Page 238 of 238 FirstFirst ... 138188228235236237238
Results 4,741 to 4,746 of 4746

Thread: Tenis

1. Back To Top | #4741
    Habar n-am, dar sper să-l mai țină. E bestial.
    Nashpa...

"In the beginning the Universe was created. This has made a lot of people very angry
    and has been widely regarded as a bad move." (Douglas Adams)

2. Back To Top | #4742
    Registered User Scorpio's Avatar
    Rahat.. ratai finala.

3. Back To Top | #4743
    Quote Originally Posted by Alexneo View Post
    Imi poate explica cineva ce magie a facut Federer in timpul cat a lipsit din tur, de poate sa joae in halul asta de perfect acum?
    I-a dat cu praf de ceva, Ljubicic, nu pricep. Deci am vazut finala cu Nadal la Miami, si spaniolul nu juca rau. Nu chiar in forma maxima dar destul de bine cat sa bata fara probleme pe majoritatea. Si cu toate astea Federer zici ca e de pe alta planeta.
    Nu stiu cum o fi pe zgura, dar la Wimby si USO, daca isi mentine nivelul asta, nu are ce discuta nici cu Djokivic nici cu Murray. Poate doar nebunul de Kyrgios sa faca o nefacuta.
    Reverul liftat mi se pare cea mai importanta schimbare. In loc sa loveasca slice majoritatea mingilor le loveste tare. Plus jocul foate agresiv cu dreapta si la fileu. E intr-o forma senzationala.

Sper sa fi luat decizia corecta cu pauza de aproape doua luni pana la Roland Garros. El isi cunoaste cel mai bine corpul si forma si obiectivele.

4. Back To Top | #4744
    n-am vazut meciurile, dar ma bucur ca le-am dat peste bot tristelor din regatul p**ii . O natie de tot kktul care au impresia ca toata lumea e a lor si numai ei au dreptul sa jigneasca alte popoare.
    Last edited by crya; 23-04-2017 at 16:48.

5. Back To Top | #4745
    Grand Shaman m-m-c's Avatar
    Publicitatea e dincolo bre.

6. Back To Top | #4746
    thiem e the real deal. rg should be fun now.

1.  
Page 238 of 238 FirstFirst ... 138188228235236237238

Bookmarks

Bookmarks