Thread Introduction
În cazul folosirii tag-urilor youTube şi Google Video, rog următoarele

1) Încercaţi să puneţi tagul într-ul tag spoiler. Acesta se foloseşte:
[ spoiler = numele care va apărea pe buton ] text/link/tag din interior [ / spoiler]

Fără spaţii, evident.

2) Dacă daţi quote la un post cu un film fără spoiler, ştergeţi acea bucată sau introduceţi-o în spoiler (da, editaţi quote-ul).

Regula 1 este doar o recomandare. Regula 2 este obligatorie, deoarece evită încărcarea paginii.
Page 688 of 747 FirstFirst ... 188588638678685686687688689690691698738 ... LastLast
Results 13,741 to 13,760 of 14936

Thread: Reclame - filmulete - poze sa ne cracanam de ras

1. Back To Top | #13741
    Registered User droopy_ro's Avatar
    Nu stiu ce sa zic daca e schizofrenic(sau care o fi termenul medical) sau e un show. Dar stiu sigur ca tu esti reptilian.
    "You want me to fly in the back of a little tiny fighter aircraft with a crazy fighter pilot who thinks he's invincible, home in on a SAM site in North Vietnam, and shoot it before it shoots me, you gotta be shitting me!"
    - Captain Jack Donovan

2. Back To Top | #13742
    Registered User faraverete's Avatar
    Diablo 3 battle tag: Faraverete#2252

3. Back To Top | #13743
    Registered User ciocanul's Avatar
    De sezon:

Moaştele Sf
    The world ain't all sunshine and rainbows. It is a very mean and nasty place. It will beat you to your knees and keep you there permanently if you let it. You, me or nobody is going to hit as hard as life. But it ain't about how hard you hit, it is about how hard you can get hit and keep moving forward, how much can you take and keep moving forward. That's how winning is done! Rocky Balboa

4. Back To Top | #13744
    Hecăru' Philips's Avatar
    Daca toate gainile, vitele, porcii samd erau gay, nu mai aveam fast food-uri, omlete dimineata, lapte, branza carne oua....

Un roman adevarat

5. Back To Top | #13745
    Megalomaniac's Avatar
    Merita si baiatul asta un meme :0
    - Care este leguma cu cea mai mare concentraţie de alcool?
    - Mazărea borîtă pe perete.

Top Tip Of The Week: When going through airport customs and you are asked "do you have any firearms with you?" do not reply "what do you need?"

"Nu pot ei fura cat puteti voi sta pe alte threaduri."

6. Back To Top | #13746
    Registered User UbuntuX's Avatar
    Am vazut multe la viata mea ..dar izotericul asta din videoclip e demential rau de tot
    http://youtu.be/iN7zn2hNzWo
    Dușmanul fericirii noastre se ascunde întotdeauna în oglindă

7. Back To Top | #13747
    Registered User ciocanul's Avatar
    The world ain't all sunshine and rainbows. It is a very mean and nasty place. It will beat you to your knees and keep you there permanently if you let it. You, me or nobody is going to hit as hard as life. But it ain't about how hard you hit, it is about how hard you can get hit and keep moving forward, how much can you take and keep moving forward. That's how winning is done! Rocky Balboa

8. Back To Top | #13748
    Hecăru' Philips's Avatar
    Daca toate gainile, vitele, porcii samd erau gay, nu mai aveam fast food-uri, omlete dimineata, lapte, branza carne oua....

Un roman adevarat

9. Back To Top | #13749
    Registered User faraverete's Avatar
    Diablo 3 battle tag: Faraverete#2252

10. Back To Top | #13750

11. Back To Top | #13751
    Registered User
    http://m.youtube.com/watch?v=5Krz-dy...%3D5Krz-dyD-UQ

Sent from my MB525 using Tapatalk 2

12. Back To Top | #13752
    Hecăru' Philips's Avatar

Un roman adevarat

13. Back To Top | #13753
    Banned
    Republica Bananiera Romanistan, Bucuzbekistan
    @Philips:
    Aia numai funny nu e (nici nu-i prima oara cand postezi o asemenea mizerie ) si nici nu ma face sa ma cracanez de ras
    Mergea daca o postai pe rubrica Politica pe threadul dedicat Siriei, dar aici nu.

Spre deosebire de clipul cu chinezul care nu reuseste sa arunce grenada nici la 1 metru de el, dar macar scapa teafar (si poate fi considerata funny), in clipul postat de tine e posibil sa fi rezultat raniti sau chiar morti (poate chiar insusi cameramanul).....nu stiu daca intra la categoria gore sau nu, dar numai funny nu e si nu cred ca toti vin aici sa vada cum un grup de fanatici idioti descarca o grenada in mijlocul lor.
    Last edited by Tactician Shooter; 18-10-2013 at 23:37.

14. Back To Top | #13754
    Registered User droopy_ro's Avatar
    sa se uite ca sa vada cum un grup de fanatici idioti descarca o grenada in mijlocul lor.
    Now that`s funny, cum ar zice americanul.
    "You want me to fly in the back of a little tiny fighter aircraft with a crazy fighter pilot who thinks he's invincible, home in on a SAM site in North Vietnam, and shoot it before it shoots me, you gotta be shitting me!"
    - Captain Jack Donovan

15. Back To Top | #13755
    Hecăru' Philips's Avatar
    Alex Khan, tu oricum n-ai umor, întoarce-te la Bendeac și Giurgea. Sau mai înjură-mă nițel pe PM, cum ți-e obiceiul.

Un roman adevarat

16. Back To Top | #13756
    Registered User Croocodillul's Avatar
    ^Subscriu.

sent from phone

17. Back To Top | #13757

18. Back To Top | #13758
    Banned
    Quote Originally Posted by Philips View Post
    Alex Khan, tu oricum n-ai umor, întoarce-te la Bendeac și Giurgea. Sau mai înjură-mă nițel pe PM, cum ți-e obiceiul.
    +1, eu nu-i citesc posturile decat din eroare nepremeditata.

19. Back To Top | #13759
    Banned
    Republica Bananiera Romanistan, Bucuzbekistan
    Quote Originally Posted by Fedor View Post
    +1, eu nu-i citesc posturile decat din eroare nepremeditata.
    Mistrekule, eu le am pe toate cele 3 clone ale tale pe ignore (si cred ca nu sunt singurul) si bine fac ca nu stau sa-ti citesc frustrarile anti-americane & antisemite, plus spamul kilometric de linkuri spre site-urile de conspiratii pe rubrica politica
    Si ghici ce : n-ai haz deloc.
    Cred ca pana si ild12 te are pe lista de ignore din moment ce nu te-a banat nici acum pentru "folosire clone", trolling si spam.

@Philips: daca tie ti se pare ca umor inseamna mizeria aia de clip pe care ai postat-o si pe care o consideri amuzanta, vezi ca ai gresit threadul
    Si daca stau sa-ti rascolesc printre posturi, parca acu 1-2 ani spuneai ca Bendeac le da clasa la Mondeni si SRC la umor.
    Last edited by Tactician Shooter; 19-10-2013 at 09:56.

20. Back To Top | #13760
    Sa ne calmam, zic. Umorul e relativ, iar daca nu-ti place ceva postat de altii, poti da report cu increderea ca moderatorul va incerca sa fie cat de impartial poate. Deci, mai putin flame, mai multe posturi la subiect.
    Pentru copaci.

1.  
Page 688 of 747 FirstFirst ... 188588638678685686687688689690691698738 ... LastLast

Bookmarks

Bookmarks