brat Nokia E5 - Page 2
Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 21 to 40 of 75

Thread: Nokia E5

Registered User neluman's Avatar
    Phone
    Nokia E5
    aceeasi problema cu mail-ul o am si eu
    poti face setarile cu profilul deconectat sau airplaine dar tot nu se conecteaza la final nu stiu mai departe

Registered User
    DHB14 - 300 - Thread
    Incearca clientul de mail Emoze... iti garantez ca merge de o mie de ori mai bine decat clientul implicit S60.Referitor la OVI Store incerca sa schimbi setarile sa te intrebe ce access point sa selectezi la conectare...bafta

Phone
    Nokia E5
    Quote Originally Posted by laurcristi View Post
    Incearca clientul de mail Emoze... iti garantez ca merge de o mie de ori mai bine decat clientul implicit S60.Referitor la OVI Store incerca sa schimbi setarile sa te intrebe ce access point sa selectezi la conectare...bafta
    Posted via Mobile Device

---------- Post added at 08:46 ---------- Previous post was at 08:42 ----------

Quote Originally Posted by neluman View Post
    Posted via Mobile Device
    de ce nokia isi face viata grea cu tot felul de softuri naspa? Am instalat emoze am bagat id si parola si am mail instant pe tel...) mult respect...multumesc
    Posted via Mobile Device

Registered User sennheiser's Avatar
    Phone
    E5-00
    Am rezolvat cu un update problema ovi store-ului. Multumesc mult pentru Emoze!

Phone
    Nokia E5
    incearca si system seven ca si client de mail..eu il folosesc acum si mi se pare mai ok decat emoze...are la setari si folderul bulk
    a incercat cineva update-ul 041.021? eu acum sunt la 041.014 dar fata de 041.010 nu este nici o diferenta

Registered User

UNDERLIN

nu gasesc underlinul la nokia e5!!!!!va rog ajutati-ma !!!!

Phone
    Nokia E5
    <font size="1"><i>Posted via Mobile Device</i></font>_underline-ul este pe butonul sym de langa space...ai mai multe caractere pe acel buton

---------- Post added at 10:50 ---------- Previous post was at 10:44 ----------

Posted via Mobile Device

Ingineru Symi99's Avatar
    Salut
    Pro:
    -Bateria care tine vreo 3 zile hai patru cu vorbit intens si acces moderat la internet;
    Nu stiu cum te tine bateria 3 zile.Pe mine mai mult de 2 zile nu ma tine cu vreo 90 min vorbite pe zi.

Phone
    E5-00
    Quote Originally Posted by Symi99 View Post
    Nu stiu cum te tine bateria 3 zile.Pe mine mai mult de 2 zile nu ma tine cu vreo 90 min vorbite pe zi.
    Asa si la mine, dar cu 120 de minute vorbite in doua zile si 2 ore browsing.
    E putin enervant ca nu-mi deschide document office din browserul opera. Gresesc eu undeva?

Registered User
    Salut, nu stiu cum nu functioneaza functia de mail din telefon, dar la mine functioneaza perfect. Am 2 casute de mail setate (yahoo si gmail) si functioneaza perfect. Am setat cele 2 casute sa ramane conectate tot timpul intre anumite ore si functioneaza fara probleme. Am incercat si eu emoze si seven, dar sincer am ramas la softul original de la nokia - imi place mai mult. La inceput intr-adevar nu am reusit sa-l configurez, aveam aceiasi problema ca si voi dar am rezolvat-o prin configurarea primei casute de mail pe cea de la ovi iar apoi am putut configura si restul casutelor de mail<br />
    <font size="1"><i>Posted via Mobile Device</i></font>

Phone
    E5-00
    Quote Originally Posted by cristianflr View Post
    Salut, nu stiu cum nu functioneaza functia de mail din telefon, dar la mine functioneaza perfect. Am 2 casute de mail setate (yahoo si gmail) si functioneaza perfect. Am setat cele 2 casute sa ramane conectate tot timpul intre anumite ore si functioneaza fara probleme. Am incercat si eu emoze si seven, dar sincer am ramas la softul original de la nokia - imi place mai mult. La inceput intr-adevar nu am reusit sa-l configurez, aveam aceiasi problema ca si voi dar am rezolvat-o prin configurarea primei casute de mail pe cea de la ovi iar apoi am putut configura si restul casutelor de mail<br />
    <font size="1"><i>Posted via Mobile Device</i></font>
    Pe ce operator esti? Eu sunt la vodafone. Azi am facut update la e-mail (versiunea 3.9), dar fara niciun folos

---------- Post added at 22:11 ---------- Previous post was at 09:36 ----------

Quote Originally Posted by sennheiser View Post
    Pe ce operator esti? Eu sunt la vodafone. Azi am facut update la e-mail (versiunea 3.9), dar fara niciun folos
    Sa fiu al naibii! Dupa ce l-am butonat toata ziua si-a drumul. Exact cum ai spus tu am facut. E ceva foarte, foarte ciudat!!!

