Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 20 of 25

Thread: VAND vibrator JELLY ------ SIGILAT

1. Back To Top | #1
    Registered User Killer.Robert's Avatar

Exclamation VAND vibrator JELLY ------ SIGILAT

Pret 900.000. In cutie, nefolosit, foarte moale, nici nu se compara cu alea de 2 lei din plastic,este din latex, jelly, moale, are marime, culoare si forma naturala, respectiv lungime de 23 cm, si diametrul de 4,5 cm. Bateriile utilizate sunt 2 x 1,5 V , R 6. Intr-un sexshop o asemenea jucarie costa 1.4 mil.Trimit si in provincie (+ 50.000). Pentru Bucuresti, transportul pana la cumparator este inclus in pret. Pretul este nediscutabil. Va rog nu postati sa va aflati in treaba.
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails -vibrator.gif  
    Follow your bliss and the universe will open doors for you where there were only walls.

CASH is KING

2. Back To Top | #2
    Former nick: xes Alice in Wonderland's Avatar
    se poate testa inainte?
    All parts should go together without forcing. You must remember that the parts you are reassembling were disassembled by you. Therefore, if you can't get them together again, there must be a reason. By all means, do not use a hammer. -- IBM maintenance manual, 1975

3. Back To Top | #3

Exclamation

Nu se poate testa. El vine intr-o cutie si intr-o punga. Din cutie se scoate pe gratis, din punga pt 900 mii
    Last edited by Killer.Robert; 12-02-2005 at 22:33. Reason: greseli de redactare
    Follow your bliss and the universe will open doors for you where there were only walls.

CASH is KING

4. Back To Top | #4
    pai shi daca nu e pe probate de unde shtiu daca ne potrivim sau nu ?
    I'm not weird, I'm gifted ..

5. Back To Top | #5
    Registered User extraterila's Avatar
    offtopic
    nu cred ca o sa ai prea mare succes, avand in vedere ca sunt putine fete pe forum...iar baietilor nu cred ca le-ar conveni sa faca un asa cadou prietenelor...mai ales acum, in preajma valentines. succes, oricum
    Solutions to problems are easy to find:the problem's a great contribution.
    What's truly an art is to wring from your mind a problem to fit a solution.

6. Back To Top | #6
    gugal - la cum arati ... ce nevoie ai de prostii d-astea ? mai bine cauti una naturala.
    oricum omu a spus ca are 4.5 cm diametru. baga un subler si vezi daca se potriveste.
    P.S. asta e un cadou tocmai bun de Valentine's.
    Eu nu sunt nebun, eu nu fac decat sa va sfidez ! James Oliver Huberthy

7. Back To Top | #7
    Registered User DeceaseD's Avatar
    Killer, eu nu stiu de ce l-ai cumparat, IN PRIMUL rand ...
    "Ele vin starnite de o primejdie ca de sfarsit de veac, si in spaima lor de necunoscutul barbat, se cred miresele mortii."

8. Back To Top | #8
    Eream sigur ca o sa se inceapa cu offtopicuri.

V-am rugat de la inceput sa nu postati daca nu sunteti interesati.

Crezi ca tot ce este pe forum de vanzare este neaparat cumparat ?? Sunt ultimele detalii care le dau. Tot ce trebuie sa stiti este trecut deja.

CASH is KING

9. Back To Top | #9
    Cred ca ati fi unici in lume la probat vibratoare. Unde ati mai auzit voi de asa ceva ??? Doamne. Daca vrei sa fii penibil treci pe mesaj privat, asa afla un singur om, dar o sa vada o groaza de oameni ce stramb ganditi.

CASH is KING

10. Back To Top | #10
    Registered User Revolution909's Avatar
    nu cred ca ar trebui sa te plangi de offtopic mai ales pe un asemenea produs, cand cineva vindea prezervative tot aici pe forum, erau vreo 10 pagini de offtopic , fiecare cum il ducea imaginatia...bafta la vanzare, o sa ai nevoie

11. Back To Top | #11
    + HaunteD + bwu's Avatar
    ce firma?
    daca imi place firma ofer 700.000.
    Rig1:DFI NF4UD; 250x10mhz/w XP120; 2x512 OCZ VX (2-2-2-5 250 3,3v); 2x80gb maxtor sata raid0 + 200gb Seagate IDE 8mb w/Enermax P-004S; ATI X800XT; Pioneer DVR-108 & Asus DVD-16x; Intellimouse expl.4.0&Logitech UltraX; Xaser III Al.V2000A+Enermax CG480W2.0; audigy2 ZS + Logitech Z-5500
    Rig2:MSI865Neo2+P4A2.0@2500; 2x256vdata; 160gb 8mb; Inno FX5700;Samsung 17" 710N

12. Back To Top | #12
    Registered User DeceaseD's Avatar
    intelegeam ca xiu sa ofere atat, dar pe tine, nici gand ...

ce faceti oameni buni cu un vibrator ? ( inteleg, daca ati fi avut vreo prietena, dar altfel nu )
    "Ele vin starnite de o primejdie ca de sfarsit de veac, si in spaima lor de necunoscutul barbat, se cred miresele mortii."

