Thread Introduction
Topic pentru fanii Realului. Suporterii adversarelor sunt rugati sa se abtina de la interventii.
Page 150 of 150 FirstFirst ... 50100140147148149150
Results 2,981 to 2,991 of 2991

Thread: Real Madrid

1. Back To Top | #2981
    Pai culmea e ca,la inceputul campionatului jocul a fost mult mai bun ca sezonul trecut,apararea mai buna,chiar si in meciurile cu Valencia sau Betis,rezultatele au fost false.
    Chiar si meciul de la Tottenham,era meci de cel putin egal la cate ocazii am avut.Ceva s-a rupt rau si tare imi e ca o sa continue si in seara asta si atunci chiar devine ingrijorator.

2. Back To Top | #2982
    Nicio greata,la pauza 0-4 cu Nicosia.

3. Back To Top | #2983
    Era nevoie de un meci din asta de spart gheata, sa speram ca se mentin.

4. Back To Top | #2984
    Da ,o fost bun la moral,da uite ca era Malaga care e la retrogradare sa ne faca o surpriza,e dezastru in aparare.
    Casilla,desi nu imi place deloc sa dau vina pe portari,e cam mediocru.

5. Back To Top | #2985
    Asta se intampla cand te incapatenezi cu benzema si isco asensio bale pe banca...

6. Back To Top | #2986
    S.T.A.L.K.E.R.™ Sir Dracu's Avatar
    oare ce au fumat bookmakerii de au bagat real favorita ))

7. Back To Top | #2987
    Registered User Mandea's Avatar
    hai lasa ca barca au avut bulan cu carul. daca barele alea erau goluri.....orice sut al barcei in repriza a doua a fost gol. cel putin la faza cu penalty nu voia mingea sa iasa din careu nici moarta. iar la real, desi au avut si in 10 ocazii clare de gol, nu a vrut sa intre. scorul ala de 3-0 e total neadeavarat. nu vreau sa zic ca nu a meritat barca sau da, dar scorul e nedrept.

8. Back To Top | #2988
    Nick anterior: OutOfMyMind Out Of My Mind's Avatar
    Daca moare, moare pe mana lui. Nu il sapa jucatorii

Bale a intrat bine in meci, mi-a placut. N-am vazut decat ultima jumatate de ora.

9. Back To Top | #2989
    Registered User albert00's Avatar
    Nici mie nu mi s_a parut ca barca a jucat cine stie ce.Si s a.vazut ca lui Zidane i_a fost frica.Asta e la anul campionatul.

Sent from my SM-N920C using Tapatalk

10. Back To Top | #2990
    Nu inteleg ce se intampla,intr-un timp asa scurt am devenit o echipa mediocra,se pare ca inca nu au ajuns jos de tot baietii.Probabil ii va trezi eliminarea cu PSG,daca nici atunci probabil inca o bataia cu Barca in cupa si probabil un loc 5-6 in campionat.

11. Back To Top | #2991
    Registered User kragod's Avatar
    One can only dream...

1.  
Page 150 of 150 FirstFirst ... 50100140147148149150

Bookmarks

Bookmarks