brat Cumpar fular cu STEAUA
Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 20 of 24

Thread: Cumpar fular cu STEAUA

Registered User alexxutzu's Avatar
    Feedback Score
    29 (100%)

Imagini Info

ComputerGames Forum nu recomanda vanzarea / cumpararea produselor a caror provenienta este incerta.

Responsabilitatea privind provenienta si/sau functionarea
    corecta a produsului vândut/cumparat apartine în totalitate utilizatorilor.

Cumpar fular cu STEAUA

Cumpar fular cu STEAUA pe care sa scrie STEAUA SUPREMA pe o parte si ARMATA pe cealalta iar la capete ANTI DINAMO SI ANTI RAPID !!!
    astept oferte !!!
    Last edited by alexxutzu; 03-03-2005 at 12:46.

Registered User
    DHB14 - 300 - Thread
    magazinu STELEI e pe langa Cismigiu,sigur gasesti acolo ceva.

nop nu au modele vechi decat noi asa ca nu am ce cumpara de acolo((

Registered User
    k,sper sa gasesti ce cauti
    bafta

Registered User extraterila's Avatar
    stiu ca nu corespunde exact descrierii, dar...check it
    http://www.computergames.ro/forum/sh...d.php?t=109477
    Solutions to problems are easy to find:the problem's a great contribution.
    What's truly an art is to wring from your mind a problem to fit a solution.

extrarerila vreau fularul cat vrei pe el si ai putea sa ne vedem pana vineri?eu plec sambata la mute si il; vreau pana atunci ...id-ul meu de mess este alexxutzu2004 terog mult cauta-ma sa vb ca vreau fularul ala neaparat 0726439964 telu meu eventual.plzz astept un raspuns pana vineri!!!

il iau eu fularul

astept in continuare fularul pe care l-am descris mai sus si altele.

Registered User
    Si cam cat esti dispus sa dai pe un asemenea fular ? Cred ca pot sa iti fac eu rost de unu dar trebuie sa stiu concret cat esti dispus sa dai sa stiu ce ii zic unui prieten care are aproape toate modelele de fulare de la steaua ?
    Si ce o sa zica baietii? Does IT matters?

Pah logatul sunt dispus sa dau nici mai mult nici mai putizin de 300 de mii pe el.Dak mi-l dai ma gasesti pe messenger la id-ul alexxutzu2004,sau aici un msg ceva sa ne intalnim intr-o zi.Astept raspunsul.

Registered User
    " In conditiile in care un fular obisnuit este 200-250 de mii, cred ca suma pe care mi-ai spus-o este hilara. Acel model de fular este unul special, mai are si alte insemne pe el in afara de acel scris si nu ma despart asa usor de el. Pretul lui adevarat este 500.000 lei (comparativ cu ce preturi sunt afara pt un fular (min 10 euro) "

Asta este mesajul pe care mi l-a dat tipul in legatura cu acel fular. oricum am vazut ca vorbea despre el cu prea mult patos si era destul de atasat de el, poate e un fular special, nu am de unde sa stiu.

Un fular cu steaua este 150 de mii la magazinul steaua si in conditiile astea dau dublu deci mai mult de 300 poti sa ii zici ca nu ii dau pe el.Am alte fulare mult mai vechi si mai frumoase decat asta si tot asta a fost si pretul lor asa ca dak vrea 300 bine dak nu sa stie ca nu e singurul care il are.(bine ca nu compari cu preturile din spania)Ciao!Fularul pe care il vreau este cel din poza cu cei doi baieti,cel din dreapta.
    Last edited by alexxutzu; 20-11-2009 at 14:46.

Registered User
    Ma uite cum sta treaba, nu am vrut sa reproduc tot mesajul ca nu vroiam sa fiu acuzat de niste chestii, dar daca insisti.....

" Fularul pe care il vrei tu, pe langa toate insemnele pe care le-ai enumerat mai sus, mai are inca doua de care nu aduci aminte:
    1. INTOTDEAUNA SUPERIORI - cei ce trebuie sa stie ceva despre acesta stiu si il pretuiesc cum se cuvine.
    2. O zvastica stilizata (se vede chiar si in poza ta) pentru a se putea intra cu ea in stadion fara a crea probleme."

Raspuns la ceea ce ai spus tu:

" Poate stiai ce am scris in primul raspuns si nu ai vrut sa le spui ca sa dai impresia ca, CHIAR ESTE un fular special si sa-i creasca pretul mai mult; sau poate ca nu le stiai si atunci nu are rost sa iti doresti un asemenea fular, caruia nu ii cunosti trecutul si semnificatiile ascunse, pentru ca nu il meriti.