13. Back To Top | #13

Exclamation

Pretul este nediscutabil. Nu scrie nici o firma pe el, dar este foarte calitativ.

CASH is KING

14. Back To Top | #14
    Masstahh
    Guest
    Feedback Score
    40 (100%)
    Feedback Score
    16 (100%)
    Feedback Score
    40 (100%)
    Feedback Score
    2 (100%)
    Feedback Score
    4 (100%)
    Feedback Score
    45 (100%)
    Feedback Score
    0
    Feedback Score
    40 (100%)
    Feedback Score
    40 (100%)
    Feedback Score
    6 (100%)
    Feedback Score
    1 (100%)
    Feedback Score
    0
    Feedback Score
    40 (100%)
    vreau si eu sa fiu calitativ!!!

15. Back To Top | #15
    mi-e foameeee osc1or's Avatar
    sigur e nou? si nu e usor folosit? sau ocazional? sau de 2-3 ori?
    daca era si usor folosit... era caterinca cea mai mare!
    semnatura

16. Back To Top | #16
    Pretul este nediscutabil. Nu scrie nici o firma pe el, dar este foarte calitativ.
    pai cum shtii ca este calitativ daca nu l`ai testat?

Bai omule, ca sa nu zic altfel, nu te baga in seama aiurea, urasc bagatorii de seama, este moale, este flexibil, asta inseamna ca este calitativ, ca daca erea tare si inflexibil erea slab calitativ. Va rog inca odata nu mai postati sa va aflati in treaba.
    iarta`ma
    Last edited by nero36; 13-02-2005 at 20:52.
    N.E.R.O.: Networked Electronic Repair Organism

17. Back To Top | #17
    Bai omule, ca sa nu zic altfel, nu te baga in seama aiurea, urasc bagatorii de seama, este moale, este flexibil, asta inseamna ca este calitativ, ca daca erea tare si inflexibil erea slab calitativ. Va rog inca odata nu mai postati sa va aflati in treaba.

CASH is KING

18. Back To Top | #18
    Administrator AIWA's Avatar
    01. pentru cine nu a vazut/pipait asa ceva cu atentie da se pare ca e greu de inteles ce vinde omul aici
    02. Am asa ceva si stiu despre ce vorbesc si cu sigurantza nu sint nici fata si nici nu il folosesc EU)
    03. e un cadou simpatic asa ca...e numai bun de o surpriza undeva la vreme de sera alaturi de un lubrefiant (fara ala esti mort) unddeva ascuns sub perna
    04. Chiar daca nu scrie ce marca este vezi pe cutie ca ai ceva elemente de indentificare! Am unu made in Taiwan si unu made in China si sa stii ca se vad diferentzele. Ma intereseaza daca poza e reala adica daca reflecta origilalul intrucat sint si care nu au forme naturale! in functie de raspuns si eventual reusesti sa faci o poza la el sint si eu interesat de el!
    carcotasii AIWA nu face colectie de asa ceva dar in schimb...are cui sa le dea! (a se vedea topicul cu webchatul-restul se intelege)

ATENTIE la OFFTOPIC conform regulamentului exista diverse foprme de pedeapsa pt asa ceva!
    ***A ridica piatra este cel mai usor gest posibil...restul e calvar! ***

ATENTIE! - regulile ariei publicitate au fost actualizate - APASA AICI

19. Back To Top | #19
    Poza este reala, reflecta 100% originalul. O sa ma uit pe cutie sa vad daca gasesc ceva.

CASH is KING

20. Back To Top | #20
    [Heretic] [MW]Slayer's Avatar
    .....

daca avea si degetel din ala pt anus, era bun pretul.... dar asa.... e peste pretul pietei .. plus ca nici nu dai garantie la el.

Am sters eu ce era OFFTOPIC...incearca sa ramai serios pe subiect...fara mistouri!
    Last edited by AIWA; 14-02-2005 at 08:45.

1.  
Page 1 of 2 12 LastLast