brat vand pistol walther pp22 (gloante de cauciuc si gaz)
Results 1 to 12 of 12

Thread: vand pistol walther pp22 (gloante de cauciuc si gaz)

Registered User
    Feedback Score
    9 (91%)

Imagini Info

ComputerGames Forum nu recomanda vanzarea / cumpararea produselor a caror provenienta este incerta.

Responsabilitatea privind provenienta si/sau functionarea
    corecta a produsului vândut/cumparat apartine în totalitate utilizatorilor.

vand pistol walther pp22 (gloante de cauciuc si gaz)

pistolul este impecabil este ca cel din poza am la el un toc care se poate curta si la pantalon si la curea si vreo 12 gloante bila de cauciuc pret 450euro
    pt mai multe detalii 0721204893 0765452436 sau yahoo id mascatulTDA

Registered User
    DHB14 - 300 - Thread
    pistolul este impecabil este ca cel din poza am la el un toc care se poate curta si la pantalon si la curea si vreo 12 gloante bila de cauciuc pret 450euro
    pt mai multe detalii 0721204893 0765452436 sau yahoo id mascatulTDA
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails walther-pp-10x22T.jpg  

Registered User Bzzzcp's Avatar
    presupun ca iti trebuie permis pt asa ceva, nu?
    numai bine
    YM: bzzzcp

Registered User
    da normal

Registered User Kidu's Avatar
    si ca nu poti cumpara arme decat de la armurieri autorizati, nu? la 16mil este absolut imens pretul, atat este nou nout iar alte modele de genul asta sunt 9mil

Registered User
    in magazin modelul asta este in jur de 17 mil iar ceea ce spui tu la 9 mil sunt doar pe gaz intereseaza-te inainte sa afirmi ceva ca nu sti de capul tau pretul este oricum negociabil

amice, atentie la exprimare, daca ma iei asa, da mi voie sa subliniez ca este ilegala vanzarea ta, cumparatorul risca parnaie.

Registered User budha's Avatar
    da mi voie sa subliniez ca este ilegala vanzarea ta, cumparatorul risca parnaie.[/QUOTE]

da-mi te rog si mie voie sa observ ca de fiecare data cand s-a vb de vanzarea de arme,ai avut de obiectat.si aproape de fiecare data ai fost si singurul.Nu este nimic ilegal atata timp cat vanzarea se face printr-un armurier,cumparatorul stiind ce taxe suplimentare are de platit.Tu nu ai de unde sa stii daca potentialul cumparator are sau nu permis de port-arma,ok?Si daca nu are,se duce la politie,declara tranzactia pe care a efectuat-o,si de acolo se descurca.Si pt armele cu alice,cu CO2,se poate obtine permis.

Registered User
    kidu..vanzarea se face prin intermediul unui armurier asa ca e 100% legal mai documenteaza-te inainte sa vorbesti

budha: habar nu ai, taci ca te faci de ras. Oricum, da mi voie sa te anunt: suntem pe un FORUM, aici ne postam opiniile, unele bune, altele rele, ce sa i faci...

aniacw1: comisionul armurierului, in jur de 30% il suporti tu sau clientul? cel care doreste sa cumpere stie ca are nevoie de notificare de la IGP? ca are nevoie de cazier scos? astea dureaza... Dupa cum ai formulat anuntul nu suna a NIMIC legal, cei care doresc sa si vanda armele, le lasa in consignatie la unul din magazinele de arme, in prelabil, acestia le fac o intretinere si verificare inainte de revanzare. NU am nimic cu nimeni, dar multi stiu dupa ureche si ma repet, nu e nimic de gluma cu subiectul respectiv, mai ales cand apar indivizi ca budha care sunt pe langa subiect dar se baga in discutii.

Oricum, or fi si idioti pe forum, dar nu se complica nimeni sa cumpere o arma la mana a doua de la tine, cand la acelasi pret sau mai mic, o cumpara din magazin, cu garantie.

Later edit: ca sa fie clar pentru toata lumea, NU SE CUMPARA O ARMA LETALA SAU NELETALA SI ANUNTI TRANZACTIA DUPA LA IGP. Sau prin notariat si alte tampenii, ca am mai auzit variante. Intai si intai obtii notificarea de la IGP, cu ea in mana ai dreptul sa achizitionezi o astfel de arma de la armurieri in urmatoarele 30 de zile, apoi ai inca 15 zile la dispozitile sa o inregistrezi la IGP si sa ti se elibereze permisul de portarma, daca nu il detii, daca il detii, doar inregistrezi arma, pe baza facturii si a declaratiei armurierului.

Registered User budha's Avatar
    @Kidu...nu te acri de geaba.Nu vreau sa intru in polemica cu tine.Dar tocmai pt ca este forum,nu-ti inteleg vehementa.In fine.Si stai calm ca nu am de ce sa ma fac de rusine.Ce scrie e una.Ce se face e alta.Eu iti demonstrez ca se poate lua si permis si arma(vb strict de cele cu CO2),care nu depasesc o anumita regula,alicele sa nu depaseasca 4,5 mm,viteza sa nu depaseasca nu stiu ce limita...Iti mai spun pe PM ,ca sa nu dau idei aici.Cat despre vanzarea lui @maniacw...nimic nu e ilegal,asta incercam sa-ti spun.Comisionul armurierului il plateste de regula cumparatorul,sau la intelegere il impart in 2.Eu despre pretul lui nu am comentat si nici nu ma intereseaza.Hai sa aveti o seara buna !!!

Administrator AIWA's Avatar
    01. sintem pe un forum unde nu putem verifica exactitatea si corectitudinea unor vanzari
    02. daca in anumite cazuri se mai poate trece cu vederea in astfel de cazuri nu!
    03. rog a se intelege pentru toata lumea ca anumita obiecte...necesita un regim special atat pentru detinere/purtare cat si pentru vanzare...in cazul de fatza ne rezervam dreptul de a nu permite vanzare de astfel de obiecte!
    ***A ridica piatra este cel mai usor gest posibil...restul e calvar! ***

ATENTIE! - regulile ariei publicitate au fost actualizate - APASA AICI

1.  
    Jerry DHB14 - Last post