Daca tu faci comparatie intre un fular de la magazin, cu acele fulare, din trecut care insemnau ceva, esti pe un drum gresit.
    Si astazi sunt cateva fulare de vanzare ale unor brigazi din peluza nord si sud, care sar de 200.000 lei, si nu se compara cu cele de la magazin, in primul rand ca sunt facute cu dragoste si pasiune pentru echipa nu in scop comercial.
    Daca faci comparatie cu preturi din spania.....intereseaza-te sa vezi cam cat costa un fular cu un asemenea trecut in acea tara (sau in italia, argentina, franta). "

PS: ce pasiuni starneste un fular....

Frate eu ti-am zis ca am fulare mult mai speciale decat ala si sa iti dau un ex e cel din poza din care au iesit doar 20.000 de bucatzi si era scos la retragerea ui LACATUS si nu cred ca fularul asta care zici tu ca vrei 500 pe el e mai frumos si inseamna mai mult decat cel cu LACATUS in al doilea rand asta nu e fular de brigada pe care il ai tu iar in al treilea rand dak stai sa iei dupa ce scrie pe el iti pot oferi si eu un fular cu steaua pe care scrie multe lucruri pe care suporterii le apreciaza si ti-l pot da cu 1.000.000 dak e sa iei asa si tu traiesti in Romania nu in Argentina sau Italia asa ca eu ti-am facut oferta dak o accepti bine dak nu poti sa zici simplu "nu" dar cert e ca ce faci tu si ce ceri pe fularul ala e de domeniul ori a faptului ca vrei sa ma prostesti si crezi ca nush cat valoreaza un fular ori nu sti care-i treaba cu fularele si ce rost are fiecare fular in parte si tu scri aici pe forum ce zice tovarasul care are fularul ala si ideile pe care mi le dai tu ca nush ce scrie pe langa ce am zis eu...eu tiam zis doar nishte repere dak vrei iti zic ce scrie pe el litera cu litera.Dak vrea 300.000 pe el imi lasi msg dak nu nu mi-l da mie si il da la un alt fraier care da atat pe un fular.Bafta si FORZZA STEAUA !!!(intereseaza-te la ULTRAS cat costa un fular facut la comanda si imi zici dak e mult sau putin cat cere tovarasul tau pe fularul ala)

Registered User codatel's Avatar
    deja e offtopic rau si ma deranjeaza enorm. sunt stelist dar cred ca asta e prea de tot. doua threaduri pt acelasi lucru.. un fular. stati sa va tiganiti pt 200 de mii..astea se fac in targ ma.
    cred ca unul din threaduri trebuie inchis aiwa - thx

celalalt e ptr un tov de al meu asa ca nu trebuie inchis si nu ionteleg dak te deranjeaza ptr ca temele sunt diferite dak citesti cu atentie.

dak vrei poti da tu 500 de mii pe fularul ala ti-l las tie...il iei cu 500???

Registered User codatel's Avatar
    te-ai facut reseller sau cum ? aiwa fa ceva pls

nu inteleg ce te deranjeaza asa de tare dak sunt doua chestii diferite sau nu sti sa citesti????

Registered User
    Codatel si de ce ma rog trebuie sa inchida acest thread? Daca era vorba de o placa video la care se discutau parametrii in care merge overclockata sau niste sticle de parfum care sunt sau nu sunt originale sau blugi de club care cel ce vinde zice ca are doar o pereche de un anumit numar si mai vin 5 care il intreaba daca are si alte numere/marimi etc .... alea se puteau accepta?

OnTopic: eu scriu pt ala ca nu are net si nici tangente cu net-ul in general. El ti-a spus ce mai scrie pe el ca poate nu stiai. Zvastica aia se vede si in poza pe care ai postat-o nu poti sa o ignori, la fel si celalalt scris cu intotdeauna superiori. Oricum nu mai vrea sa ti-l vanda pentru ca nu il cumperi pentru ceea ce scrie pe el, ce reprezinta el, ci pentru ca este un fular vechi si care nu se mai gaseste. Poate mai gasesti pe unu care il poarta doar pentru ca scrie anti rapid/dinamo si atat. Daca te dovedeai interesat de lucrurile pe care ti le-a spus inainte (ceea ce insemna anumiteri convingeri etc..) aveai toate sansele sa ti-l dea pe gratis.

PS: spune-mi si mie ...
    iti pot oferi si eu un fular cu steaua pe care scrie multe lucruri pe care suporterii le apreciaza si ti-l pot da cu 1.000.000
    cum arata fularul asta. Si daca sunt aceiasi suporteri care il adora pe GG nu prea mai sunt multe de spus.

1.  
    DHB14 - 728 - Last Post
Page 1 of 2 12 LastLast