Registered User
    Phone
    Nokia E5-00

Sisteme de navigatie

I afara de Sygic(pe care nu l-am putut face functional) si Garmin (care nu e asa grozav) ce sisteme de navigatie mai sunt pe platforma simbian 3?

Registered User
    Salut cum se poate seta gps
    La mine cand scriu destinatia imi spune asteptare gps si asa ramane
    De gasit my location vad ca merge ma detecteaza ..
    Ce setari trebuie sa fac?
    Multumesc Anticipat

Registered User
    Phone
    Nokia E5-00
    La setarile GPS-ului selectezi doar:Asisted GPS si Integrated GPS. Deselectezi Wi-fi/Network Bluetooth GPS si Network based. Si tot ce poti face e sa astepti.
    App trebuie sa fi afara ca in casa nu ai semnal. Si timpul de conectare la sateliti difera; la mine cand e instant cand e 20 de min. Dar ca medie in 2 minute ar trebui sa fi conectat.

Phone
    E5-00
    Quote Originally Posted by parazitu20 View Post
    I afara de Sygic(pe care nu l-am putut face functional) si Garmin (care nu e asa grozav) ce sisteme de navigatie mai sunt pe platforma simbian 3?
    Sygic Mobile Maps - Compatible with iPhone, Nokia, Samsung, HTC, Sony Ericsson, LG, HP, Palm
    Nu e compatibil cu E5 Ce anume cauti pentru navigatie de nu iti ajunge orginalul?

Registered User
    Phone
    Nokia E5-00
    Caut diversitate...
    Nu e chiar adevarat in legatura cu compatibilitatea. Am reusit sa instalez Sygic dar nu am reusit sa deblochez harta pentru Romania. Programul mergea, setari si restul, dar harta nu puteam nici cum sa o deblochez. Rau nu imi pare pentru ca din cate am inteles harta pentru Romania acopera doar orasele mari. Raman la Garmin si OVI...

Registered User
    am cumparat in luna februarie 2011 un telefon nokia E5, nou
    Dupa ce l/am cumparat la circa 20 de zile a inceput sa se stiga singur. M/am dus cu el la magazinul care asigura services/ul l/am lasat circa 3 zile am fost chemat si l/am luat. Tot asa s/a manifestat si am mai fost cu el de circa 2/3 ori dar tot degeaba. IN continuare telefonul tot asa se stinge singur cand nu vorbesti, mai mult decat atat se restarteaza singur si se inchide si cand folosesc internetul
    Ce pot sa fac unde sa ma duc sau la cine sa apelez, telefonul este in garantie 2 ani, cum pot lua legatura cu cei de la nokia sa vad ce pot face
    va multumesc si dak vrea cineva sa ma contacteze raspund la nr. de telefon 0742599269

Registered User
    Phone
    e52
    si eu am unul de 2 zile. e ok pt mine pt moment. am avut un e52. caut o husa de silicon acum si o folie pt ecran. stiti undeva ieftin si de calitate?

Registered User
    Phone
    Nokia E5-00
    Nokia România - Carcasa din silicon Nokia CC-1007 pentru telefonul Nokia E5 - Prezentare generală

Folie protectie avansata pentru Nokia E63 Proporta 28765

In primul e husa, care o gasesti online la tot felul de magazine iar jos e o folie, care s-ar incadra ca dimensiuni.
    Iti recomand folia pt. ecran, eu mi l-am zgariat rau de la o cheie uitata in buzunar. Carcasa fata e undeva pe la 60 de lei pe okazii.
    Folii mai poti gasi tot pe okazii mai multe.

Folie protectie e5 oferte si reduceri - Okazii.ro

Bafta!

Registered User
    Phone
    e52
    nu inteleg de ce nu are senzor de miscare. era destul de util mai ales cand indreptai telefonul cu fata in jos.

1.  
    DHB14 - 728 - Last Post
Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast