Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 41 to 60 of 62

Thread: Uefa Champions League 2016 -2017

1. Back To Top | #41
    Registered User Zamaskus's Avatar
    scorul general la dortmund - monaco va fi 10-12.. sa vedem pentru cine

2. Back To Top | #42
    Fix ce speram. Real-Bayern

3. Back To Top | #43
    Registered User west1785's Avatar
    Bun, deci ramane titlul anul asta pt. Real, nu? Acum ca a plecat Pep, poate sa traga si Bayern la CL.

Meciuri interesante, sunt chiar curios si de Barcelona - Juve. Sincer, daca Barcelona nu-si revine, si au toate sansele sa-si revina, nu-i vad bine deloc. Juventus e o echipa solida, chiar imi doream ca Realul sa evite astea 2 "cosmaruri". Dar na, nu poti avea in fiecare an bilele incalzite, mai dai si de maini reci
    INMORTALES COMO EL TIEMPO, INALTERABLES COMO LA HISTORIA.

4. Back To Top | #44
    In primul rand Real nu castiga CL. Cu ideea asta poti sa te obisnuiesti de pe acum
    Mai departe, om vedea.

5. Back To Top | #45
    S.T.A.L.K.E.R.™ Sir Dracu's Avatar
    doar atletico si leicester erau accesibili pt real n-a fost sa fie, mai e totusi o luna pana la dubla poate isi revine echipa si joaca iar ca in toamna

6. Back To Top | #46
    Quote Originally Posted by Alexneo View Post
    In primul rand Real nu castiga CL. Cu ideea asta poti sa te obisnuiesti de pe acum
    Mai departe, om vedea.
    Pai m-am obisnuit demult, m-am referit ca ramane doar titlul din La Liga, ca obiectiv. Lasati-ne sa ne pregatim de campionat

Nu ma astept sa castige CL anul asta, nici nu joaca stralucit si chiar vad alte echipe mai bune anul asta prin Europa. As fi preferat o dubla cu Monaco sau Dortmund, la spectacol, si cu Bayern eventual in semifinale, dar na, c'est la vie. O sa fie interesant duelul Ancelotti - Zidane, mai ieri Zidane ii era secund.

Video: | El GIF que arrasa en la red: Florentino, Atletico y Leicester - AS.com

7. Back To Top | #47
    Cam rapid ii anulati sansele realului

8. Back To Top | #48
    Nu de asta zic, ci de faptul ca nici o echipa nu a luat consecutiv CL.

9. Back To Top | #49

10. Back To Top | #50
    Si a luat in 2016, anu asta ia altcineva. That simple really

11. Back To Top | #51
    Lol. Realizezi ca statistic vorbind e doar o chestiune de timp pana o echipa castiga de 2 ori la rand, nu?

12. Back To Top | #52
    S.T.A.L.K.E.R.™ Sir Dracu's Avatar
    Real Madrid - Atletico Madrid

Monaco - Juventus

13. Back To Top | #53
    Registered User Mandea's Avatar
    bun asa. o madrilena in finala e suficient. ni s-a luat de trisori.

14. Back To Top | #54
    Nick anterior: thor76 Szeth's Avatar
    Monaco - Juve (drooling)
    Truthless of Shinovar

15. Back To Top | #55
    Quote Originally Posted by Mandea View Post
    Asa la prima vedere, vazand ce ai postat si pe thread-ul celalalt, problema ta cu Kassai pare a fi de cu totul alta natura. Inteleg ca ti-au ramas si niste sechele de cand ne-o fi oprit nationala din drumul spre vreun titlu mondial sau european, altfel nu-mi explic de ce esti asa revoltat. Sau esti xenofob? Oricum, nici una nici alta nu au legatura cu Real Madrid.

Pune si tu fazele la care te referi cand zici despre unii sau altii ca-s "kakati", "milogi", "cadeau de la 2m secerati", sa le vad si eu, le-am ratat in timpul meciului.

Dap, Monaco - Juve e super interesant, o formatie super ofensiva vs. cea mai buna defensiva din Europa.

