Results 1 to 20 of 20

Thread: Quantum Break,The Long Dark, and Warhammer 40,000™: Dawn of War III

1. Back To Top | #1

Quantum Break,The Long Dark, and Warhammer 40,000™: Dawn of War III

• Pret: 12 Dolari.

• Modalitate de contact: link mai jos.

• Modalitate de plata: La predare.

• Tip: Digital.

• Starea: Nou.

• Garantie: Nu este cazul.

• Cantitate: 1.

• Oras: Oriunde.

• Modalitate de livrare: Predare personala.

Quantum Break,The Long Dark, and Warhammer 40,000™: Dawn of War III - 12 dolari pachetul - CLICK

2. Back To Top | #2
    vinzi 3 jocuri cu 12 dolari din humble-ul de 12 dolari restul jocurilor le pastrezi? bisnita mica si nerespectarea regulilor de postare. Report.

3. Back To Top | #3
    Registered User
    momentan sunt doar 3 jocuri

4. Back To Top | #4
    scrie clar:Immediately receive Quantum Break,The Long Dark®, and Warhammer® 40,000™: Dawn of War® III with more to come! adica sunt mai multe

5. Back To Top | #5
    Registered User Ic3's Avatar
    Report si aia e. E un thread facut ca dracu' . . .
    Ride hard...Die free!

6. Back To Top | #6
    Up

Sent from my Redmi Note 4X using Tapatalk

7. Back To Top | #7
    report, humble in vigoare care costa exact cat ceri tu si tu pastrezi restul jocurilor mai bine zis, pot sa si-l ia cu 10 la suta reducere de pe humble bundle inca 12 zile si au 8-10 jocuri. nu 3, cu 10,8 dolari. bisnita mica

8. Back To Top | #8
    Quote Originally Posted by valivali123 View Post
    report, humble in vigoare care costa exact cat ceri tu si tu pastrezi restul jocurilor mai bine zis, pot sa si-l ia cu 10 la suta reducere de pe humble bundle inca 12 zile si au 8-10 jocuri. nu 3, cu 10,8 dolari. bisnita mica
    Te rog, nu fi bătut în cap, eu nu păstrez nimic. Există o vorba veche, dacă ești prost, taci.

9. Back To Top | #9
    În alta ordine de idei, cumperi de la Humble, nu de la mine.

10. Back To Top | #10
    esti si nesimtit, bisnitar mic, asa ca ai report.

11. Back To Top | #11
    Frate tu chiar ești pe bune? Tu chiar nu înțelegi ca eu nu vând nimic, ești atât de prost încât sa nu înțelegi nici atunci când îți explica cineva de două ori?

12. Back To Top | #12
    bisnitare, vezi cum ai formulat threadul.

13. Back To Top | #13
    Chiar nu știu de ce-mi bat capul cu inculți ca tine, hai baftă și nu uita sa ma raportezi, "pentru bisnita"

14. Back To Top | #14
    Scrie mare "Click" - și crede-mă ca link-ul ala nu te duce la PayPal-ul meu, dar ce să-i faci, dacă nu te duce capul și vrei sa fii interesant.

15. Back To Top | #15
    ai scris ca vinzi. ai report pentru bisnita si gata. nesimtirea ti-o vindeca doctorul sau administratorii. Copilule, pentru popularizat oferte cu pret redus exista alte sectiune, asa ca nu tine bisnitareala de aici cu vand

16. Back To Top | #16
    ai scris ca vinzi. ai report pentru bisnita si gata. nesimtirea ti-o vindeca doctorul sau administratorii. Copilule, pentru popularizat oferte cu pret redus exista alte sectiune, asa ca nu tine bisnitareala de aici cu vand
    Ba imbecilule știi definiția cuvântului bisnita? Și nu mai sunt copil de ceva vreme, frustrătule, dute ma la un control la bibilica și după pune mana pe un DEX. Cretinule pune mana pe o carte, ieși în lume, socializează, lasă frustrările pe net, ești penibil.

17. Back To Top | #17
    copilule, pana ai net la scoala ajutatoare a ta cauta sensul vand. Ai report, cocalarii bisnitari nu au ce cauta pe CG si limbajul te-a tradat.

18. Back To Top | #18
    copilule, pana ai net la scoala ajutatoare a ta cauta sensul vand. Ai report, cocalarii bisnitari nu au ce cauta pe CG si limbajul te-a tradat.
    Dute mă la un control, ești debil.

19. Back To Top | #19
    Singura mea greșeală e ca am postat la vânzări, a ta ca te-ai născut, a matii e ca nu tea avortat când trebuia. Eu am aproape 40 de ani și nu sunt bișnițar, nu am cumparat nimic cu 3 lei și după sa vin aici sa vând cu 5 lei, dar tu ești mult prea prost și mult prea fixat pe o idee, bineînțeles asta e comportament de om bolnav, trebuie sa fii bolnav altfel nu-mi explic de ce o ții pe a ta morțiș, îți explic o data, de doua ori ca nu vând nimic și tu o ții pe asta cu bisnita morțiș, pe bune acu prapaditule, și chiar asa sa fie, care e problema ta? Ți-aș fi luat banii cu japca? De ex Down of War băieții îl vindeau aici cu 80 ron iar eu am dat link de unde îl poți lua în 12 dolari plus încă doua jocuri, dar tu, neam prost, mănânci rahat în continuu, pe lângă faptul ca faci uz de expresii a căror sens nu-l cunoști mai ești și tare-n gură. De ce faci asta? De ce ești atât de prost și incult? Vrei sa câștigi Zmeura de cacat pentru cel mai penibil om? În alta ordine de idei, chiar crezi ca mie îmi pasa dacă iau sau nu report, pe bune acu, suntem la grădiniță? Boule.

20. Back To Top | #20
    Administrator AIWA's Avatar
    Quote Originally Posted by geklas View Post
    În alta ordine de idei, cumperi de la Humble, nu de la mine.

Pai cine a deschis topicul?
    tu sau humble?
    CLOSED
    ***A ridica piatra este cel mai usor gest posibil...restul e calvar! ***

ATENTIE! - regulile ariei publicitate au fost actualizate - APASA AICI

1.  

Bookmarks

Bookmarks