brat Vand Pusca Norconia 5,5 calibru ,luneta Gammo 4x20
Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 20 of 33

Thread: Vand Pusca Norconia 5,5 calibru ,luneta Gammo 4x20

Registered User thorz's Avatar
    Feedback Score
    0

Imagini Info

ComputerGames Forum nu recomanda vanzarea / cumpararea produselor a caror provenienta este incerta.

Responsabilitatea privind provenienta si/sau functionarea
    corecta a produsului vândut/cumparat apartine în totalitate utilizatorilor.

Vand Pusca Norconia 5,5 calibru ,luneta Gammo 4x20

Vand Pusca Norconia 5,5 calibru , luneta Gammo 4x20 .
    Pusca a fost folosita o luna , e impecabila . E ca si noua , pt. ca am luat-o noua si am intretinut-o foarte bine. (o dau si cu o cutie de 250 pelete - fara acte si cu o husa facuta manual) .Daca vreti si poze pot sa-i fac . Pt. a ma contacta trimiteti un mail la thorz@home.ro si la thorz@rol.ro - sa fiti siguri ca-l primesc .(mailul il citesc de 2 ori pe zi) . Pret 5 mil -merita .

Banned sandubogdan's Avatar
    Hmm, un overclock mic ai incercat la ea? Sa stim ce calibru duce maxim.

Commander Venus Mars Volta's Avatar
    ce fel de pusca este cu aer comprimat?ca sincer nu ma pricep dar taicamiu isi dorea asa ceva si poate imi spui si un model ceva
    FALSE ADVERTISING

e cu aer comprimat. nu stiu modelul . o sa-i fac poze diseara . "Overclock" se poate face numai prin punerea unui alt arc mai puternic. Calibru nu se poate mai mare sau mai mic de 5,5 mm pt nu incape pe teava mai larg : dhaaa!! -asta nu e pistol cu bile.
    Last edited by thorz; 10-12-2004 at 13:54.

Registered User Hardware's Avatar
    Deci tu vrei sa vinzi pusca fara acte?

Registered User Kidu's Avatar
    e cu aer comprimat..o cumperi din orice en-gros...

Registered User HanSS's Avatar
    Fa si tu niste poze sau da un link ceva.
    Bafta.
    SMASH FASCISM AND RACISM !

Quote Originally Posted by Kidu
    e cu aer comprimat..o cumperi din orice en-gros...
    Daca mi-ai raspuns mie, asta nu inseamna ca trebuie sa te arunci sa cumperi o arma (chiar si cu aer comprimat) fara acte.

ce acte sa ti dea ma? ejti terminat? nu intra sub incidenta armelor cu regim special. Cand am cumparat eu primul pistol(un gamo ) nu m a intrebat nici cum ma cheama. Abia a doua oara mi a cerut permisul de conducere Isi nota pur si simplu intr-un caiet dictando al lui datele mele. NU sunt formulare oficiale sau ale politei. De asemenea politia nu are o evidenta cu serile armelor si posesorii lor. De asemenea multe modele de pe piata nu au serie.

Deci...inca odata..ce acte vrei sa ti dea?!

Kidu, nu stiu care dintre noi este mai "terminat". Mamica ta nu te-a invatat sa vorbesti frumos? Sau esti crescut de lupi?

Hardware: marsh mah, nu trebuie sa te creasca mata ca sa ai simt si stiinta. Nu te mai baga in seama daca esti pe langa subiect. NU am nimic cu tine dar mi e sila rau de bagatori de seama. Vrei sa cumperi arma? Esti in domeniu si vrei sa dai un sfat competent amatorilor? Lucrezi in justitie/politie si stii ca exista un conflict pe acest subiect? NU? Atunci? A,da...ai 263 de posturi...uraaaaaaaaaaaa :fuckoff:

Partile albe de pe ea nu sunt zgarieturi ci fire de praf -- asa a facut poza aparatul - le-am facut la un prieten seara - nu are nimic stricat , zgariat sau slabit - este ca si noua. Deasemenea o dau si cu o husa facuta manual din material de blugi negru - arata destul de bine. Si va rog frumos cine vrea sa o cumpere sa dea mail cine doar cauta subiect de cearta f**k off n-am chef de voi.
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails PC110007.JPG   PC110008.JPG   PC110009.JPG   PC110010.JPG   PC110011.JPG  

Apropo acte nu-i trebuie. Am citit toate legile despre asemene arme si in fata legii e comparata cu un simplu cutit. Normal in magazin se cere acelasi cazier ce se cere si pt carnetul de conducere , carnetul de conducere /sau dovada de examinare psihologica - e o simpla precautie sa nu se vanda asa ceva unui om ce cum a iesit din magazin cu ea si incepe sa traga in oameni . In rest politia nu tine nici o evidenta despre asa ceva. - Asa ca ce dau eu "fara acte" nu e nimic ilegal - bineinteles ca vor mai fi si unii ticniti care ar vrea sa platesc si TVA la vanzarea unui lucru la mana a doua

Quote Originally Posted by Kidu
    Vrei sa cumperi arma? [...] NU? Atunci? A,da...ai 263 de posturi...uraaaaaaaaaaaa
    Tu o cumperi? Uraaa, 1234 de posturi....

Administrator AIWA's Avatar
    HARDWARE...Usor...nu de alta dar e posibil sa ramai fara cele 266 de posturi definitiv!
    ***A ridica piatra este cel mai usor gest posibil...restul e calvar! ***

ATENTIE! - regulile ariei publicitate au fost actualizate - APASA AICI

oferta inca e valabila. up.

Registered User S7E6E's Avatar
    off topic
    Caut un tank t34 si un lansator v92. plus obuze balistice termonucleare.
    Deocamdata am gasit doar soferi.
    Rog seriozitate !

on topic
    Se poate testa nenorocita undeva ?
    Ma tenteaza..

Tatal tau Bimm3r's Avatar
    Scuze de offtopic dar am si eu o intrebare. Daca ai o pusca cu aer comprimat de 5.5 cum am si eu poti sa tragi cu ea pe strada? In stalpi de ex. sau are vrun regim special de gen: trebuie sa tragi numai in locuri special amenajate pt. tir.
    All BITCHES AIN'T SHIT!! Bitches fake all the time, they give birth to 8lbs - 22inch babies. What do you think your doing when your fucking them and their screaming all loud and shit? That's right, NOTHING! They keep screaming to keep from laughing in our face!

Quote Originally Posted by AIWA
    HARDWARE...Usor...nu de alta dar e posibil sa ramai fara cele 266 de posturi definitiv!
    Nu ar fi asta o chestie, cat limbajul lui Kidu in ultimele doua posturi, la care se pare ca ai inchis ochii. Faptul ca are un numar de posturi nu il face mai breaz decat mine sau altcineva.

Acte nu inseamna neaparat autorizatie...dar documentul de achizitie tot trebuie sa existe. Asta pentru cei care cred in continuare cu pustile cu aer comprimat folosesc la felierea painii si se gasesc la metalo-casnica.

Pusca se poate testa la mine (asta numai daca ai intentie s-o cumperi si sa vezi daca functioneaza cum trebuie) . Pt. Bimm3r : legea spune ca nu ai voie sa o folosesti in public (adica sa nu te vada lumea ca provoci panica) . Si pt. Hardware - Mai lasa-ne omule in pace!!!!! nu esti interesat nu te mai baga - asta e thread de vanzari nu de comentarii pt. tzaranii care n-au ce face.

1.  
    DHB14 - 728 - Last Post
Page 1 of 2 12 LastLast