brat Vand adidasi adidas T-mac 3
Results 1 to 13 of 13

Thread: Vand adidasi adidas T-mac 3

Registered User djxme200's Avatar
    Feedback Score
    2 (100%)

Imagini Info

ComputerGames Forum nu recomanda vanzarea / cumpararea produselor a caror provenienta este incerta.

Responsabilitatea privind provenienta si/sau functionarea
    corecta a produsului vândut/cumparat apartine în totalitate utilizatorilor.
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails 015950_Z.JPG  

Vand adidasi adidas T-mac 3

adiasii sunt noi, marimea 44(10),....doar ce i-am primit de afara, dar vreau sa ii dau pt ca sunt negri, si mie nu imi plac adidasii negri, daca aveti alti adidasi noi poate facem schimb....pret 120$

Test Driver Alextz's Avatar

Lightbulb

DHB14 - 300 - Thread
    Totusi sunt doar 70$ in afara.......
    Pune si tu un pret normal.....

http://www.eastbay.com/catalog/produ...odel_nbr=46183
    .

Quote Originally Posted by Alextz
    Totusi sunt doar 70$ in afara.......
    Pune si tu un pret normal.....

http://www.eastbay.com/catalog/produ...odel_nbr=46183

Auzi prietene...daca nu iti convine pretul n-ai decat sa iti comanzi tu adidasi de pe net(cu 70$)....si dupa aia mai vorbim.
    adidasii eu nu ii comand si dupa aia ii vand...eu ii am deja si ii vand oricui doreste....spre exemplu un prieten a facut o comnda la o pereche de adidasi de pe footlocker si i-au venit dupa aproape 2 luni jumate...adidasii nu sunt in magazine...si daca ar fi...nu cred ca ar fi mai putin de 6 milioane...vorbim atunci cand o sa apara in magazin sau cand o sa iti vina tie comanda

dragalash s.i.m.p.l.u.'s Avatar
    Alextz - du-te tata in tirg la Vitan...la max 3 milioan iei ce adidasi vrea muschiu tau...si la 3 milioane sunt piese - majoritatea sunt pina in 1.5 milioane(doar ceva deosebit sare de 2 milioane)....de smecheriti din astia e plina bursa si okazii.ro....poate poate pica un fraier....
    Man wake up as good-looking as they went to bed. Women somehow deteriorate during the night...

gicuta...targul vitan e in bucuresti...poate la voi acolo sunt mai ieftini adidasii, dar in constanta nici macar ciorditorii si aia care aduc de la vama nu au modelul asta de adidasi, asa ca am motiv intemeiat sa pun pretul respectiv, si oricum au inceput sa imi placa...asa ca nu ii mai vand...optiunea de schimb ramane valabila totusi....o pereche de adidasi frumosi in magazin e 6-7 mil..si la ciorditori sunt numai nike-uri naspa

Registered User stelistu's Avatar
    Pe unde prin targ prin Vitan? e vreun loc anume, ca ma interreseaza si pe mine. Esti sigur ca sunt originali?

Quote Originally Posted by djxme200
    gicuta...targul vitan e in bucuresti...poate la voi acolo sunt mai ieftini adidasii, dar in constanta nici macar ciorditorii si aia care aduc de la vama nu au modelul asta de adidasi, asa ca am motiv intemeiat sa pun pretul respectiv, si oricum au inceput sa imi placa...asa ca nu ii mai vand...optiunea de schimb ramane valabila totusi....o pereche de adidasi frumosi in magazin e 6-7 mil..si la ciorditori sunt numai nike-uri naspa
    Daca te duci tu si dai 6-7 milioane pe astia....scuza-ma ca iti zic...dar esti prost......
    In Bucuresti la Adidas cei mai marfa sunt 4.5 milioane....si sunt ultimu' model nu vreun model ramas la reduceri in afara.......
    Daca iti plac si te mandresti asa de mult cu pretul lor....lasa un stiker cu pretu pe afara....preferabil pe limba sa-ti vada oamenii adidasii mancati-as....
    .