16. Back To Top | #56
    sincer, ma lasa exact rece parerile tale despre ce cred eu. asta prima la mana. doi la mana, trisorii erau jucatorii lui real, nu arbitrul. trei la mana nu intentionez sa iti aduc argumente cand stiu din start ca orice argumente iti aduc, nu iti schimbi parerea. end of story.

geme netul de articole in care boul de kasai e acuzat ca a facut praf meciul si tu imi zici ca am o problema cu kasai de alta natura. tu in mod vizibil nici nu ai citit ce am scris eu, altfel n-ai fi facut asemenea deductii halucinante. deci toti sunt niste tampiti cand au considerat ca a influentat grav rezultatul, iar apoi vrei sa iti aduc eu TIE argumente. pai la ce pareri ai, opuse aiurea-n tramvai, nu vad de ce as pierde timpul, e clar ca ai pareri formate, dar formate prost si nu ti le schimbi. l-am pierdut suficient cu raspunsul asta.
    am o problema cu toti aia care fura. de orice gen, sex si religie sunt ei. oi fi xenofob pt asta? I don't give a rat's ass.
    Last edited by Mandea; 21-04-2017 at 16:02.

17. Back To Top | #57

18. Back To Top | #58
    Aaaaaaaaaaaaaanyway, in caz ca nu m-am exprimat destul de clar, eu vorbeam despre astea cu trisori, kakati, milogi. Sunt curios si eu unde geme netul de articole in care se discuta despre cum Real a trisat sau simulat/cersit, ca eu n-am vazut nici unul. Tu la astea erai foarte vocal si suparat, ca fan al Realului. Sau daca arbitrul a validat un gol din offside, inseamna ca jucatorii Realului sunt trisori? Ce trebuia sa fac un jucator corect in locul lui Ronaldo la fazele la care a marcat din offside?

P.S. Xenofob se refera la nationalitate/popor, nu la altceva. Si nu era nici o deductie, era o intrebare. Din moment ce te simti amenintat cand Kassai arbitreaza Romania, m-am gandit sa te intreb, sa clarificam sau eliminam din start o posibilitate

LE: Bine, aia la de AS au niste fantezii in cap. Adica eu cred ca daca chiar vrei sa aranjezi ceva, poti sa o faci in "n" feluri fara sa se vada/prinda nimeni. Daca-s incalzite, poti sa le amesteci toata ziua, ca tot pe aia calda o alegi. Altfel, ce conteaza ca le-a amestecat sau nu, nu-i ca si cum stia ca aia e bila cu Atletico si n-a vrut sa le amestece sa nu strice pozitia
    Last edited by west1785; 21-04-2017 at 17:48.

19. Back To Top | #59
    e clar. dupa cum ziceam, am avut dreptate. una postez eu, alta citesti tu. macar sa-mi zici ce iei ca sa ma feresc. si eu m-am gandit sa te intreb niste chestii ca sa eliminam alte posibiliati, dar e clar ca sunt intrebari retorice. la ce prostii spui....
    deci eu scriu negru pe alb de articole despre kasai si arbitraj si tu imi ceri sa iti dau articole.....despre jucatorii realului.looooooooooool. adica nici macar nu am lasat loc de dubiu. dar tot eu sunt vinovatul. right. "succesuri". cu mine te rog eu nu te mai baga in seama, ca nu iti mai raspund.

20. Back To Top | #60
    Quote Originally Posted by Mandea View Post
    Nu stiu exact la ce faci referire dar in meciul Real-Bayern s-a ajuns in prelungiri prin prisma autogolului lui ramos cand ambii atacanti ai lui bayern ce au influentat faza erau in offside. Daca n ar fi gresit acolo, n ar mai fi gresit nici dupa pentru ca n ar mai fi fost prelungiri ... Oricum ai pune o aluzia ca Rm a fost ajutata(si da a fost) INTENTIONAT nu e plauzibila. Brigada si a batut joc efectiv in ultimul hal de meci si daca s-o fi nimerit sa fie Rm mai ajutata ca bayern(asta crezi tu), e ghinonul lui bayern Asa ca nu inteleg de unde vine cuvantul trisori aici ..

1.  
Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast

Bookmarks

Bookmarks