Page 238 of 245 FirstFirst ... 138188228235236237238239240241 ... LastLast
Results 4,741 to 4,760 of 4895

Thread: Tenis

1. Back To Top | #4741
    Habar n-am, dar sper să-l mai țină. E bestial.
    Nashpa...

"In the beginning the Universe was created. This has made a lot of people very angry
    and has been widely regarded as a bad move." (Douglas Adams)

2. Back To Top | #4742
    Registered User Scorpio's Avatar
    Rahat.. ratai finala.

3. Back To Top | #4743
    Quote Originally Posted by Alexneo View Post
    Imi poate explica cineva ce magie a facut Federer in timpul cat a lipsit din tur, de poate sa joae in halul asta de perfect acum?
    I-a dat cu praf de ceva, Ljubicic, nu pricep. Deci am vazut finala cu Nadal la Miami, si spaniolul nu juca rau. Nu chiar in forma maxima dar destul de bine cat sa bata fara probleme pe majoritatea. Si cu toate astea Federer zici ca e de pe alta planeta.
    Nu stiu cum o fi pe zgura, dar la Wimby si USO, daca isi mentine nivelul asta, nu are ce discuta nici cu Djokivic nici cu Murray. Poate doar nebunul de Kyrgios sa faca o nefacuta.
    Reverul liftat mi se pare cea mai importanta schimbare. In loc sa loveasca slice majoritatea mingilor le loveste tare. Plus jocul foate agresiv cu dreapta si la fileu. E intr-o forma senzationala.

Sper sa fi luat decizia corecta cu pauza de aproape doua luni pana la Roland Garros. El isi cunoaste cel mai bine corpul si forma si obiectivele.

4. Back To Top | #4744
    n-am vazut meciurile, dar ma bucur ca le-am dat peste bot tristelor din regatul p**ii . O natie de tot kktul care au impresia ca toata lumea e a lor si numai ei au dreptul sa jigneasca alte popoare.
    Last edited by crya; 23-04-2017 at 16:48.

5. Back To Top | #4745
    Grand Shaman m-m-c's Avatar
    Publicitatea e dincolo bre.

6. Back To Top | #4746
    thiem e the real deal. rg should be fun now.

7. Back To Top | #4747
    Nick anterior: blupaint Whitpaint's Avatar
    Noroc
    Dupa ce trebuie sa ma uit atunci cand imi aleg o racheta de tenis? Am incercat cateva in magazin si nu am observar diferenta intre una de 200ron si una de 700ron... sau imi scapa mie ceva?

8. Back To Top | #4748
    Registered User Scorpio's Avatar
    Cand o sa-ti iei prima minge in ea ... sau o sa lovesti o minge... o sa simti o diferenta. Incepe si tu cu ceva la 300 400 ron ... si dupa mai imprumuti .

9. Back To Top | #4749
    Nick anterior: blupaint Whitpaint's Avatar
    Vad ca vindeo colegul doua rachete. 2 rachete de tenis (Wilson + Fischer) + geanta tip Thermobag Wilson Tour rosie
    Nu ma apuc de sport profesionist sau ceva, ci doar de doua ori pe saptamana...

10. Back To Top | #4750
    Quote Originally Posted by Scorpio View Post
    Cand o sa-ti iei prima minge in ea ... sau o sa lovesti o minge... o sa simti o diferenta. Incepe si tu cu ceva la 300 400 ron ... si dupa mai imprumuti .
    N-o sa simta diferenta daca e incepator.
    Eu m-as uita la una cu sweet spot mare si capul mai mare implicit, de 100-105 poate chiar mai mult, care iti permite sa returnezi usor mingea in terenul advers si e mai iertatoare la loviturile imperfecte. Dupa acomodare, se poate schimba si acorda racordajul dupa stilul de joc.

11. Back To Top | #4751
    Hai Simona !
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails Tenis-viber-image.jpg  

12. Back To Top | #4752
    uninstitutionalized sociopath Nicky_Santoro's Avatar
    Ne-o rupe pe Halep ... 4-0 deja
    I just stare at my desk, but it looks like I'm working. I do that for probably another hour after lunch too, I'd say in a given week I probably only do about fifteen minutes of real, actual, work. - Office Space -

Playstation Network ID - PULIX82

13. Back To Top | #4753
    S.T.A.L.K.E.R.™ Sir Dracu's Avatar
    poate sa plece acasa

14. Back To Top | #4754
    mdea....pizdoasa/agresiva rau ucraineanca

15. Back To Top | #4755
    I-a scapat lui Halep meciul, gata. Pacat
    I just stare at my desk, but it looks like I'm working. I do that for probably another hour after lunch too, I'd say in a given week I probably only do about fifteen minutes of real, actual, work. - Office Space -

16. Back To Top | #4756
    S.T.A.L.K.E.R.™ Sir Dracu's Avatar
    bine ca se termina in 2 seturi, am bagat under la pariuri )

17. Back To Top | #4757
    Registered User Mandea's Avatar
    nu e gata inca.

18. Back To Top | #4758
    Incredibil. 5-5

Ce inseamna tenisul feminin, unde break-ul ca si concept, este aproape inexistent. Foarte tare

19. Back To Top | #4759
    Registered User Mandea's Avatar
    cum adica breakul la feminin e inexistent? vrei sa zici omniprezent. se fac breakuri pe banda rulanta la fete.

20. Back To Top | #4760
    Da, in sensul asta ma refer. Break-ul la fete nu are greutatea break-ului de la baieti.

Bai, tot respectful pt Halep. Ma inclin!!!
    Last edited by Nicky_Santoro; 07-06-2017 at 16:27.

1.  
Page 238 of 245 FirstFirst ... 138188228235236237238239240241 ... LastLast

Bookmarks

Bookmarks