-ar place sa scoata bani usori dintr-o smecherie si fara prea multa munca...
    daca cititi cu atentie ce a vrut sa spuna omu reiese ca el nu vrea sa "talharim" ci pur si siplu sa facem bani prin diferite metode si "fara prea multa bataie de cap" la limita legalitatii.
    Live you're life , everything will come with it.

Registered User INFERNO's Avatar
    ar mai fi o chestie...acum unii de paici o sa zica ia uite ma "asta vrea bani moca"...asta-i partea a doua

si este si adevarat adica cui ii convine sa se bage cineva peste el...
    pot incepe eu prin una destul de rentabila asa zisa "traficul de mobile"
    Live you're life , everything will come with it.

sunt de-a dreptul uimit IPOCRIZIA este in floare si aici se pare ca e plin forumul de lupi moralisti

fuh-q , REDMAN , Raiden sa intelegem ca dvs sunteti niste adevarati campioni ai muncitului 14 ore pe zi si doamne fereste nu ati vrea un ban castigat mai usor pentru nimic in lume ca voi deh sunteti sfinti ati muncit pentru orice nu v-a trecut prin cap niciodata o schema de facut bani cumpara de colo vinde lu ala Dvs sunteti niste persoane integre nu ca noi oamenii simplii felicitari domnilor daca voi aveti destui bani sau sunteti fericiti sa munciti 24/24 lasatii pe alti in pace.

fuh-q /me hates lame ass "make money quick" posts

fuh-q si eu urasc lame ass posts de genul "sa ma bag in vorba si eu ca am terminat o scoala dar vorbesc despre mine la persoana a 3 a "

in locul tau mi-as redefini conceptul de "lame ass posts" analizeaza-ti post-urile tale intai

Chaos Master Entropy's Avatar

Thumbs down

Singura cale de a face bani (in mod legal, I mean), este sa muncesti. Ma rog, eu ma refer la a face peste 200 USD/luna. Ca altfel, what's the point?

1.  
    LCS - 728 - Last Post