Thumbs down

Daca te duci tu si dai 6-7 milioane pe astia....scuza-ma ca iti zic...dar esti prost......
    In Bucuresti la Adidas cei mai marfa sunt 4.5 milioane....si sunt ultimu' model nu vreun model ramas la reduceri in afara.......
    Daca iti plac si te mandresti asa de mult cu pretul lor....lasa un stiker cu pretu pe afara....preferabil pe limba sa-ti vada oamenii adidasii mancati-as....
    ...mancami-ai...daca esti asa dornic...nu stiu unde am scris eu ca dau 6-7 mil pe adidasii astia....si oricum am specificat ca nu sunt din bucuresti ci din constanta si ca la noi sunt altele preturile si conditiile...vino sa vezi daca esti chiar asa de sceptic....chiar sunt curios sa stiu daca la reprezentanta "adidas"(nu Adidas cum scriu tzaranii...cunoscatorii stiu ca nu se scrie cu majuscula) au modelul asta...mie chiar imi place dar nu pe negru..de preferat pe alb sau albastru..si daca tu zici ca cei marfa sunt 4,5 mil inseamna ca modelul asta care este "vreun model ramas la reduceri in afara" ar trebui sa fie vreo 3-3,5 milioane nu?(offtopic : pt cei din bucuresti chiar sunt curios sa stiu daca exista modelul acesta la reprezentanta adidas si la pretul care crede Alextz..chiar va rog..un pm ceva sau reply)

gicuta as vrea sa stiu daca la vitan este modelul asta de vanzare la max 3 mil...daca da(si sunt originali) sa stii ca vin in bucuresti sa imi iau...daca nu te rog si pe tine si pe Alextz sa va pastrati ofertele(gen vitan sau reprezantanta "adidas")...

Quote Originally Posted by djxme200
    oricum am specificat ca nu sunt din bucuresti ci din constanta si ca la noi sunt altele preturile si conditiile...vino sa vezi daca esti chiar asa de sceptic....chiar sunt curios sa stiu daca la reprezentanta "adidas"(nu Adidas cum scriu tzaranii...cunoscatorii stiu ca nu se scrie cu majuscula) au modelul asta...mie chiar imi place dar nu pe negru..de preferat pe alb sau albastru.

reprezantanta "adidas"
    ca sa ne amintim....taranii scriu reprezantanta.....nu?
    Cat despre conditii...ce conditii sunt in Constanta cand iti iei adidasi?Trebuie sa vii cu certificatu' de snob? sau care e chestia?
    Explica si mie te rog conditiile din Constanta ca poate fac un leasing....
    .

Thumbs down

ca sa ne amintim....taranii scriu reprezantanta.....nu?
    Cat despre conditii...ce conditii sunt in Constanta cand iti iei adidasi?Trebuie sa vii cu certificatu' de snob? sau care e chestia?
    Explica si mie te rog conditiile din Constanta ca poate fac un leasing....

oricum te-ai facut de rusine cand ai scris "Adidas" dar te invit sa imi raspunzi la intrebarea mea: exista modelul asta la "magazinul adidas" la 3-3,5 milioane??? ca vad ca injurii stii sa aduci...dar din pacate doar atat stii sa faci...

Hmmmm eu aduc injuriii? Oare cine a inceput?
    Cat despre modelul asta de bascheti....nu pot sa-ti zic ca i-am vazut sau nu la reprezentanta,port alt gen de adidasi asa ca nu ma intereseaza modelul...dar are un coleg de serie la facultate...
    Cat despre tot ce am discutat....eu ti-am zis doar ca pretul cerut de tine este f mare, daca in magazin sunt la un pret tu oricum nu-i vei putea vinde niciodata la acelasi pret....

Succes la vanzare....
    .

da dar am spus ca nu ii mai vand.....si tocmai de aia nu mai vreau sa ii vand...cu banii luati pe ei nu pot sa imi cumpar din magazin ceva frumos...si daca nu i-ai vazut la magazin de ce argumentezi in privinta pretului de acolo...colegul tau poate i-a primit sau a facut comanda...nu cred ca comentariile tale au fost fondate

Administrator AIWA's Avatar
    01.Arata ka Draku...nu imi plac de nici o culoare!

02.DJXME200 daca tot folosesti chestia aia de "hai cu para la moderator"macar sa stiee ce vinzi sau daca vinzi ceva ce vinzi...nu de alta dar vad ca nu mai vinzi nimic si atunci ce sa inteleg? Ca ai facut un TOPIC in care te lauzi ca ai unicate in picioare? PS Baga si tu la locatie CONSTANTA sa stie lumea de unde esti!

03.ALEXTZ daca tot esti din Bucuresti si ai de unde cumpara ceva bun...si mai ales de calitate si la pret omenesc ...fa o observatie si gata nu te mai lansa in certuri inutile Cine e baiat destept va intelege ce trebuie sa inteleaga! Si mai ales ce sa cumpere si de unde

Dupa ultiumul post totusi cred ca aici nu se mai vinde nimic asa ca...gata nu mai este marfa...se inchide!
    ***A ridica piatra este cel mai usor gest posibil...restul e calvar! ***

ATENTIE! - regulile ariei publicitate au fost actualizate - APASA AICI

1.  
    DHB14 - 728 - Last Post