Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 21 to 32 of 32

Thread: Evitati casa de pariuri Public Win - nu plateste castigurile

1. Back To Top | #21
    Registered User
    Quote Originally Posted by ValyGerrard View Post
    Vorba aia, e bine ca esti si fudul!....despre restul afirmatiilor, ce sa mai zici, deja e material de "mema". De asemenea, e de apreciat ca ai inceput sa intelegi micile "chichite" de la casa de pariuri, ocazie cu care te-ai si integrat cu succes printre ilustrii ei clienti!
    Fudul esti tu, pentru ca vorba e cu ,,ala daca nu-i fudul, parca nu e el destul,,.

Eu sunt bun.
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails Evitati casa de pariuri Public Win - nu plateste castigurile-12.01.2018.jpg  

2. Back To Top | #22
    Registered User
    Pai la valoarea ta de boss de boss in cei 15 ani, cred ca nici nu te duci sa ridici aia 90 lei. Adica ce sunt pentru tine? Maruntis...sau te duci ca sa bagi 2 pungi de seminte in fata la casa pariurilor unde se strang toti elvetinii cu ochi albastri

3. Back To Top | #23

4. Back To Top | #24
    Registered User
    Quote Originally Posted by RazerPower View Post
    Pai la valoarea ta de boss de boss in cei 15 ani, cred ca nici nu te duci sa ridici aia 90 lei. Adica ce sunt pentru tine? Maruntis...sau te duci ca sa bagi 2 pungi de seminte in fata la casa pariurilor unde se strang toti elvetinii cu ochi albastri
    2 de floare si 2 de dovleac ... sau suntem cocalari, sau nu mai suntem !
    Deh, o sa ma umilesc si o sa ridic banii.

Da' p-asta ce zici, sa-l ridic ? Tu ce-ai face ? ... chiar am nevie de un sfat pertinent ...
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails Evitati casa de pariuri Public Win - nu plateste castigurile-13.01.2018.jpg  

5. Back To Top | #25
    JA
    Esti pe bune ? Sau ...
    . nick anterior : ionutzhihi

6. Back To Top | #26
    Registered User
    Quote Originally Posted by ionuuutz View Post
    Esti pe bune ? Sau ...
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails Evitati casa de pariuri Public Win - nu plateste castigurile-sunt-pirelli.jpg  

7. Back To Top | #27
    Putini oameni au avut neplacerea de-a ajunge intr-un asemenea punct de jos al vietii incat sa se laude cu poze uploadate pe forumuri publice despre cum se duc ei țanțoși nevoie mare la "CocalarBET" sa-si ia "castigul" de citiva zeci de lei, bani pt care altii nici nu s-ar apleca sa-i ridice de pe jos....

Ce pot sa zic silvet, felicitari inca o data, fugi repede si revendica-ti marele premiu - acum poti fi fericit ca `este bani de tigari si seminte si luna asta

8. Back To Top | #28
    Registered User
    Putini oameni au avut neplacerea de-a ajunge intr-un asemenea punct de jos al vietii incat sa se laude cu poze uploadate pe forumuri publice despre cum se duc ei țanțoși nevoie mare la "CocalarBET" sa-si ia "castigul" de citiva zeci de lei, bani pt care altii nici nu s-ar apleca sa-i ridice de pe jos....

Ce pot sa zic silvet, felicitari inca o data, fugi repede si revendica-ti marele premiu - acum poti fi fericit ca `este bani de tigari si seminte si luna asta
    Eu ii stiu pe altii care spuneau ca nu s-ar da jos din pat pentru 50.000 euro. Na, fiecare cu valoarea lui. Daca atata ma duce capul, atata castig.
    Da' p-asta sa-l ridic, sa ma injosesc iar ?
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails Evitati casa de pariuri Public Win - nu plateste castigurile-tigari.jpg  

9. Back To Top | #29
    Inca mai poti cobori, dar sa stii ca exista limite si pentru lipsa respectului de sine. Curand le vei atinge, succes

10. Back To Top | #30
    Registered User
    Inca mai poti cobori, dar sa stii ca exista limite si pentru lipsa respectului de sine. Curand le vei atinge, succes
    Eu am deschis topicul asta pentru jucatori si cu alt scop. Voi m-ati provocat, iar eu v-am raspuns. Nu stiu ce cauti tu aici, ce vrei, de fapt.
    Coborat, lipsa de respect de sine ... tu citesti ce scrii ? Mi se pare mie, sau te oftici putin ?

11. Back To Top | #31
    Registered User
    imi retrag cuvintele silver, imi poti da te rog si mie niste pronosticuri pentru meciurile din seara asta din ligue1? lipseste mama de acasa si am gasit banii de intretinere pusi pe dulap, ma gandesc sa ii dublez si in felul asta cand se intoarce acasa nu o sa vadaca lipsesc banii

12. Back To Top | #32
    Registered User
    Quote Originally Posted by RazerPower View Post
    imi retrag cuvintele silver, imi poti da te rog si mie niste pronosticuri pentru meciurile din seara asta din ligue1? lipseste mama de acasa si am gasit banii de intretinere pusi pe dulap, ma gandesc sa ii dublez si in felul asta cand se intoarce acasa nu o sa vadaca lipsesc banii
    Le-a schimbat locul, dar tot i-ai gasit !
    Vezi sa nu-i pierzi iar.

1.  
Page 2 of 2 FirstFirst 12

Bookmarks

Bookmarks